reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Przepraszam,że sie wtrące ale ja też mam takie ułozenie i ja dopiero będę zaczynać w sumie 35 tydzień ale za 4 tygodnie kontrol mam i jak wtedy będzie nie odwrócone to chcą mi zrobic cesarkę....czyli w 39 tygodniu.....i nie będą czekac....
 
reklama
Darinia, Dusia witajcie ze swoimi maleństwami!!
Niekat ależ ci zazdroszczę takich zakupków i nowej kuchni:happy2: Moja też już wołą o pomstę do nieba, ale fundusze narazie nie bardzo pozwalają:no::no:
Weronikaa trzymamy kciukasy:tak::tak: Też mi się coś wydaje, że do domku to wróci już z Nelcią:wink::wink: mam nadzieję, że mąż będzie nas na bieżąco informować..:-)
 
Witam wieczorową porą. Dusia, Darinia - gratulacje dla młodych mamuś!
Weronikaa - trzymam kciuki, żeby wszystko było ok. Dobrze, że jesteś pod opieką lekarzy i mają nad wszystkim kontrolę.
Ja jeszcze nie mam spakowanej torby, jakoś nie mam nastroju i wydaje mi się, że jeszcze mam dużo czasu. No nic, najwyżej będę się pakowała w biegu.
 
Witajcie z powrotem...
Befatka, nie zachwalaj się, bo Cię jeszcze wykorzystam...:-pdo prasowania oczywiście...:-D
Weronika, życzę powodzenia i trzymam mocno kciuki za Ciebie i małą...
Dziewczyny muszę się pochwalić, że zrobiłam małe zakupki dzisiaj... właśnie wróciłam... kupiłam pieluszki tetrowe, pampersy, wkładki i kilka komplecików dla niuni...
Małej bardzo nie podobały się dłuższe niż zwykle zakupy, bo po godzinie mojego chodzenia po supermarkecie, usiadłam sobie a ona dopiero zaczęła szaleństwo... w końcu miała więcej miejsca na swoje wygibasy... uspokoiła się dopiero jak zjadłam lody.. miammm... pycha...:tak:
 
Oj coś czuję, ze Weronika to już z Nelą wróci...:-)
Marteczka no cudo, po prostu cudo!!
a moje to chyba nie ma zamiaru wychodzić:wściekła/y: wszystkie mnie prześcigniecie:dry:, zero objawów porodu:angry::wściekła/y::no:
 
Weronikaa trzymam kciuki :-) wracaj szybko ale juz rozdwojona :tak::-)
Marteczka dlaczego mamy miec cos przeciwko :confused: przecież wszystkie czekamy na jakiekolwiek fotki naszych maleństw :-):tak: no na razie tylko tych rozdwojonych :-Dmiędzy innymi po to jest to forum :-)
 
Tylko na chwilę, bo spać mi się chce ogromnie.
Dostałam SMSka od Mrówy
czujemy się super. Kondzik ma już swoją wagę urodzeniową :-) jest straszny głodomorek, ale to dobrze, przynajmniej nie muszę za dużo odciągać bo zaczął się nawał :p najwcześniej wyjdziemy w środę jak będzie ok. Melci zachwycona bretem [...] A co tam na forum słychać? Buziaki
 
reklama
Do góry