reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam dziewczyny, mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojego grona. Termin mam na 13 marca, to moja trzecia ciąża ( jedna poroniłam w ub. roku w 8 tc) i moja 4 letnia córcia z niecierpliwościa czeka na siostrę:)Wczoraj byłam u gina i na monitorze widziałam jak mój dzidziol macha rączkami i nóóżkami!!!! W szoku byłam, nie sadziłam ze w 11 tyg. maleństwo przypomina juz dzieciątko. No i wyszło ze mało co pamietam z pierwszej ciąży:) Tak czy siak-cudny widok, wczoraj nie mogłam myśleć o niczym innym:D
Gratuluję i życzę spokojnych 7 miesięcy:-)
 
reklama
no ja sie zapytam za miesiac jak pojde kurde bede musiala isc po papiery do lekarza ze dyskopatie mam cholera... i ciekawe co powie ale ja mu powiem ze ja nie chce i nie ma mozy o normalnym porodzie:-)bede krzyczec kopac gryzc i nie dam sie latwo :-D
 
witamy witamy w skromnych progach ;-) samopoczucie nawet nawet... wlasnie mnie glod lapie :-D a no i ogladalam porody na youtube nie wiem co mnie naszlo :wściekła/y: ale nigdy nie chce porodu naturalnego niegdy !!!!!!!!!!!!!:szok::szok: zaplace im ale niech mnie pokroja błagam !

Przeżyjemy. Ja też już oglądałam, jeszcze zanim zaszłam w ciąże. Marudziłam mężowi, że tego nie zniosę i strasznie się boję. Tak dojrzewaliśmy do decyzji jakiś czas, teraz jakiś dziwny spokój mnie dopadł. Pomyślałam że to tylko maksymalnie doba stresu i męczarni i maleństwo jest na świecie. Jesteśmy przecież do tego stworzone, byłabym jeszcze bardziej spokojna gdybym była pewna że dostanę znieczulenie, niestety nie zawsze jest to możliwe :baffled:
 
Hmmm, póki co to nie myślę o porodzie, skupiam się na szczęśliwym donoszeniu(z powodu strat 2 maleństw)strach towarzyszy mi codziennie:(
Ale aż tak się nie obawiam porodu(może dlatego że to jeszcze daleko do niego) uważam że skoro nie jedna kobieta przez to przeszła t my też przejdziemy, a więc głowa do góry:)
 
hmmm, mam prośbę czy mogłybyście mi podpowiedzieć jak ustawić suwaczki???znalazłam juz suwaczek itd ale nie wiem jak wkleić go tutaj???
 
reklama
no i wlasnie to mnie przeraza ta doba bolu :szok: i to ze nie zawsze znieczulenie da sie dac czasem jest za pozno.... i w ogole nie wiem czy to tak lagodzi bol:confused: ja sie nie dam naturalnie :no::-)
 
Do góry