reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Dopiero znalazlam fotke :) MARTI kochane malenstwo :) niech rosnie zdrowo :)Czy ktos wie czemu MARTI tak szybko urodzila podobno miala miec termin jak ja na 14.03 :) a tu ma WALENTYNKE :))
 
reklama
Hej dziewczyny.
Ja juz spowrotem ze szpitala.Skurcze mialam ale takie na 25-50% i nic nie wspominali o zostaniu.Dzis pociagnelam troszke za jezyk polozna ktora sie mna zajmowala i dowiedzialam sie ze ten moj doktorek chyba mnie kitowal z tym SN bo powiedzala ze u nich jeszcze nikt nie zaryzykowal po 2 cc SN.Troszke mnie uspokoila bo balam sie o malego a tu nikt nic nie powie.Wprawdzie wpadlam na mojego ginka na korytarzu ale pedzil do porodu tylko przypomnial mi ze czeka we wtorek na mnie.
Maly na ktg dostal czkawki i chyba z 15 minut g meczyla a ze musialam wciskac przycisk to palec mnie rozbolal.
Polozna mi powiedziala zeby duzo pic bo casem te skurcze wywolane sa odwodnieniem organizmu i nawet poszla szybko po wode i soczek dla mnie.Serduszko malego bilo ok pomiedzy 140 a 157.Tylko na skurczach skakalo ale to norma.I dowiedzialam sie ze malo jest teraz juz polakow w obsludze szpitala i trzeba miec szczescie by trafic.A ja praktycznie trzy dni sama bede w szpitalu bo moj caly czas w pracy i dopiero w niedziele moze bedzie mogl przyjechac pewnie juz po nas bo jak nie ma komplikacji to trzy dni i do domciu po cc.

Od jutra na calego robota.Musze maluchy poszykowac dom odstawic na wizytacje tesciowej i cos ugotowac mezowi bo jak w czwartek wyjde rano o 8 to wroce nie wiem kiedy.
 
ło matko laski, zaczyna ze mnie lecieć takie brązowawe coś :szok: :szok: :szok:

normalnie, aż się spociłam z wrażenia :szok:

czuję dziś cały dzień duuuuży nacisk i takie jakby kłucie, no ale co??????

jeszcze 2 tygodnie muszę pochodzić!!
Aaaaaaaaaaaaa :szok::szok::szok: Ionka Ty sie nie wyglupiaj bo mamy podobne terminy!!! A ja jeszcze miesiac planuje pochodzic z Alem w brzuchu! No ewentualnie 3tyg. ;-)
Wiem, ze Agus27 pisala wczoraj, ze tez miala taka wydzieline i po konsultacji tel. powiedziano jej, ze to najprawdopodobniej objaw skracania sie szyjki. A ona ma po nas jakos termin.
Ciekawe co Ci jutro w szpitalu powiedza... :sorry:

Owlrene to juz tak bliziutko :szok: Trzymam kciuki kochana! :-)

Ciekawe jak nasze rozpakowane mamusie sie trzymaja...
 
Witam,
dziewczyny u mnie tragicznie :-( czuję że angina nadchodzi, mam problemy z przełykaniem :sorry:...mnie angina często dopada i bałam się że w ciąży mnie złapie...jak do tej pory było ok...ale od dwóch dni w gardle drapie...na szczęście nie gorączkuję...

zastanawiam się coo na to gardło ...mleko z czosnkiem na pewno pójdzie w ruch ...

Macie jeszcze jakieś pomysły?:-:)-:)-(
 
czesc dziewuszki!
boze jaka ja jestem przerazona.. dzisiaj 15,
a juz nas tyle sie rozpakowalo i to na miesiac przed terminem!!

jejuu:szok:

wczoraj nie wchodzilam i mam. kilka stron nadrabiania.
ale to chyba jak wstane pozniej, bo cos mi niedobrze..
 
Hej :) my już na nogach zaraz uciekam do lekarza, zobaczmy czy coś się u mnie ruszyło!

Co do listy nie wpisuje w nią osób, których nie było na poprzedniej, chyba, że chcą i się zgłoszą, bez czyjejś zgody nie będę dodawała zdjęć i opisów :) A co do marti wydaje mi się, że rodziła SN z tego co pisała, ale o tym dowiemy się jak wróci :)

Miłego dnia życzę!
 
Czesc Kochane:-)Przez weekend mnie nie było bo jakoś czasu brakło a tu takie nowinki że ho ho:-D wczoraj w nocy spać nie mogłam to was nadrabiałam,ale trochę tego było i juz nie pamietam...:cool: Ja na walentynki dostałam od męża mały plecaczek firmy nike ( taki sobie wymarzyłam:-p) walentynke i podusie w krztałcie serca z misiami i napisem kocham cię ( grającą "love my tender"Presleya:-D:-D:-D)a ja mu kupiłam perfumki pumy i balsam po goleniu,no i walentynkę (mało pomysłowo ale cóż:eek:) do tego w sobotę sama zrobiłam sobie prezent bo poszłam do fryzjera...ściełam w końcu moje okropne czarne końce i zrobiłam blond baleyage:tak:( ale mam teraz krótkie włoski) a mąz powiedział że pieknie wyglądam i bardzo jest zadowolony że cuś w końcu z tymi włosami zrobiłam:happy:więc ogólnie weekend bardzo pozytywny.Wczoraj dla uczczenia byliśmy jeszcze na mieście na obiadku.Wiecie mój mały to się od paru dni bardzo mało rusza( w zasadzie to już nie kopie tylko się rozpycha),i normalnie strasznie mnie to nurtuje...wiem że mu ciasno ale przez to mamy cały czas takiego stresa że szok:-(
 
Witam kochane :*

Pierwsza noc bez M.. :( Prawie nie przespana.. No ale może następne noce będą lepsze.. Tak sobie w nocy rozmyślałam, i im dłużej myślałam, tym bardziej dochodziłam do wniosku że dobrze zrobiłam.. Ale mimo wszystko mi smutno..
Boli mnie pęcherz.. ;/ Boje sie że znów jakieś bakterie mam.. Eh.


Witam,
dziewczyny u mnie tragicznie :-( czuję że angina nadchodzi, mam problemy z przełykaniem :sorry:...mnie angina często dopada i bałam się że w ciąży mnie złapie...jak do tej pory było ok...ale od dwóch dni w gardle drapie...na szczęście nie gorączkuję...

zastanawiam się coo na to gardło ...mleko z czosnkiem na pewno pójdzie w ruch ...

Macie jeszcze jakieś pomysły?:-:)-:)-(

Ja polecam Tantum Verde :) Mi lekarz zalecił jak byłam przeziębiona i bolało mnie gardło.
 
Cześć dziewczynki:-):-)
No ładnie się u nas akcja rozwija:szok:
Najważniejsze że wszystkie zdrowe i mamuśki i dzieciaczki:tak::tak:

Ja też chyba nie urodzę nigdy.Nic. Kompletnie żadnych znaków ani na niebie ani na ziemi.
ALe akurat z tego jestem zadowolona.
W pierwszej ciąży byłam taka nie cierpliwa, myślałam że mnie skręci tak już chciałam urodzić.
Teraz jestem bardziej cierpliwa(bo wiem co mnie czeka) choć nie ukrywam chciałabym zobaczyć już Błażejka czy jest cały i zdrowy:tak:

Wczoraj z mężulkiem byliśy na obiedzie w restauracji.
Specjalnie wyciągnełam go dwa miasta dalej, a obiad był...fuj :-D:-D:-D
Ale nic to, fajnie dzień spędziliśmy, tylko potem do nocy musiałam cały czas coś zajadać żeby zabić smak tego jedzenia:-D:-D

Hej dziewczyny.
Ja juz spowrotem ze szpitala.Skurcze mialam ale takie na 25-50% i nic nie wspominali o zostaniu.Dzis pociagnelam troszke za jezyk polozna ktora sie mna zajmowala i dowiedzialam sie ze ten moj doktorek chyba mnie kitowal z tym SN bo powiedzala ze u nich jeszcze nikt nie zaryzykowal po 2 cc SN.Troszke mnie uspokoila bo balam sie o malego a tu nikt nic nie powie.Wprawdzie wpadlam na mojego ginka na korytarzu ale pedzil do porodu tylko przypomnial mi ze czeka we wtorek na mnie.
Maly na ktg dostal czkawki i chyba z 15 minut g meczyla a ze musialam wciskac przycisk to palec mnie rozbolal.
Polozna mi powiedziala zeby duzo pic bo casem te skurcze wywolane sa odwodnieniem organizmu i nawet poszla szybko po wode i soczek dla mnie.Serduszko malego bilo ok pomiedzy 140 a 157.Tylko na skurczach skakalo ale to norma.I dowiedzialam sie ze malo jest teraz juz polakow w obsludze szpitala i trzeba miec szczescie by trafic.A ja praktycznie trzy dni sama bede w szpitalu bo moj caly czas w pracy i dopiero w niedziele moze bedzie mogl przyjechac pewnie juz po nas bo jak nie ma komplikacji to trzy dni i do domciu po cc.

Od jutra na calego robota.Musze maluchy poszykowac dom odstawic na wizytacje tesciowej i cos ugotowac mezowi bo jak w czwartek wyjde rano o 8 to wroce nie wiem kiedy.

Kurcze owlrene to Ty też już??? Powodzenia. Ty całą ciąże na wysokich obrotach:szok::szok: Podziwiam:tak::tak:


Witam,
dziewczyny u mnie tragicznie :-( czuję że angina nadchodzi, mam problemy z przełykaniem :sorry:...mnie angina często dopada i bałam się że w ciąży mnie złapie...jak do tej pory było ok...ale od dwóch dni w gardle drapie...na szczęście nie gorączkuję...

zastanawiam się coo na to gardło ...mleko z czosnkiem na pewno pójdzie w ruch ...

Macie jeszcze jakieś pomysły?:-:)-:)-(

Mnie gin pozwolił po prostu tabletki na gardło do ssania, najlepiej u mnie działają podbiał i tymianek, dobry jest też tymsal ale to na alkoholu więc raczej :no::no::no:
Wracaj do zdrowia szybko:tak::tak:

Hej :) my już na nogach zaraz uciekam do lekarza, zobaczmy czy coś się u mnie ruszyło!

Co do listy nie wpisuje w nią osób, których nie było na poprzedniej, chyba, że chcą i się zgłoszą, bez czyjejś zgody nie będę dodawała zdjęć i opisów :) A co do marti wydaje mi się, że rodziła SN z tego co pisała, ale o tym dowiemy się jak wróci :)

Miłego dnia życzę!

Powodzenia u gina:tak::tak:

Witam kochane :*

Pierwsza noc bez M.. :( Prawie nie przespana.. No ale może następne noce będą lepsze.. Tak sobie w nocy rozmyślałam, i im dłużej myślałam, tym bardziej dochodziłam do wniosku że dobrze zrobiłam.. Ale mimo wszystko mi smutno..
Boli mnie pęcherz.. ;/ Boje sie że znów jakieś bakterie mam.. Eh.




Ja polecam Tantum Verde :) Mi lekarz zalecił jak byłam przeziębiona i bolało mnie gardło.

Życzę CI abyś szybko pozbierała się w tej nowej rzeczywistości, potrzeba trochę czasu, ale dasz radę
 
reklama
Hej :) my już na nogach zaraz uciekam do lekarza, zobaczmy czy coś się u mnie ruszyło!

Co do listy nie wpisuje w nią osób, których nie było na poprzedniej, chyba, że chcą i się zgłoszą, bez czyjejś zgody nie będę dodawała zdjęć i opisów :) A co do marti wydaje mi się, że rodziła SN z tego co pisała, ale o tym dowiemy się jak wróci :)

Miłego dnia życzę!

ccaroline85 to ja chce byc wpisana liste :tak::tak::tak:
u mnie termin 7 marzec, plec chlopiec i imie pawelek jak na razie chyba ze sie urodzi i okaze sie ze inaczej;-)

ogolnie to sie witam,
nocka spoko,
owrlene nastepna, trzymam kciuki:tak:
xXxIzuLQaxXx ty sie trzymaj bidulko i mysl o malenstwie to ci sie poprawi humor mam nadzieje...:tak:
a jak odczuwasz ten bol pecherza tzn skad wiesz ze to pecherz??
AniaSkrzat1 mamy ten sam termin i powiem ci ze moj tez juz malo sie rusza czasem tak mocno wypycha ale np dzis jeszcze tego nie czulam, ciasno im na pewno w koncu spokojnie juz mogliby sie urodzic:tak:
 
Do góry