reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

hej mamusie, jesteśmy już w domu, jestem zestresowana na maksa, nie wiem czy nie za zimno czy nie za ciepło, nic nie wiem :(
Olcia jest cudowna i kocham Ją do szaleństwa, moja mała kruszynka, moje szczęście.
jest taka malutka, M. pojechał po kołyske do spania, bo zajmuje w poprzek pół szerokości łóżeczka.
najważniejsze, że wcina ładnie, co 3 godziny w dzień i co 4 w nocy, dziś od Taty wzięła prawie 60ml!! :D jesteśmy z Niej tacy dumni!!!


jejku....jak fajnie...
zazdroszczę:-D
Kochane dzięki za kciuki:-):-) Obroniłam się w ekspresowym tempie i odrazu po obronie podali mi wynik, żebym nie musiała czekać hehe:tak: Także magazynier obroniony na 5:-p:-p:cool:

Później was nadrobię, ciekawe czy kolejna się rozpakowała:-p

gratuluję :-D

o.. Karol mi powiedzial, ze bardzo mi brzuch opadl..

kurde :szok::eek:

za szybko to sie dzieje, za szybko..

przystopuj natychmiast!!!:-D:-D:-D
 
reklama
mirosia gratuluje obrony :tak:

ionka super że już w domku z córeczką :tak: napewno wszystkiego szybko sie nauczysz co i jak i zanim mój termin przyjdzie to ty juz będziesz wprawioną mamuśką :-D
 
reklama
Do góry