reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

Tak, przynajmniej te dwa razy, wcześniej nie mam pojęcia (a tak całkiem wcześniej przed pierwszą ciążą chyba w ogóle nie miałam). Stymulacja żeby skrócić cykle, ale tylko raz był taki efekt (a to trzecia stymulacja). Ogólnie trzech ginow tak zalecało, z resztą mi też na rękę krótsze cykle :d

A czyli teraz nie bierzesz w ogóle? To z kimś mi się pomyliło. Hmm popatrz czyli ten 12dpo jest jednak kluczowy 🤔
Nie nie teraz nie biorę 🙃 ale pisałam ostatnio ze głowa mnie boli jak podczas brania dupka także może go Ci się skojarzyło 😬
 
reklama
reklama
U mnie dziś tak 😉 Flo w końcu się opamiętała 😂 Czy dziewczyny które nie rozumieją wykresów widzą tu wyraźnie owulację i co się dzieje po niej? 😝
 

Załączniki

  • IMG_4918.jpeg
    IMG_4918.jpeg
    52,6 KB · Wyświetleń: 74
Do góry