reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Marcia czemu twoj suwaczek pokzuje 52 dni do porodu, a jestes w 35 tyg i 2 dniu, a ja jestem w 34 tyg i mam 42 dni do porodu ?:eek:
 
Spac nie moge brzusio znowu pobolewa M nie ma nic mi sie nie chce ,jakas nerwowa jestem niby najedzona a glodna echhhhh dziewczyny ten bol przedmiesiaczkowy bo taki wlasnie jest ile mam z nim tak dni wytrzymac nie jest to tak ze boli niesamowicie tylko bardziej wkurza i drazni bo zawsze jak mialam @ i takie bole sie zaczynaly to sie bralo tabletke i byl spokoj a teraz nie biore tylko czekam na rozwoj a tu jak narazie nic sie nie szykuje tylko pobolewa .Co tak naprawde oznaczaja te pobolewania ? Leci mi taka dziwna budyniowa wydzielina ,dobrze ze jutro wizyta .Mala kopie od wczoraj tak jakos nisko zawsze to byla gdzies tak na wysokosci pepka a teraz tam na dole jest?I czym ona wiecej sie tam obraca i przeciaga tym bardziej mnie pobolewa .A brzuch twardy jak skala
 
a mnie dzisiaj cos znowu spanie łapie...normalnie masakra jakas. Dzis zaczynam brac zelazo moze od tego brakuje mi sił...
na obiadek racuchy z ryzem i truskawkami :) mniami...
u was tego pogoda nieciekawa? rano było słonko i zyc sie chciało a teraz szaro buro:-(


co ty od żelaza nie brakuje sił :-), ja biorę od dawna i w ogólę nie moge spać :-(
 
kamikaa spoko ja te bole miesiaczkowe mam od poczatku ciazy codziennie prawie i wszystko jest w normie..wydzieline tez miałam ale to jak zapalenie miałam..
a brzuchol to ciagle mam twardy ;-) bez nerwow
 
kamikaa też tak mam i szczerze nie wiem czemu tak się dzieje,
ale bardziej dziwi mnie to parcie na odbyt , chyba tylko ja to mam :eek:
 
reklama
Do góry