reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Cześć dziewczyny!
Mi nocka minęła super , ale jakoś taka słaba jestem, że muszę się do wszystkiego zmuszać, buuu:-:)-:)-(

Weronikaa, ale newsy przynosisz :szok::szok::szok:!
Widzę że kolejny dzieciaczek pojawi sie dzisiaj na świecie - mrowa1 powodzenia!!!;-)
Nie nadążam za Wami Mamuśki, w takim tempie się rozdwajacie, że hej!
Jak tak dalej pójdzie to niewiele nas zostanie na marzec, hihi;-);-);-)

PrzyszłaMamusiu mam nadzieję, że wyniki Tosi będą dobre i dzisiaj wyjdziecie do domku:tak:!

Marteczko prześliczna ta Twoja Zuzia i widać, że urosła przez dwa tygodnie:-):-):-)!!!
Sabincia
widzę, że nieźle się męczysz bidulko.... :-:)-:)-(Dużo zdrówka Ci życzę; trzymaj się;-)!
 
reklama
Marteczka - Zuzia przecudna! Śliczna jest!:-):cool:

Sabincia -współczuję Ci strasznie, niech czort weźmie wszystki choróbska od marcóweczek i dzieciaczków!!! Przy takiej gorączce to żyć się nie chce, a jeszcze świadomość ze dzidzia nie można nawet odwiedzić :angry:


U mnie wszystko w normie, Ginka zadzwoniła do mnie wieczorem i powiedziała że skoro ciśnienie w normie i waga też to już niestety tak musi być, kazała się dalej obserwować i dać jej znać jakby coś było nie tak.

A Mała się wczoraj tak rozpychała aż bolało, chyba szukała wyjścia :sorry2: tylko szkoda że szukała go w okolicy żeber :dry::shocked2:
 
Wow nie nadążam,ale super że wszystko sie tak rozkręca:tak::tak::tak:
Tylko mnie nic nie łapie:wściekła/y::angry:Wszystkie firanki powiesiłam,podłogi pomyłam etc.i guzik-to chyba jakieś mity z tym sprzątaniem przed porodem.Wszyscy dzwonią i pytają czy coś czuję,a ja jakby to był7 miesiąc...
Marteczka ta Twoja Zuzinka jest śliczna!!!!!!!!!!!!!!!!!
Giza chyba też miała dzisiaj wychodzić?!
Mam nadzieję że PM szybko zda nam relację
Sabincia uwijaj się z tym choróbskiem!!!!!!!!Ale cię biedaczko dopadło:no::no::no:
 
Witam!!
Sms od Skaby: "Pozdrowienia z porodówki! Leżę pod kroplówką. Rozwarcie 4 cm. Na razie jest całkiem dobrze. P.Mamusia pisała że może dziś wyjdą"
 
A jezeli goraczka mi spadła a został bol gardła moge zabradz juz dziecko bo nie wytrzymam...dzwonie na oddział gdzie elzał a tam go nie ma kazali dzwonic na inny nr tam tez go nie było i po szpitalu szukali mi dziecka potem ze to moja wina bo rozbili mu badania ktorych nie potrzebuje a ja nawet o tym nie wiedziałam potem mnie opieprzyły ze mleka nie przynosze to im mowie ze nie przynosze bo mi zabroiły peilegniary przy moim antybiotyku a ta na to ze pozwala nawet nie wiem z kim gadałam... paranoja i powiedziała ze dziecko jutro do odebrania albo we wtorek bo od sob do pon nie ma wypisów wiec naprawde chciała bym go zabrac jutro bo to co sie dzieje w tym szpitlu to jest dla mnie nie pojete jeszcze ja dostaje opierdziel o to ze jakim prawe dopusciłam do tego zeby tak zachorowac....że to jest zwyczajne zaniedbanie z mojej strony.
 
Oj Sabincia co Ty musisz przechodzić!! Czy możesz go zabrać do domu to chyba lekarze muszą zdecydować?? A na gardło kup dobie tantum verde w nebulizatorze i psikaj - jest naprawdę rewelacyjny i super pomaga:tak:
 
dostałam właśnie sms-a od Mrowy - Konradek już na zewnątrz :-):-):-):-):-):-):-):-):-) ma 54cm :-)

oj Sabincia niech ich szlak trafi w tym szpitalu!
 
Sabincia ja też przy bólu gardła stosowałam tantum verde i przeszło szybciutko:tak:. Tyle, że u mnie to było zwykłe przeziębienie - nie wiem czy poskutkuje przy Twojej anginie ropnej, ale co Ci szkodzi spróbować ;-);-);-)??? Powodzenia:-)

Mrowa1 najseredczniejsze gratulacje dla Ciebie i synka!!!!! Wracajcie szybko do zdrówka i życzymy szybkiego powrotu do domku!!!:-):-):-):-)
 
reklama
trochę zabłądziłam i z ciekawości poczytałam ...... oj jakie to mile wspomnienia, aż chciałoby sie wrócić, pamiętam jak sama byłam w ciąży to tak mi było ciężko.....a teraz to milo wspominam............. mama 4 miesięcznego Emilka
 
Do góry