reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama
co jest do chooja wafla? Rozmnażacie się jak króliki! Jessssuuuu, ale się cieszę! Gratki!!!! Masz dzisiaj jakieś otwarte labo? 😍
Wszystkie się boja rozkazu z pierwszej strony 🙈
Jutro rano się zapisałam. Nie mam pewności, ze będą dzisiaj gdzieś wyniki. Jakoś będę musiała wytrzymać 😔
Edit: a rozmnażamy się, bo wszyscy chcą mieć słodkie listopadowe bobasy 😂😂 to najlepszy miesiąc na rodzenie 😂😂
 
Wszystkie się boja rozkazu z pierwszej strony 🙈
Jutro rano się zapisałam. Nie mam pewności, ze będą dzisiaj gdzieś wyniki. Jakoś będę musiała wytrzymać 😔
Edit: a rozmnażamy się, bo wszyscy chcą mieć słodkie listopadowe bobasy 😂😂 to najlepszy miesiąc na rodzenie 😂😂
dobra wytrzymamy do jutra… Ile jeszcze testów zamierzasz dziś osikać 😎
 
@Aczkolwiek@to_na_pralkę gratulacje i cieszę się ogromnie!

@Kotciara gratulacje dla ciebie, szybko wyłapana ciąża;)

@Kaala ale cie przetrzymali z tą beta..mam nadzieję, że dziś już lepszy nastrój i czekasz cierpliwie na wyniki:)

miłej niedzieli

A było o normie wit.D. Moja gin mówi, że w staraniach powinno być 50 w tych jednostkach minimum.
 
Ja z tych "starych" staraczek, jak tak śledziłam forum trochę z ukrycia, a później już jako Lalalakoala, pamiętam jeszcze @Hope99 i @Erinti7 i często myślę, co u nich :) jeszcze była madhatter, ale już nie ma konta :( pamiętam też chemik97... Bo reszta dziewczyn daje znać, co u nich słychać :)
Miło mi, że wciąż mnie pamiętasz!
Ja w temacie starań od dawna nie mam nic do powiedzienia od siebie. W lipcu zrobiłam sobie przerwę, bo zaczęłam nową pracę. W listopadzie przez jeden cykl znowu się starałam ale głowa nie zagrała więc znów dałam sobie czas. W styczniu byłam gotowa wrócić do gry, ale wyszła mi candida w cytologi więc 2 cykle (luty i marzec) idą mi na straty, żeby to porządnie wyleczyć. Także u mnie wszystko stoi w miejscu łącznie z diagnostyką. Dowiedziałam się tylko, że mam IO, biorę metę.

Ogólnie średnio się widzę na tematach typowo staraczkowych - po pierwsze dlatego, że od dawna grzeję ławkę rezerwowych z różnych powodów, a po drugie wciąż nachodzą mnie wątpliwości na zasadzie "chcę, ale się boję " albo "chciałabym być młodsza i mieć trochę więcej czasu".

Mam nadzieję, że u ciebie wszystko na dobrej drodze!
 
A Ty jak się czujesz ? 🧐
Dobrze, jedynie piersi mnie bardzo bolą ale przy takich ilościach proga to nie ma się co dziwić. Taki to głupi czas, staram się odpoczywac, nie stresować, unikam wysiłku żeby broń Boze nie zaszkodzić, ale przez to czas mi się wlecze jak wściekły. Jak nie trzeba to czas przez palce leci a jak trzeba to ciągnie się jak flaki z olejem 😒
Wszystkie się boja rozkazu z pierwszej strony 🙈
Jutro rano się zapisałam. Nie mam pewności, ze będą dzisiaj gdzieś wyniki. Jakoś będę musiała wytrzymać 😔
Edit: a rozmnażamy się, bo wszyscy chcą mieć słodkie listopadowe bobasy 😂😂 to najlepszy miesiąc na rodzenie 😂😂
Kochanie, nawet nie umiem słowami wyrazić jak bardzo bardzo się cieszę…
Tom Hanks Reaction GIF by MOODMAN
 
reklama
oo to super ze wynik git🧡 biorę póki co taki zestaw tylko jak w załączniku :) ginekolog zlecił mi ostatnio sporo badań, wiec tak podpytuje jak dostaje kolejne wyniki.
Po stracie w ubiegłym roku nie chciałam słyszeć o lekarzach i badaniach ale kiedy mija już rok a nadal cisza to ruszyłam z tymi grubszymi.
Zrobiłam narazie genetyczne na trombofilie, później z krwi antytrombine, jakieś igg igm, coś z toczniem i te białka s i c, + profilaktycznie homocysteina, kwas foliowy i b12 bo to te trzy trzeba podobno razem jak się chce odczytać konkrety w kierunku mutacji. Reszta wyników w poniedziałek/wtorek. 🙆‍♀️🙆‍♀️
To ja mam taki wynik na puerii+4000j suplementowane osobno :) wiec pięknie u Ciebie to wyglada! :)
 
Do góry