reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

reklama
Ale że bez
Dead Body Halloween GIF by FILMRISE

i
poo GIF

? :D
Chyba ominęła mnie lekcja wklejania gifów na forum 🤣🤣🤣
 
U mnie dzisiaj się rozkręca okres. Z czego w sumie się cieszę biorąc pod uwagę sytuację;)
Zastanawiam się jak będzie wyglądał cykl po biochemie. Owulacja raczej będzie... @pluto_nova u ciebie zawsze byla w cyklu po? ktos inny sprawdzal? Akurat święta i wyjazd, więc nawet nie będę raczej miała jak zrobić monitoringu.
 
Ostatnia edycja:
U mnie dzisiaj się rozkręca okres. Z czego w sumie się cieszę biorąc pod uwagę sytuację;)
Zastanawiam się jak będzie wyglądał cyklnpo biochemie. Owulacja raczej będzie... @pluto_nova u ciebie zawsze byla w cyklu po? ktos inny sprawdzal? Akurat święta i wyjazd, więc nawet nie będę raczej miała jak zrobić monitoringu.
no zawsze, pierwsza opóźniona, ale była, po drugim biochemie zaszłam w następną ciążę w cyklu po. Po trzecim biochemie raczej też bez zmian, ale nie dam 100% bo nie mierzyłam temperatury, ale okres przyszedł o czasie. Teraz też jeszcze nie wiem, bo mam 9dc, ale jak na razie wszystko wskazuje na to, że bez zmian
 
Wracam właśnie od ortopedy. Kość spoko ale mam trzykrotnie powiększone ścięgno i to ono uciska na nerw i dlatego mi drętwieje palec. Będę żyć! L4 do końca kwietnia, w połowie kolejny rezonans i w połowie maja do pracy rodacy! Akurat ma sezon turystyczny 🤣
 
Ale ja jestem fanką true crime, należę do wielu różnych grup o zbrodniach i często oglądam właśnie zdjęcia zwłok, kiedy policja poszukuje pomocy w identyfikacji 🫣 w celu wyszukania w nich prawdopodobieństwa do np. zgłoszonych zaginięć
 
Ja przy pierwszym moim trupie mega się stresowałam i było mi zle.. ostatni mój trup to 4h nad nim i jadłam obiad który ze sobą miałam 🤣
brzmi psychopatycznie👹
Na początku tak rzeczywiście.. ale mam bliska osobę pracująca w policji i wiem jak mega chujowo zabrzmi, ale człowiek się przyzwyczaja i jedzenie obiadu nad trupem staje się normalna czynnością.
 
reklama
U mnie dzisiaj się rozkręca okres. Z czego w sumie się cieszę biorąc pod uwagę sytuację;)
Zastanawiam się jak będzie wyglądał cykl po biochemie. Owulacja raczej będzie... @pluto_nova u ciebie zawsze byla w cyklu po? ktos inny sprawdzal? Akurat święta i wyjazd, więc nawet nie będę raczej miała jak zrobić monitoringu.
Ja jestem właśnie pierwszy cykl po biochemie. W zasadzie wyglądał normalnie. Owulacja teoretycznie była (wg testów i moich odczuć) ok 14dc, a zwykle mam 11/12. Okres przyszedł po 28 dniach, gdzie zwykle przychodził po 26. Także chyba tylko około 2 dniowe przesunięcie.
Generalnie szansę na ciążę były spore, bo teoretycznie dzień przed rzekomą owulacja był sex.
Mimo to że w tym miesiącu bez szczególnych "starań", to trochę jednak żal... Tym bardziej że się nasłuchałam i naczytałam że szybciej można zajść w kolejną ciążę. I z tyłu głowy gdzieś była ta nadzieja, że może jakimś fartem się uda skoro "odpuścimy".
Niestety.
Jutro mamy pierwsza wizytę w klinice niepłodności. A ja mam okres. Mam nadzieję że chociaż dostaniemy zlecenie na jakieś badania... Stres jest. 😬
 
Do góry