reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

ja mialam teraz procz morfologi i moczu zrobic HBS.

Hbs i Toxo miałam ostatnio robione...dzisiaj mocz i morfologię i coś gin wpominał że jeszcze wymaz na następnej wizycie,i właśnie ciekawa jestem czy po tym wszystkim jeszcze coś bedzie zlecał ( prócz USG oczywiscie,bo i tak jeszcze jedno bede miała ze względu na to że mały jest duzy:-D)

no i WR tez miałam ostatnio
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hbs i Toxo miałam ostatnio robione...dzisiaj mocz i morfologię i coś gin wpominał że jeszcze wymaz na następnej wizycie,i właśnie ciekawa jestem czy po tym wszystkim jeszcze coś bedzie zlecał ( prócz USG oczywiscie,bo i tak jeszcze jedno bede miała ze względu na to że mały jest duzy:-D)

mam nadzieje, ze mooj gin tez da mi skierowanie na usg, ze wzgledu na to ze Pawełek jest duzy.

kurcze, cos mi dretwieje gora brzuszka :baffled:
 
Mysz mnie Alex cisnie juz jakis czas, a w niedziele ginka mnie zbadala i z szyjka wsio ok, wiec sie nie wkrecaj kobitko!!! ;-)
 
mam nadzieje, ze mooj gin tez da mi skierowanie na usg, ze wzgledu na to ze Pawełek jest duzy.

kurcze, cos mi dretwieje gora brzuszka :baffled:

Ja teraz bede miała piate USG...pewnie da Ci skierowanie na USG bo nasze chłopaki spore,a oni wolą orientacyjnie wiedzieć jakiej wielkosci jest dzidzius...i czy przypadkiem się nie kwalifikuje do CC,bo to różnie bywa:baffled:
 
Bylam na spacerku z malym i teraz czekam na K wsumie niewiem po co na niego czekam jak on i tak pewnie gdzies polezie.
Moja waga to 8 kg na plusie no juz teraz 7 bo 1 ostatnio mi spadl. No ale nie mam sie czym przejmowac :-)
 
dzisiaj robiłam mocz i morfologie,a w przyszłym tygodniu mam posiew,czy któras się orientuje czy jeszcze gin bedzie zlecał jakies badania???bo to w sumie już końcówka...

- ja miałam na ostatniej wizycie zrobiony posiew...i w sumie też nie wiem jakie badania jeszcze mi zleci - o ile jakieś.
Mam nadzieję że USG mi zrobi bo chyba właśnie to ostatnie USG trzeba brać do szpitala??
tylko ciekawe kiedy mi to powie skoro co chwila go nie maaaaaaa k**** jego mać :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

a jeśli chodzi o wage to może 200-500gram przytyłam przez miesiąc - to chyba przez tą dietę cukrzycową...a tak w ogóle to ostatnio nie mam apetytu
 
hejka....

u mnie jakos leci malo czasu bo zajmuje sie dzis roczna corka mej kolerzanki....:tak: slodka jest....

caluje i pozdraiwam:)
 
Witam :-)
Trochę miałam nadrabiania Was, jak zwykle zresztą :-)
Ja dziś po kolejnej konsultacji okulistycznej. Mam zmiany na sietkówce, ale p. doktor zabezpieczyła je laserem.Bardzo nieprzyjemne uczucie:-(
Nie ma wskazań do porodu naturalnego- tak przynajmniej mówiła- no muszę wierzyć że tak jest:no: Za dwa tygodnie ostatnia wizyta kontrolna:szok:
 
- ja miałam na ostatniej wizycie zrobiony posiew...i w sumie też nie wiem jakie badania jeszcze mi zleci - o ile jakieś.
Mam nadzieję że USG mi zrobi bo chyba właśnie to ostatnie USG trzeba brać do szpitala??
tylko ciekawe kiedy mi to powie skoro co chwila go nie maaaaaaa k**** jego mać :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

a jeśli chodzi o wage to może 200-500gram przytyłam przez miesiąc - to chyba przez tą dietę cukrzycową...a tak w ogóle to ostatnio nie mam apetytu


Ja tez miałam wiekszy apetyt na początku ciązy...przez 3 miesiące to miałam takie parcie na fast-foody że szok,tylko to mogłam jeść:baffled:dlatego tak sie roztyłam:szok: cos ostatnio cie nie było Gosiu:no: Jak tam J ??? grzeczny jest??? no własnie do szpitala trzeba najbardziej aktualne badania więc USG z koncówki ciązy napewo się przyda
 
reklama
dziewczyny wziely sie za obiad i pustki na forum :-)

co dzisiaj jecie?

ja dumalam dumalam i wydumalam.. zrobie kotlety z piersi, frytki i salatke grecka.
Dzisiaj Karol znowu wraca po 18. Pracuje tam 10 dni dokladnie, a juz bedzie mial 11 nadgodzin..
szkoda mi go troche.
 
Do góry