reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

My tak intensywnie to się staraliśmy pół roku, kiedy gin powiedział, ze nie wie, czy w ogóle coś z tego będzie. Ale tak ogólnie to od 3 latek. Tak to bywa czasem, nie zawsze jest jak by się chciało.

Co do deszczu, to ja generalnie nie mam nic przeciwko, ale nienawidze go z jednego powodu: chlapie mi na okularki i nic nie widze :-D

Dobranoc Mamuśki. Ja Was ostatnio nadrabiam wieczorkiem dopiero i już nic pisac mi się nie chce :tak:
 
reklama
tabasia spij slodko :)Ania mi tez puchna nogi i rece i ostatnio mnie jakis dziwny suchy kaszel meczy :/ a jak wchodze po schodach na 2 pietro to mnie na wymiot ciagnie:/ za 2 tg wizyta mam nadzieje ze wszystko ok oddadza mi moje wynki z wymazu i mam nadzieje ze nic sie nie zmienilo na gorsze mam cytologie 3 :/
 
tabasia spij slodko :)Ania mi tez puchna nogi i rece i ostatnio mnie jakis dziwny suchy kaszel meczy :/ a jak wchodze po schodach na 2 pietro to mnie na wymiot ciagnie:/ za 2 tg wizyta mam nadzieje ze wszystko ok oddadza mi moje wynki z wymazu i mam nadzieje ze nic sie nie zmienilo na gorsze mam cytologie 3 :/

napewno wszystko jest ok:tak:
 
Mag szkoda ze tak szybko uciekasz no le tez spiuchaj slodko :)Juustyna ja juz po 30 :) i w maju bedzie 31 :/ blzej niz dalej :-D ale co tam czuje sie jak 20stka :)
 
niech tylko dane nam bedzie donosic do 37 tc i potem juz luzik i niech bedzie nm dane urodzic SN zeby potem moc szybko starac sie o kolejne :)Ten fachowiec :-D od kompa ,ktory dzisiaj tutaj 3 godz siedial musialam z nim gadac o tym i tamtym ion ma 13 rodzenstwa :/ on jest z Palestyny i teraz ma sam 5 miesieczna corke ,zona miala cesarke bo od samego poczatku przeboje w ciazy ipo cesarce gin jej dala slabe tabletki anty ktore powinna regularnie brac a nie brala i teraz jest w ciazy 3 miesiac i to z blizniakami :// ima troche dola bo 5 miesiecy temu byla cieta :/
 
Ania Skrzat 24 l to i tak niewiele,ja jak miałam 24 lata to byłam w związku z poprzednim narzeczonym i mieliśmy zuełnie inne cele ja chciałam dziecka on kariery, potem przestało mi zależec na czymkolwiek i na 5 mcy przed ślubem rozstaliśmy się zaluje że tak pózno bo bylismy razem 11 lat

Kochana myślę że cele i pragnienia to kazdego indywidualna sprawa i nie zależy ona od wieku można mieć 24 lata i poukładane w głowie,myslę że jestem tego przykładem...i kariera nigdy nie była dla mnie priorytetową sprawą tylko dzieci,ciepło domowe i ukochany mężczyzna u boku:tak:
 
Siedze z obcym facetem i gadam o ciazy i porodzie o rosnacej macicy :-D on gadal i ngla ni z tad ni z owad mi pitoli ze lubi kobiety w ciazy :( ze to takie sexy :/ a mi az sie goraco zrobilo :/ ale wizial ze u nas w goscinnym nie ma firanek i sasiedzi wszystko widza takze chyba sie opamietal ze tutaj nie ma szans :-D
 
odstawiłam tabletki w marcu- ale nie z myślą o dziecku, po prostu to były nowe tabsy i źle się po nich czułam, miałam wrażenie, że żyły mnie bolą, spuchłam okropnie i nastrój mi siadł :dry: a w czerwcu niechcący zrobiliśmy dzidzię ;-)

ale znam problem niezachodzenia w ciążę ze strony znajomych- kilka par się stara o dziecko (różnie- od paru miesięcy do paru lat) i im nie wychodzi :-( szczególnie teraz trudno się z nimi rozmawia, a jak nie chcę czuć się winna, że jestem w ciąży, a oni nie mogą :-( i tak kontakty się sypią... :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry