reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Polusia , Frotka zdrówka dla Poli i Milenki, oby dziewczynki szybko wyzdrowiały

madzia84 no no :-D coś mi to na fasolinke wygląda, rób teścior i daj znać :tak:

Zdrówka dla wszystkich chorowitków :tak:

My dzisiaj wróciliśmy do domku , mała padła :tak: więc mam czas żeby nadrobić Was
Spokojnej nocki życze
 
Dzień Dobry! Ale sypie! A w pogodzie mówili dziś rano, że dzień bez opadów się zapowiada he he;-)Mały ładnie sprzespał minioną mockę. Ja boleśnie ugryzłam się w język:baffled::dry:A teraz lecę szybko po pieczywko do sklepu póki M jest jeszcze w domu, potem nie będę miała jak wyjść...
Miłego dnia:-)
 
Dzien dobry! U nas tez sypie na maxa. M odsnieza podjazd, a ja ogarniam dom bo mamy dzis kolede popoludniu. Ola odsypia nocke, bo poplakiwala i nie mogla spac:(
Milego dnia!


Zdrowka chorowitkom!!
 
ja mam kolede w srode ;) i nic nie mam -nawet swieczek ;) ale zdaze pozyczyc u mamy choc kropidlo ;)


kurcze dwa tyg laby i dzis do pracy ale mi sie nie chce ;( dobra koniec bo Alan na kolanach dlugo nie wytrzyma ;)
 
Witajcie
u nas nocka........zastanawiam się czy to noca mozna było nazwac. Ł. nie mogl usnac do 3 ja sie ciagle budzilam Niko od 2 stwierdzil- po co spac 2h lezał i sie rozgladał i sie przemieszczał
rezultat oboje zmasakrowani a mały nic. Wstał tak jak zwykle przed 8

u nas nie napadało ale szklanka straszna. Mielismy dzis jechac do pradziadkow Nikiego ale jutro pojedziemy i eszcze jutro jadę do szkoły ble.
dzisiaj tylko zakupy spacerek i spanie ;-)

my bez koledy. u nas co dwa lata. uf. chociaz u mnie na wsi w zeszłym roku był ksiadz moj z LO wiec bylo luzno- swiat jest mały.
 
reklama
dzień dobry :)
oj kochane chyba umieram tak mnie wszystko boli. mała całą nockę przespała tylko rano zjadła kaszkę i zwróciła całą :( zobaczymy jak będzie dalej. M pojechał do pracy a Julka do babci bo jeszcze ją kaszle więc do szkoły nie bardzo.

lecę na śniadanko i wezmę jakieś leki.
miłego dzionka :)
 
Do góry