reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Dzien dobry brzuszki :-)
Widze ze o witaminkach rozmowa... ja kupilam feminatal w 3 miesiacu, zjadłąm moze z 10 a reszta lezy hehe. nie lubie tabletek (mimo ze wybrałam takie które sa w miare małe a nie jak czopki) Wyniki mam bardzo dobre wiec pewnie sie nie zmusze do łykania.

babeczki mam do was ogromna prośbe. jak wiecie skrobie teraz prace mgr. i musze zrobic badanie ankietowe dotyczace opinii o reklamach i reklamach szokujących. bardzo byscie mi pomogły wypełnieniem ankiety (nie jest długa) Jak znajdziecie teraz chwile to zapraszam Profesjonalna ankieta on-line jakiej potrzebujesz!
W pytaniu 7 i 8 do kazdej odpowiedzi moze byc zaznaczona jedna opcja- nie wiem jak to zmienic ale mysle ze dacie sobie rade :tak:
I jesli macie kogoś pełnoletniego dzisiaj obok siebie to też zapraszam do wypełnienia, bede baaaardzo wdzieczna.
Z góry dziekuję :-)
A teraz troszke nadrobie tego co napisałyscie i wracam do skrobania pracy.


ankieta wypełniona:tak::tak::tak:
 
reklama
Hej dziewczyny,
zaraz Was poczytam, tylko napiszę coś wydaje mi się zaskakującego, a więc:
miałam dziś wizyte u mojej pani doktor, niestety jej nie było, rozchorowała się, i za nia było zastępstwo...pan doktor który ją zastępował(sympatyczny staruszek)tyle że się mnie pytał co on ma robić, jakie badania mi zlecić, czy i jak badać i tego typu podobne rzeczy, więc to ja prowadziłam właściwie wizyte:szok:dobrze przynajmniej że to moje zwolnienie dało rade poprawić, aaaaa no i w badaniu przez brzuch, powiedzial że duże dziecko, ja mu na to że tydzień temu ważyła 1700, a on na to że niemożliwe na pewno więcej:szok:
no ale zapisałam się do mojej gin na 3 lutego, mam nadzieje że już będzie
ostatnie Usg mam 18 lutego, to będzie 36tydzień i 5 dzień:tak:troche będę tęskniła za tymi USG


każdy lekarz ocenia inaczej:tak::tak::tak:
nasz mały w ciągu tygodnia przybrał 400gram także może dzidziolek urósł:tak::tak::tak:

jestem ciekawa ile nasz mały będzie miał jutro:tak::tak::tak:
 
Zazdroszczę wam tych dzisiejszych wizyt.Ja muszę do czwartku poczekać a niepokoi mnie coś i już wolałabym zapytać lekarza...
Od kilku dni strasznie boli mnie i rwie na samym dole brzucha.Chodzę przygarbiona albo jak się zmuszę by wyprostować się,to muszę iść powoli.Boli przy każdym poruszeniu.Jak leżę lub siedzę wygodnie to nic nie czuję ale każde poruszenie się,to coś strasznego.Pocieszam się,że malec się wierci i nie mam plamień...ale co jest z tym bólem???:wściekła/y:


Też zazdroszczę wizyt....z wizytą muszę czekać do 9 lutego....ale w czwartek usg:-):-):-):-):-):-):-):-), zobaczymy, co u małej słychać:-D:-D:-D:-D
dajcie znać, jak po wizytach:tak:
xXxIzuLQaxXx zapytaj gina...on pewnie przyzwyczajony do różnych pytań, więc nie zrobi to na nim wrażenia. Biorę witaminki i gin mi powiedziała, że te same nadal będę brać podczas karmienia:tak::tak::tak: a biorę Pregnavit.

rybka super:-):-)
koza71 zaraz spróbuję się zmierzyć z Twoją ankietą;-).....już wypełniona
 
Ostatnia edycja:
hej :)my juz po wizycie i szczesliwi :)Mala rosnie i ma juz + - 2500-2700 gram i jest bardzo nisko w kanale i przy badaniu gin mowi ze jeszcze 3 tg i Marcysia moze byc na swiecie :) to bedzie okolo 37-38 tc .Gin wziela wszystkie pomiary i to ze mala naprawde juz bardzo nisko glowka w dol i takie cos oznacza ze szykuje sie do porodu .Serduszko pieknie bije :)W moczu nie mam nic zadnych bakteri i bialka :)A cytologia sie nie pogorszyla i moge rodzic normalnie :))A teraz ide lulu bo nie daje rady :))
 
cos bym kurcze zjadla.. ale nie wiem co..
Karol kupil wczoraj salate na kanapki no i zamieniam sie w krolika.. chyba straszna ochote mialam bo teraz co kanapka to obowiazkowo salata musi byc. :-)

dzisiaj robie ostatni raz przed porodem paznokcie. kregoslup juz nie wytrzymuje siedzenia 2 godziny w jednym miejscu i pozycji.
 
Witam:)
Ale dziś zimno, a muszę iść na zakupy
koza ankiete wypełniłam:)
izula ja takie upłławy mam codzień, czasami mało a czasami naprawdę dużo
Ja w piątek idę do lekarza, usg i badanko:)
Idę prasować dla dzidzi rzeczy, trochę mi się niechce, a to dopiero początek
 
Ja też wypełniłam ankietę :)

Ale mnie Kubek dziś boksuje... chyba będę mieć w środku siniaki ;-)
Może to przez to, że słucham sobie muzyki poważnej, a jemu się nie podoba?;-)
 
reklama
Koza-zadanie wypełnione:-D
jeśli chodzi o witaminki to ja biorę teraz prenatal z DHA, i w czasie karmienia piersią też mi powiedziała żebym brała
 
Do góry