reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

hej mamusie, jesteśmy już w domu, jestem zestresowana na maksa, nie wiem czy nie za zimno czy nie za ciepło, nic nie wiem :(
Olcia jest cudowna i kocham Ją do szaleństwa, moja mała kruszynka, moje szczęście.
jest taka malutka, M. pojechał po kołyske do spania, bo zajmuje w poprzek pół szerokości łóżeczka.
najważniejsze, że wcina ładnie, co 3 godziny w dzień i co 4 w nocy, dziś od Taty wzięła prawie 60ml!! :D jesteśmy z Niej tacy dumni!!!


Mycha czy dzidzi nie jest za cieplo czy za groąco sprawdza sie na karku . jezeli ma chłodny kark to znaczy ze trzeba ubrac jedna warstwe wiecej a jezeli jest bardzo gorące to znaczy ze za cieplo. Ja przy 1 to mialam ok 25 stopni jak nie wiecej. Potem stopniowo zmniejszałam...a teraz Sebusiowi jest juz cieplo jak jest 18...dla mnie zimno hehe
Wzruszające to co piszesz!!! nie ma wiekszej milosci niz mamy do wlasnego dziecka prawda!! ?:-p:tak: Rób to co Ci podpowiada intuicja. Wkońcu mama wie najlepiej.
 
reklama
U mnie to nie dość, że mały drży, to czasem pstryka. Nie wiem, co to ma znaczyć:-)
U mnie też czasem "pstryka":-D

hej mamusie, jesteśmy już w domu, jestem zestresowana na maksa, nie wiem czy nie za zimno czy nie za ciepło, nic nie wiem :(
Olcia jest cudowna i kocham Ją do szaleństwa, moja mała kruszynka, moje szczęście.
jest taka malutka, M. pojechał po kołyske do spania, bo zajmuje w poprzek pół szerokości łóżeczka.
najważniejsze, że wcina ładnie, co 3 godziny w dzień i co 4 w nocy, dziś od Taty wzięła prawie 60ml!! :D jesteśmy z Niej tacy dumni!!!
Super!! Jejc ale Wam zazdroszczę:tak::-) Kochana dodaj jakies fotki :-)
 
Dzięki za grratulacje:-)

Cześć Dziewczyny!!!
Muszę się pochwalić - właśnie wróciłam z obrony - zdałam i jestem Panią mgr:-) !!!
Szczęście mnie rozpiera!!!

Teraz to już Oli może się rodzić. No może jeszcze niech do poniedziałku poczeka, bo nie mam wszystkich badań potrzebnych do porodu.
Dziś nie mogłam spać pół nocy i jakieś skurczybyki mnie dopadły pierwszy raz- pewnie z nerwów...

Nie było mnie ostatnio dlatego zaraz Was idę nadrobić.
PS. Szkoda, że nie mogę się upić ze szczęścia....:cool:

Gratuluję:-) Ja z tej okazji powąchałam wódkę hahaha:-D żartuję oczywiście;-):-p




...a ja mam dzisiaj urodziny i ....czuję się staro:-(,no to już 27 mi stuknęło:szok:


WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!!!!!!!!:-)

Dzięki dziewczyny:-), dobrze, że nie jestem sama z tymi latami;-), bo męża mam o 10 miesięcy młodszego, niby ten sam rocznik, ale i tak mówi, że już się mu żonka starzeje ;-)

Ja jestem też w Twoim wieku, a męża mam 2 lata młodszego:-p a wyglądam jakbym to ja była od niego młodsza:rofl2:

hej mamusie, jesteśmy już w domu, jestem zestresowana na maksa, nie wiem czy nie za zimno czy nie za ciepło, nic nie wiem :(
Olcia jest cudowna i kocham Ją do szaleństwa, moja mała kruszynka, moje szczęście.
jest taka malutka, M. pojechał po kołyske do spania, bo zajmuje w poprzek pół szerokości łóżeczka.
najważniejsze, że wcina ładnie, co 3 godziny w dzień i co 4 w nocy, dziś od Taty wzięła prawie 60ml!! :D jesteśmy z Niej tacy dumni!!!

Super że już w domciu!! Ja pewnie też będę się strasznie stresować jak dzidzia siępojawi w domku, człowiek niedoświadczony, mnóstwo wątpliwości..

Co do porodu, to ja zaczynam się troszkę stresować, że to może być już w każdej chwili. Ale wierzę w to że urodzę naturalnie. Boję się bólu po cesarce i dochodzenia do siebie, co trwa przecież dużo dłużej niż po SN.

A jeżeli chodzi o termin, to mi sie nigdzie nie spieszy. Mam zamiar urodzić 14 marca tak jak wychodzi mi z OM. Ewentualnie może być parę dni po:-p

Ale nie ukrywam, że jest mi coraz ciężej, coraz wiecej mnie boli. Ale faktem jest, że całą ciążę zniosłam super, bez większych dolegliwości, tak więc końcówka dopiero stała się uciążliwa, no ale to normalne.
 
Kochane dzięki za kciuki:-):-) Obroniłam się w ekspresowym tempie i odrazu po obronie podali mi wynik, żebym nie musiała czekać hehe:tak: Także magazynier obroniony na 5:-p:-p:cool:

Później was nadrobię, ciekawe czy kolejna się rozpakowała:-p
Gratulacje!!! :)
hej mamusie, jesteśmy już w domu, jestem zestresowana na maksa, nie wiem czy nie za zimno czy nie za ciepło, nic nie wiem :(
Olcia jest cudowna i kocham Ją do szaleństwa, moja mała kruszynka, moje szczęście.
jest taka malutka, M. pojechał po kołyske do spania, bo zajmuje w poprzek pół szerokości łóżeczka.
najważniejsze, że wcina ładnie, co 3 godziny w dzień i co 4 w nocy, dziś od Taty wzięła prawie 60ml!! :D jesteśmy z Niej tacy dumni!!!
Witamy :) Czekamy na jakieś relacje :)

Co do temperatury dla dziecka ma być między 22-24, taka jest najlepsza tak mówiła nam położna.
 
Dziewczynki a ja mam pytanko do mam, ktore biora fenoterol i ktore brały. Bo Ginka mi kazała odstawic za tydzien. A biore 3x1 mogłabym sobie brac przez ten tydzien po poł tabletki 3x dziennie albo 2x1 cała?? zeby potem nie robic takie Bum organizmowi.


No ja tez ciekawa co z dziewczynkami. Kamikaa nie daje znac, a Owlrene tez , ciekawe jak po CC

No i jak tam marti i maborka ....i Gosia
 
Hello.
Ja dziś byłam na wizycie i się dowiedziałam, że przed terminem to ja na pewno nie urodzę, wszytko zamknięte, a myślałam, że po tym opadnięciu brzucha to już niedługo. Wody urosły mi z 10 do 15, tak że picie poskutkowało, mała waży 2526 i jestem cała happy. Ja niestety mam cesarkę i lekarz mówił że ostatnia wizyta 8 marca i wtedy się umówimy na termin. Boję się tej cesarki jak cholera:szok:
 
reklama
Do góry