reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

A my z M idziemy niedługo do ciucholandu bo wyprzedaż jest w każdy poniedziałek wszystkie rzeczy po 1zł:szok::-D a są świetne:tak::-) Markowe koszule, buty, tuniki itp:tak:
Dzis też się wybieram do żony brata ciotecznego mojego M. Co urodzila 7 stycznia. Poplotkujemy sobie trochę;-):-) No i będe maluszka podziwiac:-D
 
reklama
Dzień doberek!!

Ja od rana posprzatalam jak K pojechal po moje wyniki. Zeby nie widzial ile sprzatam hehe bo mowilam tylko o podlodze, maly mi wylał oliwke i normalnie sie slizgać mozna bylo.
A teraz leże bo trzęse sie jak galareta hehe
K zaraz znowu jedzie. Na szczescie bierze malego to pospie troche to strasznie spiaca jestem.


Wyniczki ok
HBS ujemny
HCV ujemny
Streptococus nie wychodowano
Tylko jakies odczynniki krwi zle wyszly ale niewiem co to znaczy.
 
Witam u nas noc straszna nie mogłam spać obudziłam sie o 3 z bolącym i twardym brzuchem nie mogłam wogule sie ułozyc bo wszystko boli mam juz dosc jeszcze w dodatku mnie gardło boli:no::no: Nawet nogi na noge mi ciezko załozyc tak mnie wszystko tam boli a wizyta u gin w czwartek:tak::zawstydzona/y:
 
ccaroline85 to ja chce byc wpisana liste :tak::tak::tak:
u mnie termin 7 marzec, plec chlopiec i imie pawelek jak na razie chyba ze sie urodzi i okaze sie ze inaczej;-)

Jeszcze potrzebne mi imiona rodziców :)


My już po wizycie :p zwolnienie dostałam do terminu porodu, następna wizyta 26, nic nie wskazuje abym w najbliższym czasie urodziła :-p Jak to lekarz stwierdził wszystko jest bardzo wysoko :tak: Niech malutka siedzi przynajmniej jeszcze do wizyty, a później niech się dzieje co che :) mebelki mają przyjść 23 tak więc wtedy będę gotowa :)
 
Witam:)
trzymam kciuki za te dziewczyny co mają dziś wizytę, a ja mam dopiero 26
Też już mam dość tego śniegu, a u nas znowu sypie. W tym tygodniu mamy jeździć za wózkiem, ma ktoś może ESPIRO? Bo słyszałąm że są lekkie, a mi p.w. chodzi żeby był jak najlżejszy
 
Witam się i ja :)

Nocka...brak słow...Czuje że kurcze odstawie leki i polece po paru dniach. Brzucholek twardniał dosyć często ale nieregularnie i w ogole boli czasami jak sie obracam na boki. Kregosłup nie do zniesienia czasami aaaaaaa
Aaaaale zamówiłam sobie wizyte u fryzjera a co!!!! M mnie zawiezie po sam salonik. Sobie stonuje kolorek tak jak przed ślubem bo mi sie podobało. Równomiernie sie spłukuje i nie widać odrostów i podetne. Mam nadzieje ze tego 24 dam rade tam pojechać hehe
Jutro badanko krwi i moczu. A w czwartek wizytka u kardiologa i w koncu wystawi mi mam nadzieje zaświadczenie że moge rodzić sn.
Mój mały szaleje i kopie po żebrach...hehhe a co sie tam bedzie ;-)

trzymam kciuki za mamuśki, które dzisiaj maja wizytki!
Agniesiak ten bobo mnie tak rozbawił ze szok!!! az poplułam monitor aaaaahahahha:laugh2::laugh2::laugh2::-D:-D:-D:-D
 
Dzień doberek!!

Ja od rana posprzatalam jak K pojechal po moje wyniki. Zeby nie widzial ile sprzatam hehe bo mowilam tylko o podlodze, maly mi wylał oliwke i normalnie sie slizgać mozna bylo.
A teraz leże bo trzęse sie jak galareta hehe
K zaraz znowu jedzie. Na szczescie bierze malego to pospie troche to strasznie spiaca jestem.


Wyniczki ok
HBS ujemny
HCV ujemny
Streptococus nie wychodowano
Tylko jakies odczynniki krwi zle wyszly ale niewiem co to znaczy.
Ładne wyniczki :) mi jakies odczynniki w morfologi też nie wychodzą tak jak powinny ale mój lekarz się tym nie przejmuje:tak: Ja też jestem śpiąca i znowu caaaaaaały dzionek w łozku hehe
 
mi tez troszke skórka schodzi ale tak lekko. Za to urosły ZNOWU i to tak dosyć sporo. Są cięższe i BARDZIEJ bolą. Coś sie w nich już dzieje...aaaaa:-)
 
reklama
hej laski...
dzis rano do toalety chlupnęło mi COŚ, patrzę, a to to samo co wczoraj, tylko więcej i z żywą krwią :szok::szok::szok:
zaraz mam wizytę, staram sie nie panikować...
lekkie bóle jak na okres, ale naprawde leciutkie...
tyłek mnie boli, jakby ktoś mnie nakopał :eek:
no i biegunka, ale nie wiem, czy to nie z nerwów :eek:


aaaaaaaaaa, nie chcę jeszcze rodzić!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry