reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam mamusie :) a jak jest u was z witaminkami bądź kwasem foliowym czy już bierzecie? Ja szczerze mówiąc brałam kilka razy dziś muszę lecieć do apteki po witaminki. Z Dawidkiem brałam ELevit, później pani z apteki zaproponowała mi pretanal, skład ten sam, a cena dużo niższa.
 
reklama
Witam mamusie :) a jak jest u was z witaminkami bądź kwasem foliowym czy już bierzecie?
ja w czasie staranek bralam kw foliowy, magnez z b6, wit E i C, po pozytywnym tescie zostalam tylko przy kw foliowym a teraz pan dr powiedzial ze jesli chce moge sobie kupic feminatal i tak zrobie :-)ale planuje go brac co 2 dzien bo teraz lato jem wiecej owocow to witaminki naturalne tez organizm ma
 
witam nową mamuśkę
u nas wiedzą wszyscy bo ja też na zwolnieniu i raczej leżę
co do witamin to w poprzedniej ciąży dostałam dopiero w 2 trymestrze więc teraz pewnie też, więc sama nie biorę, jedynie kwas foliowy.
Gratuluję zdjęcia dzidziusia widok serduszka jest cudowny
rybka jak tam brzusio przestał boleć??
już mam dość tego wymiotowania codziennie no masakra, żeby nie było jak z Jaśkiem 9 miesięcy :(
 
Cześć :-)

Ale tu naskrobane od wczoraj :szok::-D

bluberry tak ogólnie pytam bo ja z młodą miałam wszystko ale na amniopunkcje się nie zgodziłam teraz też się nie dam namówić:no: a my już pierwsze badania mamy koło 20 sierpnia jak będzie wszytko dobrze z dzidzią
Ja nie planuję jeżeli nie będzie wskazań (tfu tfu)

bluberry tak się zastanawiam patrząc na nasze suwaczki, że niby miedzy nami jest tylko 1 dzień różnicy a ty masz termin na 14 marca a ja na 9 marca nie dziwne???
Zależy od długości cyklu. Ja akurat miałam długie cykle ostatnio, więc jestem o tydzień do tyłu (miałam owulkę około 20 dnia cyklu)

:-)Witam!
Właśnie dzisiaj lekarz potwierdził,że będziemy mieli dzidzie-termin 3 marca;) To będzie drugie dziecko (Luśka ma 3 latka) ale wszystko zaczyna się od początku!
Pozdrawiam mamusie!:-D
Witaj :-)

dziewczynki czy powiedzieliście już swojej rodzince o dzidzi, oczywiście nie licząc M:)
U nas najbliższa rodzinka już wie :tak:

Zaglądam tu cały czas, czytam co piszecie, tylko sama nie piszę, bo jakoś nie mam siły. Za duzo złego na mnie w ostatnim czasie spadło i jakoś cieżko mi się pozbierać.
:-( współczuję kłopotów

witam w piatkowy ciepły poranek :tak: zakatazona ale szczesliwa z terminem na marzec :-) sam poczatek marca :-)
Witam cię :tak:. A dokładnie na którego masz termin?

a jak jest u was z witaminkami bądź kwasem foliowym czy już bierzecie? Ja szczerze mówiąc brałam kilka razy dziś muszę lecieć do apteki po witaminki. Z Dawidkiem brałam ELevit, później pani z apteki zaproponowała mi pretanal, skład ten sam, a cena dużo niższa.
Ja na razie biorę tylko kwas foliowy. W poprzedniej ciąży lekarka kazała brać witaminy dopiera około połowy ciąży, jak mi zaczęła hemoglobina spadać.
 
witajcie dziś lepiej ale w nocy mdłości na potęgę od rana też ale do zniesienia brzusio lepiej;-);-);-)

oby tak dalej

ale chyba za dużo nerwów z kredytem na mieszkanie bo nasze sprzedajemy większe kupujemy i chyba tak wszytko razem:-(

ale będzie dobrze:-)

u nas słonka brak super urlop:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
mag349 witaj:)
Ja zawsze byłam śpiochem, wstawałam późno ale spać kładłam się po pólnocy, a teraz najchętniej spać chodziłabym o 22, a wstaję rano, po 7, przed 8- to dla mnie rano:)
 
Ja właśnie nie byłam jeszce u lekarza i nie wiem kiedy iść. Myślałam żeby za dwa tygodnie, ale nie wiem czy wytrzymam. A chodzicie do gina państwowo czy prywatnie?
 
reklama
Witam marcóweczki:)
Ja dowiedziałam się o ciąży 3 dni temu, chociaż już przed testem wiedziałam, że jestem w ciąży.. po prostu nigdy tak się nie czułam, no i chyba kobieca intuicja:) Teraz jestem w piątym tygodniu, a do gin. jestem umówiona za 2 tygodnie, bo wcześniej nie było miejsc. Dlatego postanowiłam pójść do lekarza rodzinnego i była to dobra decyzja (dzisiaj byłam), bo dał mi odrazu skierowanie na badanie moczu i krwi i już będzie cokolwiek wiadomo czy jest ok. juz na tym etapie, i będę miała też już coś dla ginekologa.
Jest to moja pierwsza ciąża, więc jestem kompletnie zielona w tym temacie. Narazie nie mam zbyt dokuczliwych objawów, tyle że boli mnie trochę podbrzusze, piersi mam napompowane i obolałe okropnie i czasem mnie muli (ale jak coś zjem to mi mija).
Pozdrawiam!!
 
Do góry