reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
sylviontko-bardzo dobrze ze bedziemy mieli na forum pionierkę w uzywaniu wielorazówek. Pozwoli to dowiedziec się czegos nowego i a nuż pomoże innym dziewczynom przy np. kolejnych dzieciach.

Ja niestety jako matka polka postanowiłam przy Julce przez pierwsze miesiące uzywac tetry. Efekt? Jula miała poodparzaną czasami pupę bo mama nie zdążyła zajrzec na czas a pipcia młodej bardzo delikatna była ( i taka pozostała do dziś), stosy tetry do prania, tony proszku i wody że nie wspomnę o wiecznie chodzącej pralce. I nieodmienny widok w salonie mężą prasującego pieluchy.

Jedna wielka pomyłka:-D

Wytrzymaliśmy 2 miesiące. I wiecie co? Było to doświadczenie potrzebne ale na pewno nie warte naśladowania. Musiałam małą przewijać dosłownie co paredziesiąt minut, wcale nie służyło to jej zdrowiu bo kto by chciał w kóło z nogami i tyłkiem w powietrzu wisieć, zwłaszcza po karmieniu; że o podrażnieniach nie wspomnę. Pomijam milczeniem własną wygodę i ekonomike takiego działania.
 
reklama
Czarnuszka88 :-D wiesz że cos w tym jest bo przed ciążą zdażało mi się że jak nie byłam umalowana i w sklepie kupywałam jakis alkohol to proszono mnie często o dowodzik :-) ale teraz to się zmienia wyglądam raczej jak czołg niż gówniara :-)
 
Do góry