reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam :)

Dziś też ładny dzionek, chociaż rano wydawało się że nie bedzie tak ładnie.. Dziś mnie coś tchnęło i zrobiłam obiad ;) noo, i musze przyznać że nawet mi wyszedł :) Za to z M znów nieciekawie.. ;/ heh. a mówiłam by nie zachwalać dnia przed zachodem słońca... no ale cóż, zobaczymy jak to będzie. Mam nadzieje że u Waswszystko w jak najlepszym porządku :) Miłego dnia i buziaki ;)
 
reklama
Mnie też nic nie boli:confused::confused::confused:, w ogóle jak byłam u gina ostatnio to mi powiedział że rzadko spotyka taką ciążę jak moja tzn, wyniki idealne,dolegliwości niet,komplikacji niet (oprócz tego krwawienia w 5 miesiącu).
Tylko jestem strasznie leniwa:zawstydzona/y::zawstydzona/y: Czasami brak mi sił po prostu.
Aha no i czuje się gruba i nieatrakcyjna:-:)-:)-(
 
Dziewczyny-ale wy marudzicie...to co będzie na starość:-D
mam nadzieję że nie dożyję starości :-D
tez ostatnio czuję się nieatrakcyjna ...w dodatku mój J w ogóle na mnie uwagi nie zwraca, spimy w osobnych pokojach...wczoraj chciałam aby spał ze mną bo mi smutno to uciekł do drugiego pokoju :-( ech...jak do nich nic nie dociera...akurat teraz jak jest najbardziej potrzebny to nie moge na nic liczyć :no:
 
Mnie też to spojenie strasznie boli, czasem wolę nie siadać, żebym wstawać nie musiała, ale to podobno od tego, że główka dziecka wstawia się w kanał rodny i rozciąga więzadła miednicy. To chyba oznacza, że dzidzia się szykuje do wyjścia:tak:
 
czesc mam pytanko do was moje kochane ;-)

skoro sie nudzicie... :-p;-) moze mi ktoras powiedziec cos na temat mpjego dzisiejszego testu owulacyjnego bo zrobilam i w sumie wyszla mi greska druga ale ciut slabsza od kontrolnej.. czy moze to oznaczac ze za 3 dni gdzie owu bedzie ?? jtro powtorze jeszcze i po jutrze ale chcialabym sie zapytac czy ktos tak mial podobnie kiedys jak je stosowal :tak:

a oto fotka :
w rzeczywistosi troche mocniej ja widac niz na fotce ale nie jest az taka gruba jak ta kontrolna
 
Upsss... nigdy nie robiłam takich testów, więc niestety missiiss nie będę mogła Ci pomóc:-:)no:
 
- Swięte słowa :)) ja czasem tez przymykam oko na rozne sprawy...bo inaczej bysmy sie pozabijali...no chyba ze juz przegina to jest wojna!! Ja poprostu mysle ze jak my pojdziemy na swoje to bedzie jak w niebie...jak wtedy kiedy mieszkalismy sami :-p

- Ale brzucholllll w awatarze!!!!!!!!!!!!!!!:szok: jejcia sliczniutka piłka!!!! Moj tez w pracy i to caly dzien...jak zwykle:baffled: niestety smierci sie nie wybiera :cool:

hehehe Nio troszke..brzuszystko jest...i do tego musze go nosic:baffled::szok:

Witajcie;)

zamierzam czesciej bywac u was na watku....ale od wczoraj stronek namłucilscie...

Ja sie czyta wasze opisy z sytulacjami z partnerami i z rodzinka...to az sie plakac chce ze tacy porafa byc najblizsci....:-:)-:)-(

Ja to jednak Mam dobrze...a dawniej tego nie docenialam.....Na meza nie mam co narzekac bo zadko pije...palic nie pali...a do tego naprwde jest pomocny.....w ciazy i przed ciaza....nawet jak marudze mu i wogole to i tak jest kochany....:-D

a co do rodzicow i tesciow...to Na nich tez nie mam co narzekac pomagaja jak moga...a i zeczy dla Wnusi tez kupuja....

A wy dziewczynyki prosze sie nie spieszyc na porodoweczke....bo widze ze juz 1 oznaki sa...skurcze.....

ja dzis czuje sie siwietnie moge gory przenosci.....

idziemy na 14.30 na rodzinny obiadek wiec sie szykuje..

Milej niedzieli.....
 
spoko ;-) niby jak zerkalam na necie i pytalam kolezanek na poronieniu to jeszcze ciensze albow cale nie oznaczaja ze owu ni ejest tuz tuz ale wiecie wole sie upewnic jak ktos mial moze bede miala podobnie :-) nie chce sie napawac nadzieja zbytnio ale mam juz 35 dzien cyklu a owu jeszcze nie miaalm (monitoringi) wiec moze akurat jak kiedys antos powstal owu byla po dwoch tygodniach po planowanym @ :-)

a jak tam wogole si eczujecie ?? mamuski dwie rozpakowane oby olejne sie rozpakowaly po 38 tc a nie wczesniej nununu :-)
 
czesc mam pytanko do was moje kochane ;-)

skoro sie nudzicie... :-p;-) moze mi ktoras powiedziec cos na temat mpjego dzisiejszego testu owulacyjnego bo zrobilam i w sumie wyszla mi greska druga ale ciut slabsza od kontrolnej.. czy moze to oznaczac ze za 3 dni gdzie owu bedzie ?? jtro powtorze jeszcze i po jutrze ale chcialabym sie zapytac czy ktos tak mial podobnie kiedys jak je stosowal :tak:

a oto fotka :
w rzeczywistosi troche mocniej ja widac niz na fotce ale nie jest az taka gruba jak ta kontrolna



ja robiłam te testy i owu miała być ponoć jak dwie mocno równo grube kreski to za trzy dni jakoś, ale mi 6 dni takie grube wychodziły , ja bym tym testą nie wierzyła zbytnio, bo pomimo wyrzutu LH moze nie dojść do owu , na usg niby w dniu owu nie było i tak dojrzałego pęcherzyka mimo testu pozytywnego :-(

gin kazała poprostu seksik co 2 dzień , odpowiednie pozycje i ciąża odrazu :tak:


i dodam jeszcze że niby owulacji nie miałam....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja poza wczorajszymi skurczami to odpukac czuje sie superowo. Juz nie mogie sie gina doczekac a jeszcze tydzien. Jakos poddenerwowana jestem czy wszysto ok...miejmy nadzieje..
ja juz po sesji w szkole i odpoczynek :) jedynie co to tylko wpsy za tydzien :)

:-DDziś cos mega słodkiego za mna chodzi i nie wiem co bym tu wciągneła....

Piekna pogoda aczkolwiek juz mam dosc sniegów, chce wiosne!!:-)
 
Do góry