reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

mamma- to dobrze ze juz wszystko ok z bioderkami, to mieliscie atrakcje w drodze. No i z tymi rajstopami to dobry pomysl hahaha :laugh2:

Darinia- to wyszalejesz sie pozadnie na koncerciku.

My dzisiaj z mezulem i znajomymi wychodzimy gdzies do baru. Maly jedzie na tez czas do tesciow. Ale pewnie szybko wrucimy bo bende co chwile wydzwaniac co on robi .
 
reklama
Duże Buziaki dla Marysi i Kondzika!

Mamma ale z Ciebie zaradna babka, podziwiam!

Darinia, Dusia wyszalejcie się porządnie i na chwilę zapomnijcie o dzieciach, na pewno im sie krzywda nie stanie.

Stefanna udanego wesela! Na pewno dziewczynki będą atrakcją dla pozostałych gości.:-D
 
Marysiu i Konradku wielkie buziaki na kolejny miesiączek :* :*
Witam serdecznie,

Stefanna
, świetnej zabawy i extra humorku:-)

Skaba, ach jak przyjemnie...:tak::laugh2: też mi się to zdarza, tylko w moim przypadku A zawsze kładzie się spać po północy, a w tym czasie ja już dawno przycinam komara... ale czasami uda mu się mnie wybudzić:laugh2::-p

Ewa
, oj tak:tak::blink: A ja w przeciwieństwie do Ciebie się obijałam... a góra prania rośnie z dnia na dzień:zawstydzona/y:
Ale za to wreszcie pojechałam na zakupki... udało mi się kupić śliczne japonki... będę śmigać na spacerki z Jolą:tak:

Mamma
, doborowej zabawy i skosztuj coś za mnie:laugh2::-p Ale z Ciebie McGiver:-p:-D

Darinia, a co to za koncert, bo jakoś nie wiem ostatnio co w trawie piszczy;-) Bawcie się dobrze:-)

Dusia, oj tak, tak... zawsze będziemy się troszczyć o nasze maluszki:tak:
 
Mamma - buhahahah nie zła z Ciebie babka, a jaka zaradna! :rofl2::-)

Z libido ... nie narzekam, a wczoraj ... ach :rofl2::-):rofl2: szkoda tylko że tak szybko zasypiam, ale jak nie ... to się dzieje :laugh2::zawstydzona/y:


U nas dzisiaj jest koncert Feel-a (czy jak to się tam pisze), ale nie poszliśmy. Przyjechała moja psiapsiółka z Lublina i byłysmy na spacerku.
 
reklama
mamma! a jak byś miała ten kawałek drutu to byś auto na odrzutowiec przerobiła, co?;-);-):-D:-D
AsiaM mąż usypia przytulając chłopców - jeśli oni nie usną to M się zmęczy i pada:-);-)
 
Do góry