reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Ceść Mamuśki

Ninja , Skaba - ale Wam zazdroszczę spotkania :-)
Sabincia - super!!! oby każdy następny dzień był dla was lepszy i zdrowszy :-)
Asze ja też się martwię chrztem, a dokłądniej jak Julka się zachowa, bo jak pisze Giza małą ma prawo trochę popłakać , ale znając Julkę może krzyczeć:baffled:
MrsF udanej imprezki :tak:
 
reklama
Witam mamusie. Ja to ostatnio nie mam czasu juz na nic. Czytam tylko wiadomosci i tyle. Dominik ma takie kolki ze szok a potem jak juz padnie to ja nie mam juz sily i ochoty na nic. W piatek to 3godz nie plakal tylko sie darl:no: z malymi przerwami niech mu to szybko mija bo wszyscy sie wykonczymy:-:)-:)-( do tego remont pokoju masakra
Pozdrawiamy wszystkich
 
Oj wiem co to za bol sabincia i podziwiam! Mi juz ostatnio nerwy puszczaja z bezradnosci i w ogole jeszcze jak arek ma fochy w tym momencie ... wychodze czasem z pokoju bo juz nie mam sily czasem poplakac czasem oberwie sie markowi bywa ze i na arka sie wydre a potem jestem zla na siebie... ze tak jest... ze nie potrafie sobie poradzic... kurde ale mam dosc dzisiaj wyc mi sie chce... wiem ze inni maja gorsze problemy ale ja juz nie daje rady help!!!
Mam juz dni ze mysle ze to ja jestem jakas inna ze nie daje rady i w ogole, pranie gotowanie sprzatanie arka obrobic malutki non stop placze i jeszcze m mnie wkurza niby normalne czynnosci jak kazdy je ma ale ... juz sama nie wiem
Jeszcze rodzina mnie wkurza ... ja pierdziele
 
Kasik Sabincia załoze sie ze anwet świetego by taki płacz wyprowadził z równowagi;-) ja was podziwiam bo czasami tez mam dość mojego łobuza choc jest spokojny:blink:

wszystkiego naj dla miesieczniaków Gabrysi, Niny i Oli:-)
 
wczoraj cały dzień krzyki na przemian z drzemkami (dla regeneracji sił)...nie ma siły na te jego kolki... nawet łukasz juz wymieka:-(jutro ide z nim do lekarza bo i ten płacz i wysypka z buzi nie schodzi:dry:
 
My po wczorajszej imprezce (imieniny szefa M.) :-) Wybawiłam się, gardziołko mnie boli bo śpiewy były (biesiadne piosenki - chyba sąsiedzi nas znienawidzili), no i tańce oczywiście :rofl2:
Nela dała mamusi w kość, bo wróciliśmy o 1:30, mała wstala o 2, o 4:30, 6 i 7 i już było po spaniu .... padam na pyszczek!
Marze o przespanej nocy, lub chociaż o 6godz nie przerwanym śnie :baffled:
 
wszystkiego najlepszego dla naszych dzieciaczków Gabrysi, Niny i Oli! Już dwa miesiączki!!!:-):-):-)

współczuję gorąco wszystkim mamom kolkowym:no::no::no: ta bezradność jest najgorsza:no: dziewczyny trzymajcie się.. mam nadzieję, ze to niedługo minie..

ninja ja sobie o aparacie przypomniałam jak wsiadałam do samochodu... nadrobimy to!!:-)

fajny mieliśmy weekend.. całe dni na świeżym powietrzu.. a wczoraj wreszcie widziałam mojego chrześniaka Pawełka:-):-) cudo maleńkie.. i Marysia przy nim już taka duża:-) byłyśmy na pierwszym wspólnym wózkowym spacerku, a byłyśmy tak zdesperowane, że nawet jak po wyjściu z domu okazało się, że nadciąga deszczycho to po prostu przeczekałyśmy go na ganku i dalej w drogę:-):-):-)
 
Dziekujemy za życzonka:tak:
Ja byłam w sobotę u koleżanki która urodziła w środęi rzeczywiście dopiero wtedy zobaczyłam,że moja mała już wcale nie taka mała;-)obudziła się....pa
 
reklama
Basia też codziennie ma kolki, zawsze godzinkę jest marudna, czasami krzyczy tak, że nie da się jej uspokoić, też wtedy ciężko mi jej słuchać, bo jestem bezradna :baffled:

Mam pytanko: w co ubieracie maluchy na spacer? W długi rękaw, czy krótki? Ja na razie Basi na spacery zakładam długi, a zaczyna się u nas gorąco robić, w domu ma samo body z krótkim.
 
Do góry