reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hej Mag :-)
Alex tez maly nie jest, ma pucki, faldki i wazy prawie 7kg! Ostatnio lekarz wyliczyl, ze jest na 97 centylu, ale wg mnie (nawet dzis sprawdzalam) to jest na 75, wiec nie jest tak zle ;-) Szymek zacznie sie ruszac i zobaczysz jak "wyszczupleje" :happy2:

A moje Dziecie grzeczne, po kapieli dalo wszystko kolo siebie zrobic, pozniej zjadlo i polozylam go do lozeczka o 21. Zasypial pol godziny, ale jak zwykle sam, bez placzu. Wiec jak dla mnie, to tak juz moze zostac :-)
 
reklama
a mój Pimpuś Sadełko...no przeszliśmy na pampersiaki nr 3, ale jak mu wiążę czapkę, to nie wiem, który podbródek łapać:shocked2:
:-D:-D:-D:-D:-D:-D skad ja to znam! Chociaz czapek to mu ostatnio nie zakladam, raz, ze cieplo u nas, a dwa, ze jest taki pisk, ze szok :sorry2: Czasem jak wieje zarzucam mu kaptur i jest ok.
A ja dzis zalozylam pampersy 4, od 7-18kg i nawet nie utonal :-D ale jeszcze mam troche trojek i musze zuzyc.
 
mag007 i fiołkowa - Wasze dzieci wyglądają tak jak powinny w tym wieku. Ja do tej pory martwię się, czy mój Szymek nie jest zbyt lekki, bo ma teraz trochę ponad 5,5 kg (urodził się z wagą 3 kg, później spadła do niecałych 2,7 kg). Jest raczej szczupły, ale bardzo go ostatnio wyciągnęło, w 62 ledwo się mieści, ale jeszcze dajemy radę:-) U nas na początku był duży problem z przybieraniem na wadze, także pocieszam się, że jest dobrze, bo rośniemy:tak:
 
ach...terror laktacyjny:-D:-D:-D:-D

trochę mi się śmiać z tego chce, bo tak naprawdę to - przepraszam za słowo - leję na to, co myślą inni o tym, jak karmię

śmiać mi sie tylko chciało z mojej babuni, która ostatnio powiedziała mi, że ona mówi wszystkim wkoło, że karmię piersią, bo wstyd powiedzieć, że butelka - ale babci wybaczam:-D:-D:-D

i myślę, że nie ma się o co kłócić, bo to indywidualna sprawa każdej z nas


poza tym ma na tyle poukładane w głowie, by nie potępiać nikogo za to, że tak, a nie inaczej karmi czy pielęgnuje dziecko
 
nie panikujcie dziewczyny, żadne grubaski z Waszych dzieci, po prostu wyglądają, jak powinny wyglądać niemowlaki :) jak się zaczną ruszać, to raz-dwa zrzucą nadmiar sadełka :)
ja powinnam iść w czwartek na ważenie malej, to sie okaże, co u nas :) ostatnio byłyśmy na 15tym centylu, więc rośniemy, ale powoli ;)
dziś Ola przechodzi samą siebie w jedzeniu i spaniu. jadła co 4 godziny po 150ml, a potem w kimę! cały dzień właściwie przespała! ojjj co mnie w nocy czeka??

ale wracając do wagi dzieci: moja znajoma usłyszała od lekarki, że swoją 5cio miesięczną córkę musi odchudzać!! w nocy zamiast mleka mała ma dostawać wodę, ostatecznie herbatkę. a powiem Wam, że moim zdaniem dziecko wygląda normalnie. ważyła niecałe 8 kilo, no ale ma już 5 miesięcy.
 
ale wracając do wagi dzieci: moja znajoma usłyszała od lekarki, że swoją 5cio miesięczną córkę musi odchudzać!! w nocy zamiast mleka mała ma dostawać wodę, ostatecznie herbatkę. a powiem Wam, że moim zdaniem dziecko wygląda normalnie. ważyła niecałe 8 kilo, no ale ma już 5 miesięcy.
:szok: jaka bzdura!! a to irol wymyslil?
 
reklama
Do góry