reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Cześć dziewczyny !!! Witam wszystkie i gratuluję , mój termin wypada na 20 marca, i jestem na liście marcóweczek i dziś dowiedziałam się, że jak pisać coś więcej to tu. Mam pytanie, zamierzacie robić usg 3d albo 4 d, czy już może jesteście po, ja póki co widziałam moje81mm maleństwo jedynie w 2 d i tak jest piękne, ale może to 3d byłoby jeszcze lepsze.
Jak się czujecie koleżanki po terminie?Pozdrawiam
 
reklama
Witaj! Kolejna bliźniaczka :-D Nasz termin najmocniej obsadzony!!!
Jakto po terminie???

My na połówkowe pójdziemy na 3d :-) zajrzyj do wątku fotki z usg, tam kilka dni temu jest wklejone zdjęcie z 3d. Sama ocenisz że warto :-D
 
Dziewczyny byłam dzisiaj na usg genetycznym i muszę się pochwalić,że maleństwo na pierwszy rzut oka zdrowe:)Wydaje mi sie malutkie,wyczytałam,że ma 6,6cm...ale o dziwo termin porodu w porównaniu z poprzednim usg zmienił się z 26 na 22marzec...czyli maluch nie taki mały:)Sama nie wiem...wasze w 13tygodniu są większe?
 
Ja padam na twarz... eh, sprzatałam i naglę dostałam takiego skurczu w łydce, że aż się przeraziłam.:szok:
Zrobiłam taką pyszną pizzę chłopska dla gosci i.. calą zjadłam SAMA. :-D Przytyłam też 7 kg... ja już nie wiem, co tyle jem że tak tyje. I znowu tachcałm sie na 12 piętro, ale tą razą godzinę... wysiadłam przy 3 i siedziałam na schodach, bo mi się słabo zrobiło... :baffled:
Męczący ten dzień był dzisiaj. :dry:
 
chyba zjadałm pół garnka i dla męzusia nie starczy... zjem cały gar to nawet nie będzie wiedział, że był..:happy2:

hahahahahahaha:-D:-D

A tak poza tym Milkshake twój synuś (widzę na suwaczku)jest uroczy, taki śliczny:-)Słodziak:tak:

Młoda mamuśka:)jutro zaczyna mi się 13tydzień(tak pi razy oko oczywiście)i maleństwo moje ma 6, 4 mm więc miej więcej tyle samo.

Ja wcinam czosnek:baffled:między pomidorem a pasztetem go zakamuflowałam:nerd:. W sumie trochę pali ale nie czuc aż tak strasznie. Młodemu też przemyciłam odrobinę:evil:
 
Dziewczyny starałam się przeczytać to co napisałyście już na tym forum ale 419 stron to jednak za dużo:) dałam radę może ze 100:) ale i tak jestem wykończona :) fajnie,że piszecie. Mam pytanie wiem,że pewnie gdzieś było, ale czy Wy dostajecie podobnie jak ja świra z tym co mozna jesc i nie jesc w ciązy, ostatnio po wędzonym halibucie miałam takiego doła, bo gdzieś wyczytałam, że wędzonych ryb nie wolno, że hej. Poza tym ta nieszczęsna toksoplazmoza, wszędzie już ją widzę, choć do tej pory przez 30 lat się nią nie zaraziłam.
 
dziewczyny zróbcie sobie: ziemniaczki puree z kiszoną kapustą i boczkiem (razem miszung w garnku) takie "śląskie" danie... pychotka!!!:-D chyba zjadałm pół garnka i dla męzusia nie starczy... zjem cały gar to nawet nie będzie wiedział, że był..:happy2:
U nas to się nazywa "pazibroda":tak::-D
I zamiast boczku ja wolę kiełbaskę podsmażoną:tak:;-):-)
 
reklama
ja to w ogóle mączna baba jestem: pierogi, kluchy, pyry...pychota:-):-):-)
dlatego pasują mi takie ziemniaki z kapusta kiszona i boczkiem;-)


dzisiaj po raz pierwszy poczułam dziwne łaskotanie w brzuchu, takie jakby mnie ktoś od środka łaskotał - ciekawe czy to maleństwo?:tak:
 
Do góry