reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hejka!!

Igi, do sklikania!!!! :-)
Agniesiak, a co za różnica czy z góry czy z doły, ważne, że jest:-D;-):-pA wolałąbyś córę czy Ci obojętnie?? Chyba się zdecyduję na te studia, tylko chciałam się umówić z gościem, żeby dowiedzieć się ile różnic programowych mnie czeka, bo jak ze 20 to nie wiem czy dam radę, ale nie mogę się dodzwonić od wczoraj, nie lubię czegoś takiego:angry: A o bliźniakach oglądałam, fajne, tlyko skzoda tych starszych sióstr, że tak zawsze na boku się czuły.
Mycha, mam nadzieję, że teraz to już z dnia na dzień będzie lepiej!!
Missiiss, dobrze, że przeprosiłaś, teraz już będzie dobrze, zobaczysz!A budyń też bym zjadłą, tylko ja waniliowy...mniam! To Ty studiujesz?? Który rok teraz?? Czemu nic nie napiszesz jak pytam:wściekła/y:;-):rofl2:
Dronka, wow, dużo wesel, my teraz jedno pod koniec sierpnia i wsio. A tak chciałam iść na jakieś wesele, a teraz to i tak nie to samo;-) Ale wolę taki obrót sprawy osobiście:tak::-D
Tabasia, fajna rzecz, ale już widzę jak mój Arek kręci nosem na ten pomysł:baffled:
Maborka, takie nastroje w ciąży to normalne. Wszystko będzie dobrze, a kiedy idziesz do gina??
Ionka, nie ma sprawy;-) Dokładnie coś wyskoczy i nie chce wrócić albo wróci, a ból pozostaje. Mnie np. raz złapało jak kichnęłam, porażka człowiek nie wie nawet kiedy:angry:
Kamikaa, teraz już objawy będą nam powoli przechodzić, głowa do góry, wszystko jest dobrze! A piątek już tuż, tuż :-)

Lecę!
 
reklama
Czy są tu mamy, które studiują?? Ja wprawdzie studia już skończyłam, ale zastanawiam się nad jeszcze jednym magistrem, jestem mgr politologii, ale chciałabym zrobić mgr pedagogiki i właśnie nie wiem czy teraz czy jak?? A Wy studiujące mamy co zrobicie ze szkołą jak urodzicie?? Jakieś dziekanki czy nie?? Bo mi się nie opłaca dziekanki własnie, a znów zostawiać takie maleństwo, a co z karmieniem, matko, no nie wiem. Może lepiej za rok? ech... Wiem, że tylko z dziecmi chcę pracować, miałam staż w przedszkolu, bo jestem też opiekunką dziecięcą i nie wyobrażam sobie innej pracy.

Hello!

No mi właśnie został ostatni semestr, bo jestem na mgr-ce uzupełniającej na dziennych. Trochę mnie to przeraża, bo niby to będzie ostatni semestr, ale kilka zajęc i tak będę miała. Nie mam pojęcia jak ja usiędzę w zimie z wielkim brzuchem. A i sesję mam z końcem stycznia-początkiem lutego, a więc obrona by była w połowie lutego lub na początku marca najwcześniej, a ja termin mam na 14 marca:szok: Więc nie wiem czy dam radę się bronic, a druga sprawa nawet jeśli pójdę z wielgachnym brzuchem na obronę, to boję się, że ten stres może zaszkodzić dzidzi i będę się stresowac przez to dwukrotnie bardziej i jeszcze moge urodzić. Narazie nie potrafie sobie tego wyobrazić:zawstydzona/y:

A i jeszcze studiuję na politechnice, więc większość to faceci na wydziale, tak więc będę się na maksa rzucała w oczy ze swoim brzucholem:-p
 
dla ,mnie to trochę chore mogli by zrobić usg by przyszła mamusia wiedziała co i jak. czytałam fora na temat badań usg i w 4 tc można zobaczyć już pęcherzyk. ja wczoraj byłam u niego bo mnie strasznie bolał lewy bok zaszłam powiedzialam co i jak a on tylko pobadał ręcznie powiedział, że musi boleć bo mi się macica rozszerza i żebym wzieła no-spe a usg zrobi za 3 tyg bo wtedy coś zobaczy. a jeszcze jedno jak go zapytałam czy to ciąża to powiedział, żę na 100% nie może mi tego zagwarantować bez badań usg :wściekła/y: ale na 80 % że to ciąża. wiec tak naprawde jedynym dowodem że jestem w ciąży są 3 testy ale czy im mogę do końca zaufać? jestem naprawde zdenerwowana tym wszystkim. no i zaniepokojona jestem tym bólem dzisiaj boli ale tak delikatnie aa i jeszcze jedno nie mam już zadnych objawów oprócz tego, że szybko się męcze, nawet piersi mnie nie bolą jak wcześniej tylko troche po bokach a jak czytałam to bolą sutki a nie boki. jedynie co to temp mam co dzień 37 stopni. ja juz naprawde nie wiem co o tym myśleć :-(
 
Lila, jutro rano mam wizytę kontrolną - badanie, mierzenie itd., a USG genetyczne 4 września - tylko, że to robie prywatnie, a popołudniu też 4 września mam zwykłe USG w przychodni.
Nie wiecie może czy USG genteyczne jest refundowane? Czy zawsze trzeba płacić za nie?
Nastrój niby lepszy, staram sie zająć głowę i od głupich mysli odciągać;-)
 
Witam dziewczyny, mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojego grona. Termin mam na 13 marca, to moja trzecia ciąża ( jedna poroniłam w ub. roku w 8 tc) i moja 4 letnia córcia z niecierpliwościa czeka na siostrę:)Wczoraj byłam u gina i na monitorze widziałam jak mój dzidziol macha rączkami i nóóżkami!!!! W szoku byłam, nie sadziłam ze w 11 tyg. maleństwo przypomina juz dzieciątko. No i wyszło ze mało co pamietam z pierwszej ciąży:) Tak czy siak-cudny widok, wczoraj nie mogłam myśleć o niczym innym:D
 
Witam dziewczyny, mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojego grona. Termin mam na 13 marca, to moja trzecia ciąża ( jedna poroniłam w ub. roku w 8 tc) i moja 4 letnia córcia z niecierpliwościa czeka na siostrę:)Wczoraj byłam u gina i na monitorze widziałam jak mój dzidziol macha rączkami i nóóżkami!!!! W szoku byłam, nie sadziłam ze w 11 tyg. maleństwo przypomina juz dzieciątko. No i wyszło ze mało co pamietam z pierwszej ciąży:) Tak czy siak-cudny widok, wczoraj nie mogłam myśleć o niczym innym:D

No to gratulacje i witaj w naszym gronie:-)
 
ewcia30 witamy serdecznie :tak::-) i spokojnych 9 miesiecy zyczymy ;-) ja jestem z opola... i niestety prawie nikogo nie ma stad :baffled:

lila no ja pisalam wczesniej ze studiuje :sorry2: tylko niektore maja fajnie bo koncza studia a ja... ja w tamtym roku zaczelam ekonomie i po pol roku zrezygnowalam bo to dla mnie nic ciekawedo no poprostu kierunek nie dla mnie i meczyc sie nie chcialam... a teraz juz sie zapisalam i nie chce rezygnowac z reszta maz mnie goni :-p bede studiowaala pedagogike specjalizjaci nie pamietam ale chodzi o prace np jako kadrowa czy prace w urzedach itp mam nadzieje ze to mi pzypasi ;-):-D bo w koncu bym chciala zrobic te studia jak najszybciej i spac spokojnie potem :-) takze no ja zaczynam dopiero... ale pocieszam sie tym ze jak bede od lutego na l4 to bede sie uczyla ale egzamin pewnie i tak przeloze na inny termin :tak:
 
reklama
dziękuję za rady, jem owoce i piję zawsze po posiłku i jest ok już nie siedze na tronie godziny :-D dzisiaj byłam u gina ale nadal nic nie wiem :-( potwierdził po badaniu, że ciąża ale nie zrobił mi usg bo za wcześnie (powiedział że nic nie zobaczy i że coś widać w 6 tyg), dopiero mam iść za 3 tyg (czyli jak będę wg moich obliczeń w 7 tyg ciąży) na usg :( i znowu będzie mi się czas dłużył, nie moge doczekać sie zobaczenia mojej fasolki :-) a wam kiedy zrobili usg??? czy naprawde nic nie widać w 4 tyg ciąży???

dla ,mnie to trochę chore mogli by zrobić usg by przyszła mamusia wiedziała co i jak. czytałam fora na temat badań usg i w 4 tc można zobaczyć już pęcherzyk. ja wczoraj byłam u niego bo mnie strasznie bolał lewy bok zaszłam powiedzialam co i jak a on tylko pobadał ręcznie powiedział, że musi boleć bo mi się macica rozszerza i żebym wzieła no-spe a usg zrobi za 3 tyg bo wtedy coś zobaczy. a jeszcze jedno jak go zapytałam czy to ciąża to powiedział, żę na 100% nie może mi tego zagwarantować bez badań usg :wściekła/y: ale na 80 % że to ciąża. wiec tak naprawde jedynym dowodem że jestem w ciąży są 3 testy ale czy im mogę do końca zaufać? jestem naprawde zdenerwowana tym wszystkim. no i zaniepokojona jestem tym bólem dzisiaj boli ale tak delikatnie aa i jeszcze jedno nie mam już zadnych objawów oprócz tego, że szybko się męcze, nawet piersi mnie nie bolą jak wcześniej tylko troche po bokach a jak czytałam to bolą sutki a nie boki. jedynie co to temp mam co dzień 37 stopni. ja juz naprawde nie wiem co o tym myśleć :-(
Kochana spokojnie:tak:W ciązy jesteś. Ja miałam podobnie, poszłam do lekarza w 5tc i nie widział nic prócz pęcherzyka na usg. I jedynymi faktami mówiącymi za tym, że jestem w ciąży były zrobione 3 testy:tak: Także Kochana poczekaj te 3 tygodnie i się nie martw:tak:Łykaj sobie kwas foliowy a jak pójdziesz na następna wizytę to może już coś zobaczy:tak:Bo ja potem byłam w 7 tyg i serduszko juz było:tak::-)
 
Do góry