reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Wow!!!Mrówa gratulacje!!!
O ile już dzieciaczków mamy lutowych:-D:-D:-DMarcówki-Lutówki,a myślałam,że będę sama...i niedługo coraz więcej z nas nie będzie miało czasu na rozpisywanie się na BB:-(.Sabincia bidulko!!!jak już go będziesz miała w domu to będziesz spokojniejsza i wszystko się poukłada.:tak:Ja też już w tym szpitalu świra łapałam i wkur...mnie te baby jak wpadały od 5:30 co pół godz i mi ją budziły.A jak już nie miałam siły do tego wszystkiego i ta tęsknota bo z Mackiem się praktycznie tydzień nie widziałam to nieraz mi łzy same leciały:dry:,Ale musiałam byc silna bo bym wogóle stamtąd nie wyszła;-)
 
wspaniałe wieści!!!
MROWA, GRATULACJE DLA CIEBIE I KONDZIKA!
skaba, trzymaj się dzielnie!

Sabincia, chyba lepiej żebys się wykurowała, jak zarazisz małego to Ci go pewnie z powrotem zabiorą do szpitala :( Niestety, klinika ma złą sławę nie bezpodstawnie. Choć zamieszanie i wredne pielęgniarki trafiaja się wszędzie. Trzymaj się , Matka, i nie daj się chorobie i nieżyczliwym. Jeszcze chwila i będziecie spokojnie w domku.


 
Postanowiłam... jutro go zabieram bo i tak mi powiedziały wyleczysz nie wyleczysz we wtorek dziecko musi byc zabrane... wiec zabieram go jutro !! pobiegłam do rodzinnego i wyraził zgode ale musze miec maseczke na twarz ale temp zbiłam zabronił pelarginy tylko brac a reszte powiedział ze ok bo przy chorobie organiz wytwarza tez sam przeciwcia.la no i dla dziecka to ok...a mi kazał jeszcze mleko z czosnkiem i miodem herbate z sokiem malinowym i zabierac dziecie ze w domu zawsze sa choroby tak czy siak
 
No i oczywiście MRÓWA GRATULACJE OGROMNE !!!!!!!!!!! nam to sie chyba nawet bardziej spieszy niz lutówką :p:p
Nikos dzis skonczył miesiac :)
 
Sabincia ale Ty masz przeboje z tym szpitalem. Kuruj się czosnkiem i malinami i powodzenia jutro, pierwszy dzień Nikosia w domu :-D No i wszystkiego najlepszego z okazji 1. miesiąca.

Mrówa gratulacje, fajnie że masz to już za sobą

Marteczka, ile dziennie przesypia Zuzia? Daje Ci trochę odpocząć?
 
reklama
Do góry