reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

musi byc dobrze i juz 4 marcoweczki maja swoje niunki:)U nas noka ok tylko 2 razy na siusiu i mialam dziwny sen ,snilo mi sie ze dostalam @ i wszedie byla krew :/a dziecko moje jakies nerwowe dzisiaj i mnie tak kopie i czyms tam "smyra " ze az pobolewa .zjadlam 2 poczki z wczoraj pije capuccino i zaraz ide dalej lulu .
 
reklama
Hej Brzuszki.Witam się i niestety znikam...ostatnio nie mam wogóle na nic czasu,dzisiaj muszę lecieć do urzędu a pózniej do teściowej....postaram się zajżeć popołudniu:tak:
 
Dopiero teraz mogłam wejś na BB, bo dziś odebraliśmy wkońcu dziewczynki i już dziś dały popalic. JESTEM WYMORDOWANA.... Będę teraz bardzo rzadko na BB... Szkoda, można powiedziec, że się z wami żegnam. Będę zaglądała co jakiś czas... Czasem się też odezwę. KOCHANE TRZYMAJCIE SIĘ.
I dzieciątka niech nie wychodzą przed terminem. Mają byc całe i zdrowe... ;-)
Trzymajcie się i zaglądnij czasem do nas!!
dziewczyny umieram, brzuch mnie bardzo boli, jakby mnie ktoś rozrywał,:wściekła/y:od wieczora nie mogę sobie poradzić, na 8:20 mam ktg, z jednej strony wolałbym żeby wyszły jakieś skurcze, wtedy miałabym odpowiedz czemu mnie tak naparza-już nie daje rady....
Daj znać jak po wizycie :)
Nasza kochana Rybka urodzila !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dla Rybki Gratulacje i oby z Mateuszkiem wszystko wróciło do normy!!



U nas nocka również kiepska, zęby dla Dawida wychodzą, co chwile mnie budził, po za tym nic mi się dzisiaj nie chcę, ale trzeba wziąć się do roboty. Miłego dnia życzę!
 
Hej Mamuski ;-)
Medluje, ze zyje :tak:
Wczoraj nie bylo mnie caly dzien i dlatego sie nie odzywalam, milo, ze o mnie pamietalyscie :-)
Moj M zrobil mi wczoraj mega niespodzianke, wzial wolne i zabral mnie do tej nieszczesnej Ikei po szafe :happy: I co???? Wszystkie wykupili! Kurcze bylismy akurat na otwarcie i lipa :wściekła/y:
No wiec nie zastanawiajac sie dlugo pojechalismy do Belfastu, bo tam mieli duzo na stanie i na szczescie ja kupilismy :-)
Pozniej znowu z powrotem do Dublina, bo M chcial do jednego sklepu i wreszcie do domku.
A teraz uwaga - zrobilismy wczoraj jakies 800km!!!!! :szok::szok::szok:
To jak ode mnie z Krakowa nad morze :szok:
Nie wiem jak to sie stalo :-D Ja jestem nie do zajechania w tej ciazy!!!
Ale czuje sie dobrze, no i mam w koncu ta szafe :-):-):-)
Wozio chyba zamowimy w poniedzialek :-)
Jeszcze tylko prasowanie, zlozyc lozeczko i... czekac :happy:

A teraz zmykam czytac co u Was, chyba mam troche do nadrobienia :tak:
Mam nadzieje, ze same dobre newsy!!!!
 
Wiadomość o Rybce postawiła mnie na nogi w mig - i kawy już nie będe pić :szok:
Jeju już jest nas 4 rozpakowane :szok:- to teraz poleci już reszta z nas nie wiadomo kiedy. Trochę mnie to przeraża.

A ja z rana polazłam do sklepu 200 m w jedną stronę i ledwo co doszłam :-(, a jak wrociłam to ziałam jak koń po wyścigu i to z poł godziny :-(. Dziś doszła do mnie śnieżyca . Jutro jedziemy na ferie do teściów - na tydzień i postanowiłam im zawieź makowca zaijanego - obiecałam M że upiekę bo go lubi no i chche się pochwalić że jego żonka tak dobrze piecze :tak:. A teraz mi się nie chce moich 4 liter ruszyc :-D. Do jutra może się wyrobię :-D.
A nocke przespałam jak zabita - chyba raz byłam na siku ale nie pamiętam :-D
 
reklama
Ale zrobiła się cisza na naszym forum :-p Wchodzę se w ciągu dnia co jakiś czas i nie ma co nadrabiać za bardzo :tak:

Wczoraj odebrałam wyniki moczu synka co oznacza Leukocyty poj. ?? Może wie któraś?? Po za tym wszystko jest z tego co widzę w porządku tylko nie wiem co oznacza te poj.
 
Do góry