reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Dziewczyny sprawdziłam listę obecności i kilka mamuś nam przez święta gdzieś wsiąkło:

Elip, dorotaa26, cicha, telma, kaszalocik, kasia_s, samina gdzie wy się podziewacie?????????????????????

Milla to już nam na dobre przepadła

mamuśki podczytujące dajcie o sobie znać!!
 
Ninja, i ja pokłon Ci składam, Moderatorze nasz :-D:-D:-D

Befatka - Ty sie małym biustem nie przejmuj, ja całe życie byłam płaska jak deska a jak karmiłam Irenkę to mleko tryskało na pół pokoju. Nawet położna w szpitalu mówiła (masując moje piersi w czasie nawału, podczas gdy ja gryzłam prześcieradło z bólu :baffled:) że małe biusty są badziej mleczne - same gruczoły, nie poprzerastane tkanka tłuszczową. Bedziesz miała mleko, nie tylko dla chomika :-)

Mamma, to Ci się gigancik szykuje :-D gratulacje :)

mrowa - zabójczą masz córcię :tak: mam nadzieję że ksiądz ładnie podziękował za prezent :-D U nas był w zeszłym tygodniu, super sympatyczny sie trafił, mówił że ma dwie siostry i zna szczegóły porodów, i że nie zazdrosci i Bogu dziękuje ze ma łatwiejsze powołanie niz my :-)

My dziś byliśmy w spółdzielni mieszkaniowej żeby zaznaczyć w planach mieszkania poprawki - tu przesunąć ściankę, tam przebudować. I okazało się że nic sie nie da zrobić z tych naszych super poprawek, bo sa durne przepisy :wściekła/y: To co z tego że my chcemy mieć pokój mniejszy niż 16m3 (po przesunięciu ścianki pokój ma 15m3, a za to mieszcza sie dwie szafy wnękowe) jak w przepisach stoi ze musi byc 16m3 i juz. Ech, szkoda mówic...
 
Skaba - a ja nigdy nie zwrocilam uwagi na te dane z usg! To moj synek jest zupelnie nieproporcjonalny - w porownaniu do reszy ciala ma strasznie dlugie nogi!
Wiesz moze co to HC???
 
Cześć.Mam termin na 31 marca,ale prawdopodobnie może być wcześniej ze względu na ciążę bliżniaczą.Czy jest tu jakaś mamuśka spodziewająca się dwójeczki?
 
Sysia witamy u nas:-)
Tak się składa,ze wszystkie marcóweczki mają pojedyncze ciąże, ale zapraszamy Cię serdecznie do naszych pogaduch:-)
 
reklama
Dobra poczytane,to idę lulu!!!Tak mi się mała wierci,co chwilę siku latam!No w końcu pierwsza noc bez tatusia,może jej się przykszy;-)
Do jutra dziewczynki...
 
Do góry