reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Alex81 na pocieszenie napisze, ze nie jestes sama. W Irlandii ciaze prowadza dokladnie tak samo. Ostatnio wyladowalam w szpitalu z powodu plamien, a oni (nie badajac mnie, jedynie usg) zdiagnozowali, ze to od niskiego lozyska :baffled: A ja plamilam z szyjki po cytologii. Wiec wszystko w tym temacie. Tutaj na przyklad duzo kobiet ma paciorkowca, ale oni tego nie badaja przed porodem! To bardzo niebezpieczna bakteria i w PL posiew w tym kierunku to standard.
Dlatego ja chodze prywatnie, do polskiego ginekologa, ktory zawsze mnie bada. Ostatnio w wymazie wyszla infekcja, dostalam leki i jest ok. A nie mialam zadnych objawow!!!
Z drugiej strony niby tyle kobiet prowadzonych na Wyspach rodzi i jest ok i moze faktycznie w jakims stopniu sie to sprawdza, nie wiem. Ja tam wole nasze polskie podejscie do ciazy. Bo nie zawsze dobre samopoczucie ciezarnej idzie w parze ze zdrowym dzieckiem jak oni tutaj twierdza.
Jedyny plus taki, ze obsluga i szpitalne jedzenie jest o niebo lepsze niz w PL :-D;-)
 
reklama
Moj dzisiejszy dzien chyba wszystko przebija :/ZAPADLAM W SPIACZKE Rano wstalam bylo okpotem te platki i kibeli jak mnie zmulilo tak trzyma do teraz .Spie ,wstane cos zjem i spie :/ i tak co chwila .jest juz prawie 15 nic nie porobilam ,prasowanie czeka od4 dni a ja nie mam sily na nic sily nawet chodzic nie mam sily .Zapakowalam jedna paczke ktora musze szybko wyslac i tak sie namordowalam ze hej .Dobrze ze juz dla dziecka wszystko porobilam bo bym nie daly rady ,jakos mi sloba i sennie ,kawy nie moge pic bo mala nie lubi i protestuje a zadna przyjemnosc tulic kbelek .Nie wiem co mi jest ,nie lubie takich dennych dni czlowiec sie krzata jak cien po domu lub spi i spi i wyspac sie nie moze .
 
Hejka!!
Dopiero co wróciłam od gina. Dziś bylo tyle kobitek, że sie zalamałam jak weszlam na poczekalnię. Powiedział, że wyniki mam super, pobral wymaz i kolejna wizyta za dwa tyg. Powiedział, że juz niedługo poród... bo waga mi sie ustabilizowała, główką dziecka na dole i napiera, stąd te bóle moje no i brzuszek twardy. Aaa! no i przepisal mi 3 globułki dopochwowo na tą moja infekcję.KTG jeszcze nie zlecał, nawet zapomniałam zapytac o to
5
No ale na następnej wizycie pewnie zleci. A co tam u Was?
Hej wam!!! Pamiętacie mnie jeszcze?? ;-)Wpadłam was odwiedzić, bo obiecałam że dam wam znac kiedy znów mi się uda. Więc jestem... melduję że według O.M jestem w 7t. i 2 dniu, jak zreszta widąć na suwaczku. Trzymajcie kciuki żeby tym razem mi się udało szczęśliwie dotrwać do końca. Boże jak wam fajnie... wy już jesteście przy końcu a przedemną jeszcze tyyyyle czasu. Życzę wam szczęśliwego, bezbolesnego noi szybkiego porodu. Trzymajcie się moje kochane marcóweczki, miło mi sie w wami klikało:tak::-):-)
Kochana, pamiętamy, pamietamy!!! Strasznie się cieszę!!:tak::-) Trzymam kciuki za Ciebie i Twoją Fasoleczkę:tak::-)

Jeśli macie chwilkę to zapraszam:)))

https://www.babyboom.pl/forum/przyszle-mamy-f64/chcemy-chlopca-czy-dziewczynke-36505/

ciekawa bardzo jestem czy większości się sprawdzi:-D
Mi wyszła dziewczynka:-D a w brzuszku siedzi sobie Tomasz;-):-)

Witam :-) No koleżance z sali szyjka wydłużyła się o 15mm, lekarze są w szoku!! :szok: a ja nadal leżę, mam 1,5g białka, i nie chcą mnie wypuścić nawet na przepustkę :-(
Witaj!! Oj współczuję Kochana.. trzymaj się tam dzielnie.
 
MYCHA GRATULUJE fasolki :) uwazaj na siebie ijesli masz ochote wpadaj do nas i mow co i jak :))wszystkiego dobrego .WIDZIALYSCIE juz sa pazdziernikowki :)) jejku jak ten czas leci .Ide zaraz do wanny moze bedzie mi lepiej wezme sie za siebie i doprowadze do pozadku jutro wizyta u gin :)Za tydzien pojde do szpitala sie zameldowac ijakos zleca te ostatnie tygodnie .Szkoda ze nie mam polskiej tv zawsze cos by sie poogladalo bo tutaj w tej tylko syf.
 
Hejka Kochane.Nadrobiłam więc piszę:tak: u mnie na obiad krupnik a na deser babka cytrynowa...maż i tak bedzie dopiero po 20...niestety:no: Apropo sexu to my nie mamy z tym problemu,kochamy sie tak raz w tygodniu ( gin powiedział że nie widzi przeciwskazań).Współczuje co po niektórym warunków mieszkaniowych,my tez mieszkamy z moim tata ale on się przeniusł do małego pokoju,więc my mamy dla siebie duży pokój ( 22m) i jest ok,narazie nie planujemy kupywać nic swojego bo to mieszkanie i tak w przyszłości będzie nasze...
 
Agniesiak85 super ze wszystko ok tak trzymac :)Ja tez ostatniomalutko przybieram przez ostatnie 3 tg 1,8 kg a jem tyle co wczesniej :-D
 
reklama
Też się cieszę:) No ale jak powiedział, że poród już niedługo.. to jakoś mnie zatkało:-D Ja przytyłam przez ostatnie 3 tyg 2 kg. Teraz mam już 9kg na plusie. Ciekawe ile jeszcze przytyję do porodu:-)
 
Do góry