reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Rany, to ja najstarsza jestem :crazy: Kubola mam urodzić dzień po 29 urodzinach:no:
No, ale to nie dlatego, że zwlekaliśmy, tylko pierwszą ciążę poroniłam...
A mój M jest rok ode mnie młodszy - gówniarz:-D

ionka - właśnie, wklej jakieś zdjęcia:-)

I zapomniałam wcześniej napisać: młoda mamusiu Twoja Amelka jest przepiękna:-):tak:
 
reklama
wrocilam:-)

i bede sie brac za nadrabianie ale na szybko napisze co i jak
generalnie wielka kuuuupa

lekarka nie zbadala mnie nawet powiedziala ze w czwartek mam przyjsc i sie okaze bo teraz to jeszcze za wczesnie he he
ale skierowanie do szpitala dala jakby co;-)

wymaz zrobia mi w szpitalu jak sie dowiedzialam

magnez nadal jem

ide czytac kto tam co urodzil;-);-);-)
 
Hihi u nas przeważnie było 22 stopnie :) także tyle ile trzeba, Dawida nigdy nie obwijałam w kocyki, rożki, itp. Czapeczkę tylko po kąpieli i chłopak nie choruje nam w ogóle zahartowany jest, żadnych przeziębień, katarków :) Natomiast babcie miały i mają swoje teorie do których raczej się nie stosowaliśmy :tak:
 
co chcé napisac troché, to mala zaczyna stekac i musze przerwac.

nam powiedzieli, ze idealna temperatura to do 20 stopni.

ale z drugiej strony Ola to wczesniak i kazali trzymac cieplo.

zwariuje niedlugo.



E: co tam zerknełam o znieczuleniu pisałyście, nie nastawiajcie się z góry, bo czasem wychodzi zupełnie inaczej :)
 
Hej Kochane.Czytałam was wcześniej ale jakoś nie miałam weny do pisania. ąż wzioł jutro wolne i będziemy malować nasz pokój,bo juz kurcze niema na kiedy odkładać:eek:mirosia,agama-gratki dla Pań Mgr.:tak::-D to teraz trzymamy kciuki za kozę:tak: Ja jestem z rocznika 86 a M 82:-)
 
co chcé napisac troché, to mala zaczyna stekac i musze przerwac.

nam powiedzieli, ze idealna temperatura to do 20 stopni.

ale z drugiej strony Ola to wczesniak i kazali trzymac cieplo.

zwariuje niedlugo.

a kiedy dziecko juz przestaje byc wczesniakiem?


dziewczyny to moj Karol bedzie tutaj najmlodszym tatusiem :-D zarowno ja jak i on rocznik 88 :-):-D
niedlugo ma urodziny 27 lutego. Ciekawe czy Maly bedzie chcial zrobic tacie prezent urodzinowy :-D
 
reklama
widze ze króluje tu rocznik 83, to tak jak ja :)

a ja sie zastanawiam co do tej temperatury utrzymywanej w pomieszczeniu jak juz sie maly urodzi, my z M ogolnie jestesmy przyzwyczajeni do niskich temp w mieszkaniu mamy jakies 18-19 stopni i ja latam w majtkach i krotkim rekawku :)
malego tez trzeba bedzie przystosowywac do funkcjonowania w takich temperaturach najwyzej cieplej go bede ubierac choc obstawiam ze na początku to trzeba bedzie chociaz w jednym pokoju dogrzewac zeby mial gdzies 20-22 stopnie ale nie wiecej jak 22 :)
 
Do góry