reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama
Zwracam się z wielką prośbą o ROZSĄDEK! Nie mogę zdzierżyć robienia testów ciążowych niby w okolicy owulacji, której nawet nie było! Ja rozumiem sikanie od 7dpo, ale bez przesady! Sorry, ale niektórzy chyba pomimo tego, że mówią, iż nie mają parcia na dziecko sami sobie to wmawiają, bo w praktyce widać całkiem co innego! Nie chcę co chwilę oglądać zdjęć osikanych testów ciążowych gdzie nawet owulacji nie było! Byłam cierpliwa naprawdę, ale to co tu się wyprawia to jakiś żart! Dociągnę te kreski do końca, ale od kwietnia proszę sobie wybrać kto chce to robić, bo nie wytrzymam! Koniec!
 
to byłam ja 😆 i szczerze mówiąc - olałam temat 🤭 już jestem po owu więc nie sikam do kubka, zacznę jakoś ponownie ostatniego dnia miesiąca 😉
Miałam wcześniej pisać, ale zapomniałam!
Mi też w pewnych dniach cyklu zdarzają się takie „farfocle,niteczki,pajęczynki” zwał jak zwał 😅 mi się wydaje że to są takie mini skrzepy śluzu 🧐
 
Zwracam się z wielką prośbą o ROZSĄDEK! Nie mogę zdzierżyć robienia testów ciążowych niby w okolicy owulacji, której nawet nie było! Ja rozumiem sikanie od 7dpo, ale bez przesady! Sorry, ale niektórzy chyba pomimo tego, że mówią, iż nie mają parcia na dziecko sami sobie to wmawiają, bo w praktyce widać całkiem co innego! Nie chcę co chwilę oglądać zdjęć osikanych testów ciążowych gdzie nawet owulacji nie było! Byłam cierpliwa naprawdę, ale to co tu się wyprawia to jakiś żart! Dociągnę te kreski do końca, ale od kwietnia proszę sobie wybrać kto chce to robić, bo nie wytrzymam! Koniec!
Jeśli piszesz o mnie to, premom ovu wg pasków wskazał mi 17.03 no więc. To, ze pasek ovulacyjny wyszedł potem rowniez dodatni, to wielokrotnie mowimy o tym, ze nie robi się ich potem i to nic nie znaczy (gdyby nie śluz płodny- nawet tego testu nie robilabym) a gdyby nie bylo śladu 2 kreski - nie pytalabym Was o opinie. Jeśli nie ma ciąży a test wydaje się być pozytywny to przykro mi, ale to nie moja wina. Jest jeszcze kilka takich dziewczyn, ktorym wyszedł test a ciąży brak, nie powinno się tu za takie rzeczy rozliczać. Czy komuś coś ubyło przez moje posty?
I przepraszam bardzo, albo nawet i nie. Bądź rozsądna w pisaniu o tym, co chcesz oglądać a czego nie. Wątek jest własnością wspolną, nie Twoją. I założony jest właśnie po to, by ogladać testy, pisać o śluzie, wrzucać temperatury i wymieniać się doświadczeniami. Czemu taka wybiorczość tu panuje, jak jedna z kolezanek robila owulacyjne i ciążowe na zmiany przez dluzszy czas cyklu- nie apelowalaś o rozsądek.
 
Ostatnia edycja:
Miałam wcześniej pisać, ale zapomniałam!
Mi też w pewnych dniach cyklu zdarzają się takie „farfocle,niteczki,pajęczynki” zwał jak zwał 😅 mi się wydaje że to są takie mini skrzepy śluzu 🧐

U mnie też okresowo takie, zwłaszcza w "gęściejszym" moczu. Wyniki moczu mam prawidłowe i to raczej pasma śluzu, ewentualnie piasek z nerek, który był widoczny na usg. Myślę, że każdy, kto zauważył u siebie coś takiego dla świętego spokoju powinien wykonać badanie ogóle moczu oczywiście po toalecie krocza i ze środkowego strumienia moczu dla świętego spokoju. ☺️
 
U mnie nadal biel. Dzis 11/12 dzień. Raczej magicznie się druga kreska już nie pojawi...
 

Załączniki

  • a1ea3b04-eba6-4059-a366-4f2e37ab8d62.jpeg
    a1ea3b04-eba6-4059-a366-4f2e37ab8d62.jpeg
    71,2 KB · Wyświetleń: 82
U mnie też okresowo takie, zwłaszcza w "gęściejszym" moczu. Wyniki moczu mam prawidłowe i to raczej pasma śluzu, ewentualnie piasek z nerek, który był widoczny na usg. Myślę, że każdy, kto zauważył u siebie coś takiego dla świętego spokoju powinien wykonać badanie ogóle moczu oczywiście po toalecie krocza i ze środkowego strumienia moczu dla świętego spokoju. ☺️
Ja raz jak robiłam badanie moczu to też było ich kilka, wszystko w porządku i nikt na to uwagi nie zwrócił 😄👍
 
reklama
Do góry