reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

czesc dziewczynki
jakos nas tak malo tutaj mnie sie wydaje dzis....

jesli chodzi o kolejne dzidzie to ja sie pisze (he he przed porodem, po moze byc juz inaczej) bo to moje pierwsze dziecko a nie chcialabym zeby bylo jedynakiem,
na walentynki jeszcze nic nie mam ale to jeszcze kupe czasu, moze w prezencie urodzimy dzidziusia ha ha, no niektore to juz spokojnie beda miec ciaze donoszona :tak: wiec bedzie mozna...
chyba sobie jakis filmik wlacze bo cos dzis nic mi sie nie chce:baffled:

ty już też donoszona prawie będziesz więc może może;-):tak:
 
reklama
a my po slubie sobie juz nie robimy prezentow na walentynki, zreszta wczesniej tez jakos z okazji tego swieta prezentow sobie nie robilismy, albo szlismy do kina albo na jakąs fajną kolacje, a w zeszlym roku bylismy u znajomych na weselu :) fajną datę sobie wybrali
 
No ja nie mam pomysłu całkowicie na prezent na Walentynki dla M., a oprócz tego muszę kupić coś na roczek coś na 30te urodziny szwagierki, 50tke tesciowej i 5 lat mojej Oliwkii...
Moj M. pamieta o Walentynkach i dzieki temu tez o urodzinach bo mam dzien po ehehheh tak to mysle i o jednymi o drugim by zapomnial...
jejcia!!!! jak to jest takie duze dzieci miec :) ja sie nie moge doczekac jak moi chlopcy beda mieli po 5-6 latek :)
może Mati nam chce prezent walentynkowy zrobić żebyśmy już nigdy o walentynkach nie zapomnieli:tak::-D

skurcze mam co 9 minut:confused: na razie 4
- kochana no no :)) moze to juz :) w razie co to nam pisz co i jak :)
 
ja tez chcialam zabrac K do kina na tą nowa komedie " Randka w ciemno " ale nie bedziemy mieli z kim sebusia zostawic nawet wieczorem jak bedzie spal to z tesciem nie zostawie....chyba przygotuje jakąs kolacje romantic albo niewiem co ..:baffled:
 
wypilam kawusie i taka senna sie zrobilam, ze chyba zaraz wszamam moje drugie sniadanko i pojde na małą dżemke a pozniej bede konczyc obiad i prasowanie
 
Hej,
ja dzisiaj połamana, jak bym porządne lanie dostała, chyba pogoda się zmienia, bo całe nogi mnie kręcą .
Dziewczyny Wy się tak nie śpieszcie do tych szpitali, już straciłam rachubę kto co i kiedy. Wczoraj na szkole rodzenia usłyszałam jak położna do jednej dziewczyny mówiła, że po skonzonym 37 tyg już jest ok, ale z kolei między 37 a 40 tyodniem dziecko otrzymuje od matki najwięcej przeciwciał, więc jak się uda, to lepiej ponosić maluszka w brzuszku dłużej.
Mag ale się uśmiałam z tego czopa!!
MoniskaBe wrzucam przepis na wątek kulinarny. Potem dodam jeszcze przepis na dobry sernik, wypróbowałam i uważam, że bardzo smaczny.
Do potem.
 
reklama
jejcia!!!! jak to jest takie duze dzieci miec :) ja sie nie moge doczekac jak moi chlopcy beda mieli po 5-6 latek :)


No czas zleciał Oliwka 5 lat Wiktor w tym roku 7 lat :) ale dla mnie i tak są cały czas takimi małymi szkrabami jak byli, choć teraz zerówka od września pierwsza klasa, to mnie przeraża, że to już i im większe szkraby tym więcej obowiązków i problemów :) jednak odkąd chodzą do przedszkola część tych wszystkich problemów przeniosło się na Panie w przedszkolu :)
 
Do góry