reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hej dziewczynki:-)
Ja wpadam tylko na chwilę bo nie mam neta obecnie:-(
Ja nadal w dwupaku ale pewnie niedługo tak zostanie bo mam już 1,5cm rozwarcia i króciutką szyjkę. Mam leżeć do piątku plackiem w domu potem odstawić fenka i czekać na poród:szok:
gosia gratuluje:-)
 
reklama
Heja!
U mnie wczoraj było tragicznie.. Juz myslalam, że wyląduje na IP.. ale jechac nie chciałam bo przeszło jakoś:sorry2: Ale jak wrociliśmy z egzaminu M to jakos mnie brzuch bolał.. wzięłam nospę a potem wymiotowałam okropnie:szok: Taka słaba byłam.. głowa pękała, oczy bolały i wogóle tragedia.. Dziś tez tak średnio się czuję ale lepiej niż wczoraj bo brzuch nie boli tylko osłabiona jestem..
 
Laski, boję się. Od wczorajszego wieczora mam takie bóle jak na okres - nie przechodzą i są jakby powoli coraz mocniejsze. Wody mi nie odeszly. Czekam aż mój M. wróci z pracy i chyba na IP śmigam, bo choć to bardzo nie boli, ale z tym moim łożyskiem to wolałabym nie ryzykować, bo diabli wiedzą co to.:baffled::baffled:
 
myszencja masz racje smigaj na ip nie ma co siedziec w domu i sie bac a przynajmniej bedziesz wiedziala co sie dzieje :tak: trzymam kciuki zeby wsio ok bylo ;-)

marti8 pocieszylas mnie kochana bo juz zaczynalam watpic :-) zrobie jeszcze przez te reszte 4 dni te testy a pozniej jak tepka mi nie skoczy to kupie nastepna paczke i bede jechac z koksem :-)ehh jaka jestem szczesliwa ze moge juz czekac znow na Antosia nawet nie maci epojecia :tak: jak bedzie dziewuszka to bedzie Tosia jak babcie w ciapkach :tak::-)
 
Hej dziewczyny!!!
Wpadłam do Was tylko na chwile, bo niestety muszę cały czas leżeć, więc raczej nie dam rady być na bierząco, mam nadzieję że mi to wybaczycie. Od wczoraj męczą mnie wymioty biegunka i temperatura, wczoraj to już myślałam że znowu będę musiała jechać do szpitala, no ale po wielu trudach temperatura spadłą.Dzisiaj też miałąm temperaturę ale już mniejszą na szczęście.
Missiiss ja robiłam testy owulacyjne no i udało się za pierwszym razem także uważam że są one przydatne. Trzymam kciuki żeby i u Ciebie udało się za pierwszym razem.:tak:
Dobra kochane spadam do łóżka i postaram się w miarę moich możliwości wpadać na BB częściej.
 
Mississ trzymam kciuki!!! :-)

Podcyztuje Was i widzę że wy znowu o jedzonku:-). Ja już po obiedzie (pomidorówka, kotleciki z piersi, surówka z kalarepki plus warzywka z patelni). Ale wiecie o czym myślę na deser?? O lodach ale nie bylejakich - grycan owoce leśne :tak::tak::tak:. Tydzień temu jadłam straciatella a mąż mi odrobinką ajerkoniaczku na nie wlał :happy::happy: MNIAAAAAM. Wysyłam mężulka!!! A potem podjem pistacje.
Oooo a ja mam lody, o ktorych zapomnialam :-D:-p
 
też mam takie bóle jak na okres ale przechodzą i znów się pojawiaja...
ale Myszencja lepiej to skontrolować.... jak u ciebie problem z łożyskiem

ide kisiel robić ;-)
 
reklama
dziekuje kochane moje robaczki !!! :tak:
szkoda tylko ze wczesniej nie robilam ich to bym wiedziala jak wyglada tescior jak jestem zaraz po okresie... a no i ja mam 36 dzien cyklu ciezko z takimi cyklami trafic w testa na owu... chyba bym musiala codziennie od poczatku cyklu robic :szok:
 
Do góry