reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Ja też to poczułam przed chwilką, to napewno nie żałądek bo jestem po kolacji... :-D
Czyżby dzidzia? Może, mam taką nadzieję... :-)
 
reklama
asiakc ja mam taka prace jestem doradca klienta/sprzedawca doradzam i atakuje ludzi n moim dziale zeby pomoc wybrac sprzet do kupienia komputery konsole aparaty kamery itp... i jakbym chciala to siedzacej pracy dla mnie nie ma nigdzie bo na kasy mnie nie dadza bo by musieli uczyc z reszta tam ich jest za duzo... wlasnie sie zastanawiam czy to zwolnienie nie jest dobrym rozwiazaniem ale jak mysle ze mam przesiadywac cale dnie sama do wieczora az maz przyjdzie z pracy to mnie skreca :no::zawstydzona/y:

ja to kiziania wlasnie nie czuje... :zawstydzona/y:wszyscy pisza o motylkach i laskotaniu... ja czasem poczuje takie wypychanie co jest jakby kopniaczkiem ale takim delikatnym albo takie bombelki jakby mi siecos tam przesuwalo jezdzilo... zazwyczaj wieczorem kiedy leze sobie i odpocywam i skupiam sie na sobie ale laskotanie nie :no:
 
Ja tam nie czuję ani łaskotania, ani wypychania, ani nic w ogóle. Widać mój Dzidziolek albo leniwy albo ostrożny, nie chce zaczepiać mamusi :-D Bardzo bym chciała sprawdzić, czy tam wszytsko w porządku, ale kolejne usg to nie wiem kiedy.
 
Hej

Ja w ciazy z Bartkiem dlugo nie wiedzialam ze ruchy to ruchy ;-) Czulam rozne delikatne laskotanie pukanie itd ale nie kojarzylam tego z ruchami dziecka , dopiero jak zrobily sie intensywniejsze to juz bylam pewna :)
Teraz juz czuje ruchy w miare wyraznie :-)

Doszedl tez moj detektor tetna plodu. Fajna zabawka , bez problemu znalazlam tetno , uspokajajace takie :-)

Ja dzis mialam jakis gorszy dzien, wogole nic mi sie nie chce i wszyscy mnie wkurzali , dobrze ze to juz koniec.

A na dodatek wczoraj w nocy mojego syna tak pogryzl komar na twarzy ze wyglada jakby jakiejs ospy dostal. Na policzku i 4 razy na czole... bidulek. Nie wiem skad sie wzial, mamy moskitiery w oknach, rozgladam sie zawsze czy nie ma jakiejs cholery a i tak sie uchowal :crazy:
O 3 w nocy czatowalam na niego przy zapalonym swietle bo mi brzeczal kolo ucha :tak:;-) ale wczesniej zdarzyl Bartka pogryzc, nie dosc ze go swedzi to jeszcze nieciekawie wyglada.
 
Hej marcóweczki:-)

Wiem wiem, nie piszę tu za często, ale za to codziennie was odwiedzam i czytuję:tak: Nie piszę, no bo nic ciekawego się u mnie nie dzieje, oprócz leżenia....:-(

...Ale dziś byłam na wizycie i oprócz tego, że poleżę sobie jeszcze jakiś czas(oby nie do marca):no:, bo moja szyjka jest za krótka.... to dowiedziałam się,że będę miała..... córusię:-D:-D:-D, tak pięknie się dziś pokazała w rozkroku:-D:-p

Mój Bartek wymyślił teorię, że to pewnie dlatego, że już nie mogła słuchać jak do brzuszka mówię Michaś:-).

Duże zaskoczenie, ale tak pozytywnie;-)
 
madzia_27 gratuluję córeczki :-D:-D:-D super wiadomość

Ja ruchów też jeszcze nie czuję, ale byłam dziś u położnej i słyszałam jak serducho bije więc jestem spokojniejsza. Już się nie mogę doczekać kopniaczków :-D
 
Madzia gratulacje corci.No i kolejna swiadoma plci mama.Nie ma to jak Polska,Ja jeszcze 3 tyg.Pod warunkiem ze malenstwo okaze wspolczucie mamie i pokaze co ma miedzy nogami:-D:-D:-D:-D
 
reklama
witajcie porannie :-),
ja dzisiaj obudziłam się o 6.oo i już nie mogłam zasnąć... z głodu
...
...
i zdarzają się dni, kiedy mam więcej sił, ale czekam na takie, kiedy już będę się czuła w pełni sił

wczoraj poszłam spać, obudziłam się po północy TAKA GŁODNA :szok: obudziłam przy tym mojego M. i on pyta "co się stało?" a ja do niego "a ty nie jesteś głodny?!?!" serio się zastanawiał przez moment :-p :rofl2:
najadłam się i poszłam spać dalej ;-)
a rano (ok. 6:30) pod prysznicem już mi się ręce z głodu trzęsły :-p :szok:
i też czekam na ten słynny przypływ energii :confused:

Czy jestem yu jedyna osobą, która jeszcze nie ma ANI JEDNEJ rzeczy dla swojego Dzidziolka? :-D

jeszcze ja jestem :-)

Ano bo ja mieszkam w UK, no i tutaj jesli ciaza przebiega prawidlowo to sa tylko 2 usg. Jak narazie u mnie wszystko w porzadku wiec mi wiecej niz 2 nie zrobia. W 20 tygodniu bede miala to ostatnie.
Zastanawiam sie czy nie pojsc pozniej tutaj na te usg 3D ale to juz prywatnie.

podobnie jak w Irlandii ;-) z tym, że ja byłam teraz, a natępne i ostatnie wypada mi w ok. 34 tygodniu :zawstydzona/y:
oczywiście w międzyczasie ide prywatnie ;-)

dziewczyny zróbcie sobie: ziemniaczki puree z kiszoną kapustą i boczkiem (razem miszung w garnku) takie "śląskie" danie... pychotka!!!:-D chyba zjadałm pół garnka i dla męzusia nie starczy... zjem cały gar to nawet nie będzie wiedział, że był..:happy2:

gdzyby nie to, że nie jem ziemniaków... ;-) ale co do znikania jedzenia, hahahah :-D ostatnio mój sie dziwił, gdzie do jasnej ciasnej zniknęły ZNOWU wszystkie kabanosy :rofl2:

Dziewczyny byłam dzisiaj na usg genetycznym i muszę się pochwalić,że maleństwo na pierwszy rzut oka zdrowe:)Wydaje mi sie malutkie,wyczytałam,że ma 6,6cm...ale o dziwo termin porodu w porównaniu z poprzednim usg zmienił się z 26 na 22marzec...czyli maluch nie taki mały:)Sama nie wiem...wasze w 13tygodniu są większe?

u mnie w poniedziałek OBCY miał 7.79cm. jestem tydzień przed Tobą :tak: także podejrzewam, że wszystko w normie :-)

Dziewczyny starałam się przeczytać to co napisałyście już na tym forum ale 419 stron to jednak za dużo:) dałam radę może ze 100:) ale i tak jestem wykończona :) fajnie,że piszecie. Mam pytanie wiem,że pewnie gdzieś było, ale czy Wy dostajecie podobnie jak ja świra z tym co mozna jesc i nie jesc w ciązy, ostatnio po wędzonym halibucie miałam takiego doła, bo gdzieś wyczytałam, że wędzonych ryb nie wolno, że hej. Poza tym ta nieszczęsna toksoplazmoza, wszędzie już ją widzę, choć do tej pory przez 30 lat się nią nie zaraziłam.

hej :-) nie stresuj się, wszystko z umiarem :tak: raz na jakiś czas nie zaszkodzi :tak:
(nie dotyczy alkoholu ;-))

Ja tam nie czuję ani łaskotania, ani wypychania, ani nic w ogóle. Widać mój Dzidziolek albo leniwy albo ostrożny, nie chce zaczepiać mamusi :-D Bardzo bym chciała sprawdzić, czy tam wszytsko w porządku, ale kolejne usg to nie wiem kiedy.

echhh, ja myslałam, że czuje ruchy kosmity ale to raczej na pewno były moje osobiste bąbelki :zawstydzona/y: doczekamy się i my :tak:
 
Do góry