reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Czanulka Ty też masz dzisiaj fasolkę? Moze będzie jak z tymi truskawkami? hihi
A na kiedy Ty masz termin,bo nie ma suwaczka i nie widzę?
Izulka mama ma rację. Poza tym smska nam wyślesz co i jak. Trzymaj się.
 
Ja sobie sama taką karte wydrukowałam dwa tygodnie temu, bo Kubuś przez 4 dni prawie wogóle sie nie ruszał. Jak tylko zaczęłam zaznaczać ruchy, to zrobił sie bardzo aktywny:-D. Teraz odzywa się często w ciągu dnia, więc nie widzę potrzeby notowania.

Ja mam kartę od gin. I notuję codziennie mimo że mała jest bardzo aktywna. Mam tą, w której odnotowuje się pierwsze 10 ruchów w ciągu dnia. Gin mi powiedziała, że dla nich ważne jest też, czy te pierwsze ruchy pojawiają się regularnie w tych samych porach:tak: Moja mała zazwyczaj do 12 ma już wyrobioną swoją normę...raz nie byłam pewna czy to jest jej kopanie, czy skurcze więc na wszelki wypadek zaznaczyłam późniejsze ruchy (około 15) i gin od razu spytała "a co tu się stało, coś nie tak?":tak::tak::tak:
 
ja na moment

my po wizycie jest w miarę ok
szyjka jako tako
mam jakąś infekcje
łożysko się trzyma
synuś duży 34tydzień i 1 dzień ma 3010g:tak::tak::tak:

do potem
 
ja też nie mam takie karty, moje dzieci mają swoje pory, czasem w ciągu godziny przemieszczą się z 30 razy,a potem rpzez 3 nie ruszają sie wcale, nalezy obserwować ruchy, ale tez nie przesadzać, moje pchają się jeden na drugiego i czasem nawet nie wiem czy jedno się tak intensywnie rusza czy dwa w tym samym czasie
 
reklama
Nie będe miała z Wami kontaktu.. i jak będzie coś źle to już całkiem się załamię.. Nie wiem już co robić.. Czuje się sytrasznie źle.. Coś mnie uciska w brzuchu.. Nie wiem, zastanowie sie jeszcze.. Taka bez życia jestem :(

nie ma sie nad czym zastanawiać dziewczyno...Zadbaj lepiej o dziecko a nie o to że kontakt z nami Ci się urwie. W końcu ułoży się i Tobie ale póki co DZIECKO NAJWAŻNIEJSZE!!!:tak: ZMYKAJJJJJJJJJ!:-)
 
Do góry