reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Siedze z obcym facetem i gadam o ciazy i porodzie o rosnacej macicy :-D on gadal i ngla ni z tad ni z owad mi pitoli ze lubi kobiety w ciazy :( ze to takie sexy :/ a mi az sie goraco zrobilo :/ ale wizial ze u nas w goscinnym nie ma firanek i sasiedzi wszystko widza takze chyba sie opamietal ze tutaj nie ma szans :-D

:) no i prosze masz adoratora , kobiety w ciąży są piękne
 
reklama
juustyna a nie mowilam ze zaraz bedzie :))Wracajac do takich fachowcow i odwiedzin juz wiecej nie chce dziekuje dam mu kompa do domu i niech robijakos wytrzymam pare dni bez .pitoli mi ze zona miala nieraz ochote po 2 -3 razy dziennie na sex anieraz wogule :/// glupio tak gadac z obcym i dotego jeszcze facetem
 
juustyna a nie mowilam ze zaraz bedzie :))Wracajac do takich fachowcow i odwiedzin juz wiecej nie chce dziekuje dam mu kompa do domu i niech robijakos wytrzymam pare dni bez .pitoli mi ze zona miala nieraz ochote po 2 -3 razy dziennie na sex anieraz wogule :/// glupio tak gadac z obcym i dotego jeszcze facetem

no przyznam że tak trochę nie zręcznie, po poprzednim poście wnioskuje że miał na Ciebie chrapkę:-D:-D:-D
 
no kamikaa- mi tez by sie niewyraźnie zrobiło, jakby mi jakiś obcy faciu w moim własnym domu gadał takie rzeczy :baffled: można się na serio wystraszyć...

kiedyś, jak jeszcze byłam na studiach, pojechałam w odwiedziny do szpitala do babci i w tym ogromnym budynku zabłądziłam. gdzieś w jakimś wyludnionym miejscu spotkałam faceta i pytam go, gdzie jest taki i taki oddział. a on do mnie: proszę tędy. no i poszłam, a on za mną drzwi na klucz zamknął, prawie na miesjcu zawału dostałam :szok:
nic mi nie zrobił, nie wiem, co to miało być, żarcik taki? :baffled:
 
Powiem wam ze cos wtym jest wiele razy spotkalam sie z tym ze chlopy patrza na kobiety w ciazy i chyba naprawde ich to bieze .Moj tez lubi patrzec jak paraduje na waleta a ze nie wolno nam sie przytulac moze tylko patrzec :p
 
no kamikaa- mi tez by sie niewyraźnie zrobiło, jakby mi jakiś obcy faciu w moim własnym domu gadał takie rzeczy :baffled: można się na serio wystraszyć...

kiedyś, jak jeszcze byłam na studiach, pojechałam w odwiedziny do szpitala do babci i w tym ogromnym budynku zabłądziłam. gdzieś w jakimś wyludnionym miejscu spotkałam faceta i pytam go, gdzie jest taki i taki oddział. a on do mnie: proszę tędy. no i poszłam, a on za mną drzwi na klucz zamknął, prawie na miesjcu zawału dostałam :szok:
nic mi nie zrobił, nie wiem, co to miało być, żarcik taki? :baffled:

OOOOooooooo Chyba bym na zawał padła jakby mi obcy facet taki kawał zrobił:szok:
 
Moja znajoma kupila koce takie welniane od takiego co po domach sprzedawal :) przyszedl do niej i siedzi i siedzi ona mu kawe tak chciala byc mila ,interes zalatwil kase skasowal i powinien isc a on siedzi i pitloi i nagle do niej "dobra Agniezka nie bedziemy dalej sie tak czaic pokaz cycuchy :////////"Kolesia szoku dostala zaczela wrzeszczec i krzyczec gosc spitolil
 
reklama
Dopiero teraz tak do mnie dociera ze przecierz mogl by mi cos zrobic tylko ze mieszkamy z sasiadami ktorych slychac zza sciany ijak bym krzyczala to by chyba ktos pomogl :/Ale trzeba sie miec na bacznosci dlatego nie ma zdnych odwiedzin
 
Do góry