reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
heh... tylko slono tez kosztuja.

dziewczyny, czy tylko moje dziecie z poczatku marca nie ma jeszcze zabkow? :-D
moje tez nie ma:)




Nesiaa- Myszowata- Ajentka- E_kord
Kochane dddduzo caluskow dla Waszych maluszkow z okazji pol roczku :)



Ja niedawno wrocilam ze szpitala, bylam u chirurga onkologa i 4 listopada ide na wyciecie znamion na szczescie pod znieczuleniem miejscowym wyciac i do domu wiec ok.

Wczoraj wybaczcie ze nie zgladalam ale rano pojechalismy z bratem meza na zawody motocrossowe oczywiscie Milosz wygrał 1 miejsce no a potem bylismy na zakupach i potem mala imprezka z okazji wygranej.

U nas ok dzieci troszke kaszla ale nic szczegolnego, w srode mamy szczepienie wiec wzme i sebka do zbadania.

Lece robic obiadek.
Buziaki mamuśki
 
ciazadorotki może to się nada, dziewczyny już odpowiedziały, ale tutaj tak bardziej szczegółowo:
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
zameldowania noworodka na pobyt stały dokonuje z urzędu właściwy organ gminy w miejscu pobytu stałego matki lub tego z rodziców, u którego dziecko faktycznie przebywa, albo w miejscu określonym przez sąd opiekuńczy, na podstawie odpisu skróconego aktu urodzenia, przekazanego przez urząd stanu cywilnego, który sporządził akt, bez konieczności wypełniania formularza „zgłoszenie pobytu stałego”, datą zameldowania jest data sporządzenia aktu urodzenia.
 
peperka my mamy mleko hipp, no i na opakowaniu napisano takie zalecenie, ale zrobię i zobaczę jak leci

jestem taka zła na siebie, że Franko chory i na naszą udaną przychodnię, zawsze jak potrzebuję iść do pediatry to jej nie ma....eh...mam nadzieję, że damy radę wytrwać do jutra bez lekarskiej pomocy....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witajcie

my juz po wakacjach, wyjazd w miare udany, niestety w miedzyczasie rozchorowalismy sie z mezem na angine, ale zdrowiejemy :) poki co malemu nic nie jest

mam ambitny plan was nadrobic, pewno mi to zajmie kilka dni :)

dziewczyny za rowno 2 tygodnie wracam do pracy, zastanawiam sie jak ja sobie z tym wszystkim poradze, ale poki co jestem niepoprawną optymistką :)
 
reklama
yra gratulacje:-)super:-)na kiedy masz termin?
czrnuszka spokojnie ma chłopak czas, jest jeszcze mały, na pocieszenie powiem, że moi rodzice do tej pory wspominają jak to ja do 3 roku życia w pieluchach chodziłam;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry