reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

hej :)my juz po wizycie i szczesliwi :)mala rosnie i ma juz + - 2500-2700 gram i jest bardzo nisko w kanale i przy badaniu gin mowi ze jeszcze 3 tg i marcysia moze byc na swiecie :) to bedzie okolo 37-38 tc .gin wziela wszystkie pomiary i to ze mala naprawde juz bardzo nisko glowka w dol i takie cos oznacza ze szykuje sie do porodu .serduszko pieknie bije :)w moczu nie mam nic zadnych bakteri i bialka :)a cytologia sie nie pogorszyla i moge rodzic normalnie :))a teraz ide lulu bo nie daje rady :))


super!!!!:-)
 
reklama
hej :)my juz po wizycie i szczesliwi :)Mala rosnie i ma juz + - 2500-2700 gram i jest bardzo nisko w kanale i przy badaniu gin mowi ze jeszcze 3 tg i Marcysia moze byc na swiecie :) to bedzie okolo 37-38 tc .Gin wziela wszystkie pomiary i to ze mala naprawde juz bardzo nisko glowka w dol i takie cos oznacza ze szykuje sie do porodu .Serduszko pieknie bije :)W moczu nie mam nic zadnych bakteri i bialka :)A cytologia sie nie pogorszyla i moge rodzic normalnie :))A teraz ide lulu bo nie daje rady :))
o kurcze ale duża dzieczynka:)no no
prawie kilogram różnicy, a jesteśmy w tym samym tygodniu:)
 
Dzien dobry brzuszki :-)
Widze ze o witaminkach rozmowa... ja kupilam feminatal w 3 miesiacu, zjadłąm moze z 10 a reszta lezy hehe. nie lubie tabletek (mimo ze wybrałam takie które sa w miare małe a nie jak czopki) Wyniki mam bardzo dobre wiec pewnie sie nie zmusze do łykania.

babeczki mam do was ogromna prośbe. jak wiecie skrobie teraz prace mgr. i musze zrobic badanie ankietowe dotyczace opinii o reklamach i reklamach szokujących. bardzo byscie mi pomogły wypełnieniem ankiety (nie jest długa) Jak znajdziecie teraz chwile to zapraszam Profesjonalna ankieta on-line jakiej potrzebujesz!
W pytaniu 7 i 8 do kazdej odpowiedzi moze byc zaznaczona jedna opcja- nie wiem jak to zmienic ale mysle ze dacie sobie rade :tak:
I jesli macie kogoś pełnoletniego dzisiaj obok siebie to też zapraszam do wypełnienia, bede baaaardzo wdzieczna.
Z góry dziekuję :-)
A teraz troszke nadrobie tego co napisałyscie i wracam do skrobania pracy.
Koza, ilu Ty tych ankietowanych potrzebujesz - że tak z ciekawości zapytam:)
 
Ankieta wypełniona:-)
Ja po porodzie nadal będę łykała witaminki bo ta dieta karmiącej matki jest jakaś uboga...
Dziewczyny nie wiecie gdzie ja wczoraj posiałam pilot od tv???;-)
 
Witam sie i ja :-)
U mnie juz trochę lepiej. Antybiotyk jeszcze na 3 dni przedłuzony, ale myslę że widac koniec choróbska.
 
reklama
Do góry