reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Niki dzisiaj na wadze 9,5 ;)

głowa mnie nadal tak boli (u mnie rzaaadkość)...jestem aż wymęczona
Ł. zajmuje sie małym poszedł na dwor z młodym na 20 minut oszołomek...a ja leżakuje zaraz kapanie i mykam popływac chyba... bo jak patrze w lustro to :no:
 
reklama
Niki dzisiaj na wadze 9,5 ;)

głowa mnie nadal tak boli (u mnie rzaaadkość)...jestem aż wymęczona
Ł. zajmuje sie małym poszedł na dwor z młodym na 20 minut oszołomek...a ja leżakuje zaraz kapanie i mykam popływac chyba... bo jak patrze w lustro to :no:

Marciaa co Ty w tym lustrze widzisz ? ? Bo jak Cię kopne :) jesteś śliczna!!! Powodzenia na studiach :)


Ja planuje urodziny M. Jutro upięke biszkopt :) a w czwartek rano kremik zrobię :) i mam nadzieje że je w piątkę spędzimy tylko :)

Ale Franko marudzi. Dzwoniłam do doktorka naszego i kazał inhalować przez 5dni pulmicortem :(
 
Witam się wieczorkiem. Sorry że się nie odzywam, ale odkąd wróciłam do pracy, to już w ogóle nie mam czasu ;) Ledwo zdążyłam przeczytać ostatnie 2 strony, a już trzeba iść spać. Adaś się w nocy budzi co chwilę i używa mnie jako smoczka ;)
 
blueberry - te Adasie to chyba wszystkei sa takei same :-D moj tez sie budzi po kilak razy w ciagu nocy i oczywiscie dramatycznie krzyczy z glodu :-D Woda ani smoczek nie sa w stanie go uspkoic..

A wazy juz pewnie z 11kg...
 
neska11 zdrówka dla Błażejka. Coś ostatnio te dzieciaczki chorują :-(

Biedny Bartuś, szybkiego powrotu do zdrówka. Madzia trzymaj się cieplutko.

heronek wszystkiego naj naj dla Redana :tak: zdróweczka

ionka moja Ola miesiąc temu ważyła 7600, teraz waży około 8 kg ale dokładnie będe wiedzieć w przyszłym tyg bo idziemy z mała na ważenie :tak:

Mój smyk śpi, teraz pora do niego dołączyć :tak: jutro ksiądz po kolendzie chodzi od 9 rano wiec trzeba wcześnie wstać żeby ze śniadankiem Oli się wyrobić.
Spokojnych snów życze
 
reklama
u nas dzis pobudka o 5.15 RATUUUNKUUU!!!

nie wiem co sie dzieje, glowa mi peka, co robie zle ze moje dziecko odmowilo spania rano:-(

oczywiscie na badanie krwi nie idziemy bo juz wypil mleko, po 6 musialam dac butle, myslalam ze moze po niej usnie, ale gdzie tam, rozrabiaka sie wlaczyl...

mamusie czy ktores dziecko wstaje AZ tak wczesnie?? dodam ze wczoraj w ciagu dnia spal tylko 45 minut i wieczorem padl o 19.15, ale uspac go raz jest juz duzym wyczynem...

no nic moze jutro bedzie lepiej, ide po kawe!
 
Do góry