reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

cześć mamuśki

u nas mróz nadal trzyma -22 wow:szok::szok::szok:
ale słonko grzeje i w mieszkanku cieplusio:tak::tak::tak:

u nas jest w miarę ok nadal 2w1 jutro wizytka nic mi nie leci brzusio w miarę ale ciężko z dnia na dzień coraz bardziej;-)

DZIŚ ZACZYNAMY 35 TYDZIEŃ JUPI


Zobaczysz,że będziemy się cieszyć jeszcze z rozpoczętego 37tc:-D
Ja w to wierzę:tak:
 
reklama
Witajcie!

O mrozie u nas nie piszę, bo jeszcze nosa za drzwi nie wystawiłam;-)

xXxIzuLQaxXx Ja też się kiedyś tak wystraszyłam, ale koleżanka doswiadczona (3 dzieci) mówiła, że czop, to przypomina taką kozę z nosa, a nie wydzielinę. Sama nie sprawdziłam, to nie wiem, ale póki co, to jej wierzę.:-)

AGUS Jak moi rodzice mieli sunię, to mama uszyła jej takie majtki, w które wklejała swoje podpaski, z dziurą na ogon, a teraz to podobno taka p[sioą bieliznę w każdym większym zoologicznym można nabyć:tak::tak::-)

Miłego dzionka dziewczynki, ja uciekam do miasta:-)
 
nic mi się nie chce a do tego jestem zła, bo sprzedawca od łóżeczka znowu napisał, że jeszcze nie ma ich na stanie magazynu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
31 stycznia minie 21 dni i wystawiam mu negatywa
szlag by go trafił:wściekła/y:

najlepsze, że po mnie jeszcze ok. 30 osób zamówiło to łóżeczko u niego skoro wiedział, że ma problemy z dostawą tego modelu, to czemu nie zakończył aukcji



dobrego sprzedawce zesmy wybrały :dry:
u nas sie nie wyrobil w 21 dni. Minelo chyba 24 dni.
ciekawa jestem co z tym moim bokiem, jak pisalam z tym sprzedawca to powiedzial ze "zalatwimy to jak najszybciej"..
w regulaminie maja do 21 dni roboczych ..
ciekawa jestem...:dry:
 
Dzien dobry brzuszki :-)
Widze ze o witaminkach rozmowa... ja kupilam feminatal w 3 miesiacu, zjadłąm moze z 10 a reszta lezy hehe. nie lubie tabletek (mimo ze wybrałam takie które sa w miare małe a nie jak czopki) Wyniki mam bardzo dobre wiec pewnie sie nie zmusze do łykania.

babeczki mam do was ogromna prośbe. jak wiecie skrobie teraz prace mgr. i musze zrobic badanie ankietowe dotyczace opinii o reklamach i reklamach szokujących. bardzo byscie mi pomogły wypełnieniem ankiety (nie jest długa) Jak znajdziecie teraz chwile to zapraszam Profesjonalna ankieta on-line jakiej potrzebujesz!
W pytaniu 7 i 8 do kazdej odpowiedzi moze byc zaznaczona jedna opcja- nie wiem jak to zmienic ale mysle ze dacie sobie rade :tak:
I jesli macie kogoś pełnoletniego dzisiaj obok siebie to też zapraszam do wypełnienia, bede baaaardzo wdzieczna.
Z góry dziekuję :-)
A teraz troszke nadrobie tego co napisałyscie i wracam do skrobania pracy.
 
Hej dziewczyny,
zaraz Was poczytam, tylko napiszę coś wydaje mi się zaskakującego, a więc:
miałam dziś wizyte u mojej pani doktor, niestety jej nie było, rozchorowała się, i za nia było zastępstwo...pan doktor który ją zastępował(sympatyczny staruszek)tyle że się mnie pytał co on ma robić, jakie badania mi zlecić, czy i jak badać i tego typu podobne rzeczy, więc to ja prowadziłam właściwie wizyte:szok:dobrze przynajmniej że to moje zwolnienie dało rade poprawić, aaaaa no i w badaniu przez brzuch, powiedzial że duże dziecko, ja mu na to że tydzień temu ważyła 1700, a on na to że niemożliwe na pewno więcej:szok:
no ale zapisałam się do mojej gin na 3 lutego, mam nadzieje że już będzie
ostatnie Usg mam 18 lutego, to będzie 36tydzień i 5 dzień:tak:troche będę tęskniła za tymi USG
 
reklama
Marti co lekarz to inne zdanie o wadze dziecka.
a ja nie wiem kiedy bede miala usg. i czy w ogole bede miala przed porodem. Zalezy czy lekarzowi sie zechce mnie wyslac czy nie.

Koza wypelnilam :-):tak:

aa.. ja biore Elevit.

Agus pierwsza cieczka mojej suczki trwala okolo 2 tygodni.
 
Do góry