reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

nie mówcie o słodyczach...dostałam z pracy paczkę ze słodyczami i...stoi w drugim pokoju, żeby mnie nie kusić ....też mam ochote na słodkie - tylko sie wstrzymuję bo jutro ide na powtórkę z glukozy fuuuuj:wściekła/y:
w zamian mam chipsy :-D hehe...a jak wyniki wyjdą dobre to upiekę sernika na tygodniu mniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
 
reklama
Arkadia w weekend - PORAŻKA :szok: Sama weszłam do niej bo mialam 45min przed szkolą rodzenia ale to był największy mój błąd!! Ludzie jak opętani w amoku przeczesują każdy sklep...jak mrówki idą ścieżkami i nie patrzą czy ty idziesz z brzuchem czy nie:wściekła/y:w każdym sklepie pełno..a i korki do skrętu do Arkadii juz od dworca Gdańskiego:shocked2: I gdzie ten KRYZYS:confused: Lepiej wybrac się w srodku tygodnia gdy więkość ludzi jeszcze parcuje bo tak....to mały wyścig szczurów o upolowanie prezentu lub cos dla siebie!!

Ja weszlam tylko do obuwniczych sklepów ale nie ma nic dla mnie: Kazar, Bata ..jedynie w Aldo były fajne buty na płaskim wsiągane na spodnie ale jakies cienki mi się wydały:eek: i na zime, na śnieg za cienki i przemokną...a tak chcialm upatrzeyć sobie bucika...innym razem sie wybore jak tłum przestanie szturmować galerie:tak:
 
dziewczyny czytałam właśnie opowieści z porodówek grudniówek

niektóre podniosły mnie na duchu no i uśmiałam się z tego, jak dziewczyny opisują odejście wód płodowych:-D
 
Kamikaa jak Ty pieknie wygladasz :-)

A my dzisiaj dokladnie pół roku po ślubie. Czas leci niesamowicie ale z drugiej strony ile jeszcze przed nami...;-)
Gratuluje :-) Nam tez niedawno stuknelo pol roczku :-)

patinka wszystkiego dobrego:-D

moje dziecko jest szalone:-)
całą noc kopało, aż mi M rano powiedział ,że jak spałam, to normalnie co chwilę brzuch mi falował:-D

ccaroline - oddałam głos
buziam i zycze miłego dnia
Ojjj skad ja to znam, moj kopie 24h na dobe :-D

Ccaroline glosik oddany :tak:
Ionka juz nie wiem czy wole smierdzacego czy grajacego sasiada :-D

A my na 18:30 do doktorka :-) Oby wszystko bylo dobrze!
Teraz gotuje rosolek i ogladam filmy o porodach na zone reality.
U nas pieknej pogody cd :-)
Milego dzionka ;-)
 
Witajcie,
ja dzisiaj spałam super od 1 do 11aż! W koncu się wyspałam i tylko jedna wizyta w toalecie. Idziemy na spacer, bo ładna podoga, trochę śnieżek przypruszył. Potem chyba do teściowej się wybierzemy i tam do kościółka i zleci niedziela.
Ccaroline ja też zapomniłam wczoraj napisać, że głos oddany na Dawidka.
Zaraz wrzucę przepis na paszteciki na odpowiedni wątek.
Miłej niedzieli brzuszki.
 
dziewczyny czytałam właśnie opowieści z porodówek grudniówek

niektóre podniosły mnie na duchu no i uśmiałam się z tego, jak dziewczyny opisują odejście wód płodowych:-D

Też wczoraj czytałam sobie te opowieści i tez trpszke mi ulzyło. Ale powiem Wam szczerze że coraz bardziej sie obawiam...boje sie troche.:zawstydzona/y:

Teraz gotuje rosolek i ogladam filmy o porodach na zone reality.

Też sobie właczyłam ten program ale już na końcówke tzn na cesarce. Poryczałam sie hehe :zawstydzona/y: jakaś taka bardziej wrażliwa jestem w ciązy. Na poczatku jakoś tak mniej a teraz jestem wrażliwsza...taka aż przewrażliwiona i płaczliwa strasznie no i niestety wybuchowa. Ah te hormony :-(
 
reklama
Hej :)
Dzieki za mile komentarze :) jestem grubaaaaaaaa ale niczym sie nie przejmuje bo jestem w ciazy i mi sie nalezy byc gruba :-D czuje sie swietnie ,jasne po domku biegam w leginsach i koszulce ciazowej ale zawsze jakos tam ogarnieta to wlosy to oko pomalowane :)

Dzisiaj juz 27 tc jejku jak to zlecialo :) jeszcze troszke jupiiiiiiiiii i bedzie niunia :)

Pospalismy do 12 potem sniadanko swieze bulki z maslem ,szynka ,i zoltym serem :) i kaakao jestem pelna :) za oknem zimno brrrrrrrrr a M poszedl do pracy :( ale za tydzien ma niedziele wolna :)
A w sobote zjada sie goscie z polski :-D bedzie wesolo jak w cyrku .
W czrartek do mojego gin mam nadzieje ze bedzie fotka :))

Milej niedzieli :))
 
Do góry