reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
mag349 u mnie to samo zero objawow od poczatku ciazy, zupelnie nic. Nawet to zmeczenie i to ze spalam na poczatku to mysle dlatego, ze odstawilam kawe.:tak: Ruchow tez jeszcze nie czuje, ale to chyba dlatego ze mam swoja oponke :-p i pewnie pozniej poczuje. Ale mierze sie co tydzien i widze ze brzuszek troszke urosl. Chociaz to.;-):happy2:

Ja mam w końcu normalne lustro w pokoju i jak przez pierwsze 3 miesiące przytyłam tylko 400 gram, to teraz chyba nadrobiłam, bo normalnie lustro mi mówi, że gruba jestem :-D Wagi nie mam, może na szczęscie, zważę się u gina w poniedziałek.
No i ja kawy nie odstawiłam. Co prawda miałam taki zamiar, ale okazało się, że bez kawy nie mogę funkcjonować. Głowa mi pęka o w ogóle jestem nie do zycia. To chyba przez to, że mam niskie ciśnienie (przeważnie takie 90/60 :-D). Ale piję tylko jedną słabą kawkę dziennie (rozpuszczalną oczywiście). Na początku ciazy mogłam pić ja liyrami. Tak samo jak i colę. Na szczęście z colą już mi całkiem przeszło :tak:
 
Cześć dziewczyny:-)
U mne dziś ponuro i tak siąpi deszcz jak by chciał a niemógł.

mag349 ja przytyłam na razie 2 kg:wściekła/y::wściekła/y:
A to dopiero początek:-(
Wiem na co mnie stać i dlatego boję się o to będzie bo w ciąży z Igorkiem przytyłam 25 kg. Wyglądałam...okropnie:no:JAk oglądałam ostatnio zdjęcia z dnia przed porodem to się nie poznałam . Wyglądałam jak nie ja.

Ja bez porannej kawy do tej pory ani rusz, po prostu nie byłam zdolna czegokolwiek zrobić, na początku ciąży robiłam sobie taką słabiutką z mlekiem. I tak z dnia na dzień coraz słabsza była, raczej woda z mlekiem i doszłam do wniosku że mi to nawet nie smakuje i teraz w ogóle nie pije i żyje:szok:
 
Nie no, nie uciekne juz :-D:-D:-D Tym bardziej, ze w pracy mnie bardzo oszczedzaja, wiec bede tu do Was zagladac.

Slyszalyscie moze o tym, ze warto pic przed porodem herbatke z lisci malin i brac olej z wiesiolka. Podobno jakos to wplywa na szyjke i na skurcze. Podobno latwiejszy porod moze byc. Ostatnio gdzies to wyczytalam na jakims forum, zaraz znajde to wkleje linka
 
Nie no, nie uciekne juz :-D:-D:-D Tym bardziej, ze w pracy mnie bardzo oszczedzaja, wiec bede tu do Was zagladac.

Slyszalyscie moze o tym, ze warto pic przed porodem herbatke z lisci malin i brac olej z wiesiolka. Podobno jakos to wplywa na szyjke i na skurcze. Podobno latwiejszy porod moze byc. Ostatnio gdzies to wyczytalam na jakims forum, zaraz znajde to wkleje linka
No to poszukaj tego, chętnie poczytam:tak:
 
Witajcie!
u mnie dzisiaj słoneczko piekne!:-) Mam kilkudniowe zaległości na forum, postaram się podczytać trochę wieczorem. Miałam wrócić do pracy od wczoraj,ale jeszcze trochę jestem podziębiona i wzięłam tydzien wolnego. Zaraz idę na usg genetyczne , trochę się denerwuję, ale to chyba każda z nas tak miała. Potem dam znac co i jak.
Kilka dni temu kupiłam w H&M jeansy ciążowe, ale się zastanawiam czy nie kupić większych o rozmiar i dzisiaj jeszcze pojdę przymierzyć, a te ewentualnie oddam. Już pomału muszę się przerzucić na inne spodnie, bo wieczorem brzuch większy i spodnie cisną. Ale cały czas się zastanawiam jaką kurtkę będę zimą nosiła, bo specjalnego wyboru chyba nie ma. Może jeszcze zbyt wcześnie? Myślałyście o tym? Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia mamusiom i brzusiom.
 
Ja niby mam rzeczy, ale nie mam :-p. Narazie są gdzieś u siostry i u mamy. Póki co jeszcze ich nie sprowadzam. Koło grudnia zacznę. Też musze remont najpierw zrobić i jakieś szafy dokupic bo i tak nie miała bym gdfzie rzeczy trzymać
 
Witam:-)
Hmm, co do szczepionek na grype to nie ma sensu, i tak te szczepionki z tego roku, nie działają na grype w 100%, bo zostały zrobione z wirusów grypy z zeszłego roku, więc jedynie co to można łagodniej przechodzić, ale też nie zawsze....
Dziękuję za tyle propozycji książek, na pewno nabędę i będę czytała do oporu....
Teraz czytam Ciężarówką przez 9 miesięcy, ale zatrzymałam się na swoim tygodniu ciąży, i będę systematycznie czytała wraz z rozwojem maluszka:-)
Mag-ja też praktycznie od początku nie miałam żadnych objawów, i w ogóle jakoś tak nie czuję sie w ciąży ostatnio, chciałabym pójśc na USG, ale gin mówi żeby jeszcze poczekać troche, eh troche znaczy ile?dla mnie każdy dzień to jest wieczność:-(
 
reklama
ja sobie już upatrzyłam na zime kurteczkę:tak: Słyszałam, że w tym roku zima ma byc lagodna i wcale nie az tak zimno;-)
Dlatego kupuję tansza kurteczkę bo i tak za rok kupie nową;-)jak już nie będe gruba:-D
 
Do góry