reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

ja sie musze wrecz zazynac by schudnac. Do slubu ladnie schudlam ale jadlam ok 1600kcal i cwiczylam 6 dni w tygodniu najpierw godzine silowo a pozniej prawie godizne cardio ...

mam troche nadzieje ze teraz jak sie okazalo ze musze brac letrox to bedzie mi tez moze troche latwiej schudnac 🥹
Chyba bym umarła z głosu na takiej diecie …
Pewnie te trudności z redukcją przez tarczycę.
 
reklama
Dzięki! :)
A Ty walczysz, żeby przytyć czy schudnąć?
U mnie cel to redukcja, chciałbym do 57 kg zejść, wtedy będzie dla mnie idealnie pod względem wizualnym i w samopoczuciu na pewno tez 🍀
to ja myślałam że w drugą :) no to życzę by te 57 szybko do Ciebie zawitało, możesz mi oddać bo ja w drugą😅. Mnie jest całe 50kg 😂 mój syn już waży więcej ode mnie 🤡
 
to ja myślałam że w drugą :) no to życzę by te 57 szybko do Ciebie zawitało, możesz mi oddać bo ja w drugą😅. Mnie jest całe 50kg 😂 mój syn już waży więcej ode mnie 🤡
rany a moge wiedziec czy liczysz kalorie by przytyc etc?
ja kilkanascie razy slyszalam od dietetykow ze nie ma roznicy w metabolizmie za bardzo i jesli wydaje nam sie ze szybciej tyjemy niz inni to po prostu tylko dlatego ze nie wiemy ile dokladnie zjadamy ale czasami na prawde mi sie nie chce w to wierzyc
 
rany a moge wiedziec czy liczysz kalorie by przytyc etc?
ja kilkanascie razy slyszalam od dietetykow ze nie ma roznicy w metabolizmie za bardzo i jesli wydaje nam sie ze szybciej tyjemy niz inni to po prostu tylko dlatego ze nie wiemy ile dokladnie zjadamy ale czasami na prawde mi sie nie chce w to wierzyc
liczę czasem, ale tak na oko, bo to u mnie serio bezsens.. jak jadłam 2obiady dziennie to przytyłam całe 5kg. A jak jem zdrowo, no słodycze można by wyeliminować bo jest ich trochę do kawki w pracy to raczej nie widzę po sobie różnicy..jak whisky piłam sobie kiedyś wieczorami to też parę kg do przodu, ale to puste kalorie i potrafiłam je zrzucić migiem.. ja to po moim tatcie mam, on ma brzuch jedynie po powrocie z all inclusive z mamą 😂😂😂
 
Ja to niestety z nerwów chudnę bardzo szybko. Kiedyś miałam ciężki czas, schudłam do 44kg, wszystkie kości widziałam, nigdy więcej, lepiej mieć co zrzucić niż tylko ubranie z wieszaka ;)
 
reklama
Do góry