reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam wszystkie nowe marcóweczki:-)

hej dziewczyny pisałam kiedyś z Wami bo mysłalam,ze jestem w ciąży.Ale okazało sie ,że nie byłam w takiej jak myslalam .Myslalam ,ze to 6 tydzień,ale lekarz powiedział ,ze tam nic nie widzi.Zrobilam test ale nic nie bylo.Teraz @ spoznia mi sie juz 6 dzień zrobiłam test i prosze zobaczcie.
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)

Termin wg OM 1 kwietnia

Mazia-gratulacje- Myślę że mnie pamiętasz ze staraczek;-). Muszę zaglądnąć co u nich słychać:happy:

Mnie dzisiaj chyba zaczyna cos mdlic, nie wymiotuje, ale czuje sie tak jakbym w kazdej chwili miala leciec do lazienki.

Ja też coś się źle zaczynam czuć, wszystko stoi mi w gardle i jakoś ciężko mi na żołądku, wczoraj cały dzień przespałam a dziś nie mogłam wstać z lóżka:baffled:. Już się cieszyłam że mnie to ominie.
 
reklama
Hejka,
Ja też się witam;-)
Szczególnie serdecznie witam nowe Marcóweczki i życze spokojnej ciąży:tak:

Ja jutro też mam wizytę u ginekologa na 16.45. Już się strasznie boję....dzisiaj pól nocy przez to nie spałam......chciałabym, żeby wszystko było dobrze....
 
witam
Maziu a jednak, gratuluję!
wczoraj obyło się bez wymiotków a dziś nadrabiam
i mam sklerozę, nie pamiętam, czy wzięłam tabletkę, czy nie, czy zrobiłam siku czy nie
sny mam rewelacyjne :) barwne i cudne wczoraj piłam winko ;)
 
Cześć Dziewczyny!

Jestem tu nowa i chyba jestem w ciąży.
Okresu nie mam 3 tygodnie, test wyszedł pozytywnie, ale ginekolog nie może potwierdzić mi ciąży, bo akurat jest na urlopie:)
Według wszelkich obliczeń to 6 tydzień z terminem na marzec, ale nie wiem czy nie zapeszam, bo nie mam żadnych mdłości tylko ssanie w żołądku i częste sikanie.

no nic, tak tylko chciałam się przywitać:-D

pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne mamuśki




 
Cześć Dziewczyny!

Jestem tu nowa i chyba jestem w ciąży.
Okresu nie mam 3 tygodnie, test wyszedł pozytywnie, ale ginekolog nie może potwierdzić mi ciąży, bo akurat jest na urlopie:)
Według wszelkich obliczeń to 6 tydzień z terminem na marzec, ale nie wiem czy nie zapeszam, bo nie mam żadnych mdłości tylko ssanie w żołądku i częste sikanie.

no nic, tak tylko chciałam się przywitać:-D

pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne mamuśki





Witamy nową marcóweczkę :) Mój ginekolog mówi, że testy nie kłamią, ale dla pewności możesz zrobić drugi, wtedy już nie powinno być wątpliwości. Pamiętaj, aby przed 10 tc ginekolog założył kartę ciąży, która jest potrzebna, aby później otrzymać becikowe.
 
Dzięki Ci bardzo ccaroline 85, nie wiedziałam o karcie.

Co do drugiego testu to sama nie wiem, trochę się już ucieszyłam z poprzedniego wyniku i boje się rozczarowania:) chociaż z drugiej strony lepiej się rozczarować po cichu w domu, niż mieć durną minę u ginekologa:)
 
reklama
Przed chwilą wylądowałam u gina. Nie wiem, co się stało, ale od soboty zaczęłam plamić. Wczoraj to nawet miałam taki malutki skrzep brązowy - wystraszyłam się na dobre. Brzuch mnie trochę pobolewa. Fasolek na razie na miejscu - trzyma się dzielnie rączkami i nóżkami (cokolwiek tam ma). Dostałam Duphaston i zalecenie, aby się oszczędzać. W poprzedniej ciąży nie plamiłam. Może to przez wczorajszy wyjazd do rodziców (70 km w jedną stronę) albo cytologię robioną w piątek:confused: Czy Duphaston jest bezpiecznym lekiem?
 
Do góry