reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

hehe kochane nic do mnie nie dociera :) ale zapewne dotrze :) nie mam pojęcia ani przeczucia :) fajnie jak będzie 2 chłopak bo to dwóch rok po roku łobuziaków by było wesoło, ale dziewczynka też cudnie :)

co do drzemek u nas są 2 po 2-3 godzinki każda.
ale Ci zazdroszczę tego spania, u nas ostatnio jest masakra 2x 30 min i jedna 1.5 godziny ale zasypia o 20 i śpi całą nockę
 
reklama
Yra świetne wieści :-) To może ja też ten suwaczek zrobię w takim razie :-D Ja tym razem chciałabym dziewczynkę, ale tak naprawdę to wszystko mi jedno.

Katrinka witamy. Kurujcie się :tak:

Polusia mój mało śpi, ale pocieszam się, że w nocy za to super. Nawet na spacerze pół godziny i wyspany.
 
Witajcie :)

Wróciłam z jazdy i jestem na siebie wściekła - nie szło mi dziś:wściekła/y::crazy:
Niech będzie, że zwalę winę na inne buty, bo do tej pory jeździłam w sandałach:sorry:

byłam u lekarza :) z naszą fasoleczką wszystko ok :) to 5 tydzień :)
Super:-):-) To widzisz, czemu 2 testy Ci negatywne wyszły, jak to dopiero począteczek;-)

Ja nie mam sil do tego mojego malego matołka ciagle leje pod siebie....wstyd normalnie....czasem mi sie wydaje ze jest jakis niedorozwiniety....w dupie mam te jego sikanie niech łazi z pielucha jak mu wygodnie
Kurcze, aż mi się smutno zrobiło, jak to przeczytałam:no: Przecież to malutki chłopczyk. Tak pisać o własnym dziecku...


Co do spania, to u nas jest bardzo różnie, ale przeważnie są 3 drzemki po pół godziny do godziny. Ale za to noc przesypia caluteńką od 8 do 7-8.
 
dziękuje dziękuje :)

asia rób też suwaczek :) hehe marcia może ciebie? :)

fiolkowa ja jestem podobnego zdania co ty, niestety czarnuszka nie obraź się ale czasami jest mi też przykro i smutno jak czytam jak nazywasz swoje dzieci. a nie powiem bo różne określenia padały.
 
Fiołkowa i tak jesteś wielka, że się zdecydowałaś na kurs. Ja zaczęłam poważnie myśleć o tym, żeby zrobić prawko w przyszłe wakacje.
Ja po prostu nie wyobrażam sobie spędzania pół dnia poza domem i być zależną od busów, kiedy mam małe dziecko... Ale po dzisiejszym dniu schowałam daleko ambicje zdania za pierwszym razem, bo do tej pory się łudziłam... :baffled::sorry:
 
reklama
Do góry