reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

kochana ja wlasnie jestem na etapie przestawiania mojego dziecka.
tez chodzil spac po 19 i efekt byl taki, ze o 5 juz nie spalam.
wczoraj padl o 20.30 i spal oczywiscie z przerwami do 6.20.

zmierzam do tego , ze moze sprobuj klasc Pawelka pozniej?

a jak nie to... Pawly chyba juz tak maja :-D
 
reklama
monia a jak pawelek spi w dzien? ciezko jest polozyc pozniej dziecko ktore spi 45min w ciagu calego dnia i potem wieczorem przez ostatnia godzine placze, ale oczywiscie to chyba jedyny sposob... zobacze jak uda mi sie dzis:tak:, ale pobudki o 5 rano mnie wykoncza...

tylko byly sytuacje ze pawel zasypial pozniej a i tak wstawal o 6, jakby z przyzwyczajenia:-D

to chyba powinien byc dlugoterminowy proces heh
 
moj idzie spac przewaznie ok 19.30 i spi do 7-8, jak wstajemy do pracy to go budziki wybudzają i sie rozbudza ale go poprzytulam poloze do lozeczka i spi dalej, gdzies do 7.30-8, a jak mamy wolne to zdarza mu sie nawet do 8-8.30 przykimac, a w dzien spi 2 razy po ok godzinie, wpierw ok 10-11 idzie sppac i spi sod 30 mint do nawet 2 godzin chociaz z reguly spi wlasnie ok godziny, a potem ok 15-16 idzie spac i tu drzemka trwa przewazne 40 minut
 
Marciaa polusia naprowadźcie mnie na wpis Ani na pomocowym bo szukam i nie widzę...
karalajna mój Franio miała etap budzenia się ok 5.30, ale samo mu to minęło, minie i u Was!

Hej hej:-) Nocka spox.Młody spał od 20.30 do 6.30. Pierwszy budzik obudził go o 16.15, ale w mig zasnął na nowo, ale drugi o 6.30 wybudził go ostatecznie...o 7 zjadł, a od 8 drzmkuje. Dziś Franio siedział w łożeczku i wystwaił jedną nogę między szczebelkami i nią machał i jeszcze skarpetka mu zleciała...śmiesznie to wyglądało:-D
Miłego dnia:-)
 
Niko chodzi spac ostatnio ok 21.30-22...wyjatek przed wczoraj 19.. nie ma reguły na jakość spania. Dzisiaj sie wiercił jak poszedł spac 21.20, a jak o 19 poszedł to spał jak zabity i na odwrót czasem
Teraz wstaje ok 8 sam się przestawił
 
Hej :-)
Ja od rana wkurzona bo inspektor był żeby sprawdzić dlaczego robi mi się grzyb w kuchni. Wilgość prawie 50 % nic dziwnego więc że chłopaki chorują.
Ale wiecie co ? zdenerwowało mnie podejście tego chłopa, z takim lekceważeniem podszedł do mnie ,aż w końcu podniosłam ton i pokazałam że sobie nie dam kitu wcisnąć i zaczął gadać ze mną normalnie wrrrrr. Aż mnie brzuch rozbolał :wściekła/y::wściekła/y:

Ja myślę tak jak Marccia nie ma reguły na spanie, u nas Błażej chodzi o 20 spać i czasami pośpi do 6, czasami do 7, czasami śpi dobrze casami całą noc się wierci :confused::confused::confused:. NIe wiem od czego to zależy

ccaroline85 kuruj się i opdoczywaj jak najwięcej wiem że przy dwójce dzieci to nie łatwe ale czasmi jak się nie odkurzy albo nie zmyje naczyń to świat się nie zawali w tym czasie lepiej poleżeć :-D:-D Bałagan nie zając nie ucieknie ;-);-)
 
Witajcie, u nas pobudka Krystiego o 7 ale jakos lezal cicho i ja spalam prawie do 9 :szok:, wstalam sniadanko zjedzone i posprzatalam a teraz sie bawia.

A co sie dzieje u Ani ?? biedactwo :-(


Sloneczko u nas pieknie swiecie, napewno pojde na dwór.

MoniSkaBe - aaaaaaaaaa snilas mi sie hahahahaha, ze przyszlas do mnie na tipsy hehe i zrobilam ci jednego i ci sie nie podobal wzorek, potem zrobilam nastepnego tez Ci siennie podobal i tak chyba z 5 razy ahahaha, na dodatek byla juz noc i przyszla z Toba jakas kolezanka i tez chciala ale odmowilam bo juz bylo pozno.hahaha
 
myszowata https://www.babyboom.pl/forum/mozes...zeczony-zginal-43013/index85.html#post6460486 post napisał kfiatek czyli Ania

Witam,
nocka masakra : mała spała do 8:15 ale ja umierałam. wszystko mnie bolało do tego jeszcze wymioty:( beznadzieja. teraz trochę lepiej ale i tak kiepsko się czuję.
wiecie co wymyśliłam wczoraj z moim M, że to ta lampucera szwagra rzuciła na nas zły urok bo jak tylko przyjechała to zaczęły się choroby, najpierw dziewczynki a potem ja i M. niech ona już jedzie i nigdy więcej nie przyjeżdża do nas.
idę na lekkie śniadanko :) miłego dzionka

cc zdróweczka Wam życzę *)
 
reklama
monia a jak pawelek spi w dzien? ciezko jest polozyc pozniej dziecko ktore spi 45min w ciagu calego dnia i potem wieczorem przez ostatnia godzine placze, ale oczywiscie to chyba jedyny sposob... zobacze jak uda mi sie dzis:tak:, ale pobudki o 5 rano mnie wykoncza...

tylko byly sytuacje ze pawel zasypial pozniej a i tak wstawal o 6, jakby z przyzwyczajenia:-D

to chyba powinien byc dlugoterminowy proces heh
hehe zawsze lepiej o 6 niz o 5 :-D
moje dziecko tez roznie wstaje, jednak jak sam sie domaga snu o 19 i usnie, to spi przewaznie do 5. A jak troszke pozniej to uda nam sie pospac do 6.

Zazdroszcze mamom, ktore nie maja problemu ze snem dzieci.
Mi to momentami az sie plakac chce z bezsilnosci.
Witajcie, u nas pobudka Krystiego o 7 ale jakos lezal cicho i ja spalam prawie do 9 :szok:, wstalam sniadanko zjedzone i posprzatalam a teraz sie bawia.

A co sie dzieje u Ani ?? biedactwo :-(


Sloneczko u nas pieknie swiecie, napewno pojde na dwór.

MoniSkaBe - aaaaaaaaaa snilas mi sie hahahahaha, ze przyszlas do mnie na tipsy hehe i zrobilam ci jednego i ci sie nie podobal wzorek, potem zrobilam nastepnego tez Ci siennie podobal i tak chyba z 5 razy ahahaha, na dodatek byla juz noc i przyszla z Toba jakas kolezanka i tez chciala ale odmowilam bo juz bylo pozno.hahaha
hehehe jaki sen :-D
oj jak ja bym chciala zeby mi ktos zrobil, teraz mi sie akryl skonczyl i psikus, chodze bez , ble.
 
Do góry