reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

Dzień dobry w czwartek! Jeszcze cały dzień dzis i jutro i wolneee!!! Ja na poprawę chumoru, że przeoczyłam owu wpadłam w jakiś wir zakupowy. wczoraj znowu sobie kupiłam spodnie i ekstra kiecke ;)
Czy u Was też taka pododa do du*py? Masakra. Spac mi się chce niemiłosiernie :(
 
reklama
Nie byłabym sobą hahaha widzę te ****** cienie na wszystkich testach xD ale pewnie dlatego, ze po prostu chce być w ciąży i słabo się czuje 🤷‍♀️ jutro rano zrobię 🤦‍♀️🤣🤦‍♀️🤣🤣
Eee na tym tez widzę ✊✊
@Elph testują wczesniej niektóre a dopiero 14 dni po zaznaczają, ze pozytyw.
Hmm, to kupię kilka Pinkow i kilka Testeo 🙂 Żadnego z nich wcześniej nie miałam, więc w sumie nie mam preferencji.
Testeo mnie oszukal niestety. Ale wszystkie tak mają.

@997 ja tu czekam...
 
@997tenNumerToKlopoty zostawiłas nas i poszłaś spać 😆😆😆
Rat Nono GIF
 
Dzień dobry w czwartek! Jeszcze cały dzień dzis i jutro i wolneee!!! Ja na poprawę chumoru, że przeoczyłam owu wpadłam w jakiś wir zakupowy. wczoraj znowu sobie kupiłam spodnie i ekstra kiecke ;)
Czy u Was też taka pododa do du*py? Masakra. Spac mi się chce niemiłosiernie :(
Ja nie pamietam kiedy kupiłam sobie jakiś ciuch - może w końcu pora ?
Pokaz kiecke 🥰
Tak u nas na opolskim jest bardzo do dupy , pada ni to śnieg ni to deszcz , pochmurno . I tak samo spać mi sie chce okropnie
 
Ja nie pamietam kiedy kupiłam sobie jakiś ciuch - może w końcu pora ?
Pokaz kiecke 🥰
Tak u nas na opolskim jest bardzo do dupy , pada ni to śnieg ni to deszcz , pochmurno . I tak samo spać mi sie chce okropnie
nie mam zdjęcia 🫣 ja się tak obkupiłam bo zakupy ciuchowe robię raz na pół roku albo rzadziej i jak już ze starych zrobia się szmaty to trzeba wymienić :D
A ty za niedługo będiesz musiała sobie kupić ale z większym obwodem w pasie 😜

COś czuję, że będzie mi się dłużyć dzisiaj.....
 
Dzień dobry wszystkim ☺️ Czytałam Was z ukrycia przez tydzień, bo niestety samopoczucie nie było dobre. Przeziębienie wraz z okresem kolokwialnie zmiotło mnie z planszy. Pojawiły się też gorsze chwile w związku z bielą na teście. Ale wracam już na dobre tory. Nowy cykl nowe szanse.
Wy na etapie zakupów, a ja ciagle na etapie „posprzątam w szafie”. Szafa się nie domyka, a ja i tak nie mam w czyn chodzić. 😅 Ale wymieniłam 1 kurtkę zimową na 3 nowe okrycia wierzchnie. Super ciepła kurtkę, krótką ale również ciepła i fuksjowy płaszcz ❤️
 
nie mam zdjęcia 🫣 ja się tak obkupiłam bo zakupy ciuchowe robię raz na pół roku albo rzadziej i jak już ze starych zrobia się szmaty to trzeba wymienić :D
A ty za niedługo będiesz musiała sobie kupić ale z większym obwodem w pasie 😜

COś czuję, że będzie mi się dłużyć dzisiaj.....
O nie ! A to taka sukienka elegancka czy taka bardziej na codzień?
Ja tak samo : jak jadę to raz a porządnie 🤷‍♀️
Ja ostatnio sprzątałam szafę pod wyprowadzkę i wszystkie za duże ciuchy wyrzuciłam 😂 wiec No będę zmuszona kupić : stary zadowolony to sam pewnie mnie zabierze na zakupy 🤭
Mi się ogólnie czwartki dłużą a dodatkowo nie chce mi się pracować 😂
 
ja nie chodzę na betę z rana, bo zawsze są duże kolejki, bo morfo zbierają do danej godziny, więc idę sobie zawsze później i kolejeczek nie ma 😂
Byłam pierwsza jak moher w kolejce 😁😁 ale i tak dużo ludzi nie ma.od rana nie wiem czemu u mnie około 8 jest najwięcej :) mofro też robiłam pipa z compensy wystawił mi skierowanie na progesteron morfo kwas foliowy ale nie wpisała bety 😱😤
 

Załączniki

  • IMG20230309074826.jpg
    IMG20230309074826.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 136
reklama
Do góry