reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Ja to dalej nie wiem, jak liczyc, ale zaraz się położę i na spokojnie będę obserwować swoje bóle.
Też masz cały czas twardy brzuch??

całą noc miałam twardy...zjadłam teraz śniadanie i trochę puścił...:sorry2: nie wiem jak to będzie...chyba usiade na bolca bo czopa mam

jeszcze coś...podczas tych skurczy to czułam jak mi się pipka kurczy i rozkurcza, i chyba jak sie rozwiera :laugh2:
 
reklama
Witam kochane!!!
U mnie nocka w miarę tylko raz do kibelka:-)
mcgosia, sylviontko u was to chyba dzisiaj będzie już po wszystkim. Zazdroszczę, ja z niecierpliwością wypatruje jakichkolwiek sygnałów zbliżającego się porodu, a tu nic... Mam wrażenie że będę chodzić w ciąży wiecznie:-(
 
całą noc miałam twardy...zjadłam teraz śniadanie i trochę puścił...:sorry2: nie wiem jak to będzie...chyba usiade na bolca bo czopa mam

jeszcze coś...podczas tych skurczy to czułam jak mi się pipka kurczy i rozkurcza, i chyba jak sie rozwiera :laugh2:

Co do pipki, to ja czuję kucia.
Może jeszcze tak się zdażyć, że się spotkamy na porodówce :) Gdzie rodzisz??
 
moniska polecam CI kupić lampke nocną...my mamy taką stojącą z regulowaniem przyciemniania :tak::tak::tak:

u nas oprocz lampy sufitowej, tez jest lampa stojaca ze sciemniaczem

a dodatkowo nad lozeczkiem powiesilismy lampke z ikea:
Ikea Smila: Lampka dziecięca księżyc gwiazdka (907146457) - Aukcje internetowe Allegro
cos takiego - ksiezyc
daje fajne swiatelko, takie zolte, i kosztuje grosze, w ikea placilam jakies 26zl:tak::tak::tak:

tylko wlasnie nam chodzi o lampe sufitowa.
w nocy swieci sie lampka mala.
No a przeciez jak sie sciemni to nie bedziemy w mroku siedziec.
dlatego musimy zmienic to swiatlo to boje sie o oczka Pawełka.
 
Ja to dalej nie wiem, jak liczyc, ale zaraz się położę i na spokojnie będę obserwować swoje bóle.
Też masz cały czas twardy brzuch??
ja liczylam to od konca skurczu do poczatku nastepnego :-)
całą noc miałam twardy...zjadłam teraz śniadanie i trochę puścił...:sorry2: nie wiem jak to będzie...chyba usiade na bolca bo czopa mam

jeszcze coś...podczas tych skurczy to czułam jak mi się pipka kurczy i rozkurcza, i chyba jak sie rozwiera :laugh2:
ale przeciez czop moze Ci wyleciec razem z wodami. To nie jest chyba regula ze czop musi odejsc przed porodem.


Dziewczyny ja jak zwykle noc nieprzespana :-D spalam moze ze 2-3 godziny.
zaraz sie zbieram i jade na zdjecie szwow. Tylko musze meza obudzic, zeby sie Niuniem zajal.

pozdrawiam i czekam na kolejne rozpakowania :-)
 
moniska wiem ze czop może mi z wodami odejść...dlatego nie panikuję i nie jadę ze skurczami do szpitala, mimo że te wczorajsze co 8-10min były czeste....poczekam aż mi wody odejdą :-D

czaję sie jak tu mojego J dosiąść hahaha:dry::-D:-D:-D
 
dzien dobry!!!! :-)

witam bezobjawowe (jak ja) i objawowe wspoltowarzyszki :-) No ciekawe komu sie dzis rozkreci :-D
Ja poki co czekam na opowiescz porodowki AniSkrzat - niech wreszcie zdradzi tajemnice ekspresowego porodu :-D

Milego dnia zycze wszystkim :-) I pamietajcie - na IP tylko jak przez godizne skurcze sa regularne co ok. 5 minut, boinaczej jeszcze Was odesla i wtedy szlag was trafi...
 
reklama
no to tylko na zwykla lampe na zwykle zarowki (no - lepiej energooszczedne...) najlepiej z mozliwoscia wlaczenia (i wylaczenia) czesci z nich - np. jedna wlaczona, a dwie wylacozne, albo na odwrot, albo wlacozne wszystkei 3... No wiesz o co mi chodzi...
I najlepiej zbey moze na takiej listwie byly albo czyms innym zeby mozna regulowac gdzie swiatl oma padac...

ale namacilam, co??? cos w ty mstylu Massive Phara piękna dekoracyjna listwa art deco (946347871) - Aukcje internetowe Allegro
Lampa syfitowa ZP3/PG - DELUX od firmy **BASSTOM** (943144907) - Aukcje internetowe Allegro
NOWOŚĆ lampa sufitowa ZP3/PT od firmy *BASSTOM* (940497856) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry