reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

O cholera jakie dobre! Zapraszam!

Rzuc przepis na kulinarnym.

A ja wlasnie wrovilam z imprezek.Normalnie padnieta jestem.
Najpierw poszlismy w trojke na urodzinki synka kolezanki tam godzinke i musialam syna zawiesc do jego kolegi na urodziny.
Wrocilam spowrotem i po 2h musialam pojechac po Kubusia bo tam tylko 2,5h.
Oczywiscie corcia jeszcze nie chciala wyjsc wiec musialam spowrotem do kolezanki po nia wracac.Ujezdzilam sie i ulatalam po schodach i teraz ledwie zipie,a wczesniej jeszcze po sklepie za prezentami.
Ale super byly urodzinki. Byl klaun,tygrysek i jeszcze Sw Mikolaj wiec dzieci mialy wielka frajde.Wzielam nawet numer do tego klauna bo super bawil dzieci przez 2h.I nie drogi bo tylko 150$.A zabaw wymyslil tyle ze dzieci nie wiedzialy kiedy minal ten czas.

Ok ide jakis filmik ogladnac i spac bo oczy mi sie kleja.Do jutra.

Ps.Wlasnie przeczytalam ze urodzila sie pierwsza styczniowa dziewczynka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam :) wszystkie marcóweczki chyba się wylegują w łóżeczkach :-) A ja miałam znowu nie przespaną nockę, Dawidek spał bardzo grzecznie, ale tym razem przez uroki ciąży :-p Nie wiem kiedy w końcu się wyśpie.
Po za tym około godziny 6 zbudził mnie domofon, przestraszyłam się bo jeszcze było ciemno nie wiedziałąm która jest godzina, ale myślę, że ktoś przez pomyłkę dzwoni, więc leżałam dalej, ale słyszę co chwile kotoś dzwoni jak nie do mnie to do kogoś innego i po jakimś czasie wstałam zaglądam w wizjer, a tam sąsiada z na przeciwka ledwo po schodach koledzy wciągnęli :-p I tak już nie usnęłam.

Temperaturę mamy minusową, ale na podwórku świeci ładne słoneczko, więc trzeba będzie się wybrać na spacerek :) Miłęgo dnia życzę!
 
Witajcie...
ja jak zwykle już przed 7 na nogach hehe. :-D

Obejrzałam wieczorem program "Ciąża z zaskoczenia" na Discovery T&L...i normalnie się zlękłam. Te historie co tam pokazują to normalnie szok. Zastanawialiśmy się z moim J jak to kobieta może nie czuć, że jest w ciąży? Dziwne to trochę no ale bywa i tak. Kobiety które dowiadują się na 5min przed porodem, że są w ciąży....kurde...omija je całe 9miesięcy uciechy z tego że nosi się w sobie małego brzdąca - nie wyobrażam sobie żebym mogła być w ciąży tylko "5minut"...wkońcu cały urok jest w tych 9miesiacach.
Kobiety, które nie zdają sobie sprawy z tego że są w ciąży...w ogóle nie dbają o siebie, palą, piją...a tu...dzieci rodzą się zdrowiutkie ...normalnie ile one szczęścia mają...:szok::szok::szok:

a teraz z innej beczki....Boicie się tych nacięć krocza w szpitalu itd...wklejam linka co mi wpadł w oko - "jak uniknąć nacięcia krocza"- ...ja już ćwiczę mięśnie Kegla :-D
 
Witajcie...
ja jak zwykle już przed 7 na nogach hehe. :-D

Obejrzałam wieczorem program "Ciąża z zaskoczenia" na Discovery T&L...i normalnie się zlękłam. Te historie co tam pokazują to normalnie szok. Zastanawialiśmy się z moim J jak to kobieta może nie czuć, że jest w ciąży? Dziwne to trochę no ale bywa i tak. Kobiety które dowiadują się na 5min przed porodem, że są w ciąży....kurde...omija je całe 9miesięcy uciechy z tego że nosi się w sobie małego brzdąca - nie wyobrażam sobie żebym mogła być w ciąży tylko "5minut"...wkońcu cały urok jest w tych 9miesiacach.
Kobiety, które nie zdają sobie sprawy z tego że są w ciąży...w ogóle nie dbają o siebie, palą, piją...a tu...dzieci rodzą się zdrowiutkie ...normalnie ile one szczęścia mają...:szok::szok::szok:

a teraz z innej beczki....Boicie się tych nacięć krocza w szpitalu itd...wklejam linka co mi wpadł w oko - "jak uniknąć nacięcia krocza"- ...ja już ćwiczę mięśnie Kegla :-D

Ja bardzo lubię oglądac ten program. Wczoraj nie widziałam, ale we wtorek jakoś w nocy lecą powtórki, to zazwyczaj oglądam :tak: Co prawda nie zawsze są tam takie sytuacje, że laski dowiadują się na końcu ciąży, ale jednak przewaznie tak jest. Ale wyobrażacie sobie jaki to musi być szok? Idziesz do szpitala z jakimś strasznym bólem, myślisz, że się czymś bardzo strułaś, albo że to jakas okropna choroba... a okazuje się, ze rodzisz właśnie :-D
 
Cześć Kobietki! Ja wyspałam sie nawet chociaż z przerwami ale tak juz jest jak mój M jest w pracy. Ja ide za chwilke wyjąć kurczaczka. Dzisiaj udka na obiadek z piekarnika. Mam taka fajną przyprawe, którą kupiłam w Jordanii do kurczaka właśnie. On ma taki niesamowity aromat mmmm
Za chwilke coś przegryze bo jakoś głodna nie jestem. Później pączuś do kawy. Do kościoła pojdziemy na 19:00 i sobie fajnie spędzimy razem popołudnie. No i pada śnieg!! Tak fajnie pruszy. Uwielbiam ten czas...
Musze wejść na ten link, który podała mcgosia:-)
Dobra ja ide do kuchni. M wstanie pewnie po 12. Więc musze sie wyrobić.
Miłgo dnia. Bede zaglądać.Buziaki:*
 
Dzień Doberek:-)Ja juz na nogach o 7mej,byłam w kościele ona 8.15 była msza za teścia,w piątek była 4rocznica śmierci teścia.JaNoc miałam fajna,ale i tak jestem nie wyspana.Zjadłam pyszną jajecznice i pączusia.Dzisiaj jest piękna pogoda ze słoneczkiem ale na minusie.O 13tej przyjedzie mojego M brat z rodzinką na obiadek i tak mi minie dzien,a wieczorkiem z moim mężuskiem pogadam na skype.
 
Agniesiak kochana jeszcze Cię pomęczę, ile czasu piekłaś tego kulcaka;-)już wszystko przygotowała, tylko nie wiem na ile mam go wstawić i ile stopni??
Ja pieklam na oko okolo godzinki i stopni mialam ok 180. Musisz na wyczucie bo ja nie wiem:zawstydzona/y::-D

O cholera jakie dobre! Zapraszam!
MNIAM!!!:tak::-) Dawaj przepis na kulinarny watek:-D

wrocilam z imprezy :) fajowo bylo i smacznie jestem taka pelna ze nie moge sie ruszac :)
Poszlam jeszcze z nimi do tego klubu wypilam wode i z kolezankami do domu bo one tez juz po 30 i zmeczone byly a pozatym w domku M czekaja :) moj juz 9 razy zdarzyl zadzwonic :-D pytal tylko czy wszystko ok bo zawsze o tej porze w domku jestem :-D

A tak bylo na imprezce :))strasznie jakos ten aparat pogrubia :)



A tu 2 marcoweczki :))



A teraz uciekam spac i wam milej i spokojnej nocki :)
Ślicznie wyglądasz, kwitniesz:tak::-)

A my dzisiaj dokladnie pół roku po ślubie. Czas leci niesamowicie ale z drugiej strony ile jeszcze przed nami...;-)
Wszystkiego dobrego!!


ccaroline85 głosik oddany:tak::-)
A ja już po sniadanku:) M zrobił grzanki takie w jajku na patelni i kakałko:tak::-)Pycha:) Teraz musze go do kompa puscic bo dzieciakom ze świetlicy robi prezentacje do szkoły;-) Do póżniej, papapa:-)


 
reklama
Do góry