reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

a ile masz wzrostu? Jejku ja bym chciała schudnąć, ale jakoś nie chce mi lecieć, pewnie jem więcj niż mi się wydaje 😅
168 cm. Nigdy do chudych nie należałam, zawsze taka nabita ;) teraz uważam co jem i ile jem, żeby tez się nie przejadać tą zdrową żywnością 😀 do tego treningi crossfitu i powoli waga w dół leci.
 
reklama
tak mąż sobie wcześniej spuścił z kija ręcznie, a teraz ta w ciąże zajdzie - a Wy się śmiejecie z tych wątków na bb co to się tu pojawiają, czy możliwa ciąża przez majtki 😂🤣
Jak ja kocham te posty tych trolli 😂😂
Po cichutku już gratuluję i życzę nudnej ciąży😘😘😘
Panie kaczyński jeśli to czytasz to ch*j Ci w D8pe!!!


fuck off absolutely fabulous GIF
Ej no...ale na takie przyjemności to on nie zasłużył....jeśli już to szyszka w dupę 😂
 
Ostatnia edycja:
ja sie musze wrecz zazynac by schudnac. Do slubu ladnie schudlam ale jadlam ok 1600kcal i cwiczylam 6 dni w tygodniu najpierw godzine silowo a pozniej prawie godizne cardio ...

mam troche nadzieje ze teraz jak sie okazalo ze musze brac letrox to bedzie mi tez moze troche latwiej schudnac 🥹
 
168 cm. Nigdy do chudych nie należałam, zawsze taka nabita ;) teraz uważam co jem i ile jem, żeby tez się nie przejadać tą zdrową żywnością 😀 do tego treningi crossfitu i powoli waga w dół leci.
ja 173 i 68 kg na wadze (no ostatnio widziałam już 67 xD) i też chyda nigdy nie byłam, ale szczupło wyglądam zdecydowanie. Ale tak mi się marzy zejsć do 62 :p
 
ja sie musze wrecz zazynac by schudnac. Do slubu ladnie schudlam ale jadlam ok 1600kcal i cwiczylam 6 dni w tygodniu najpierw godzine silowo a pozniej prawie godizne cardio ...

mam troche nadzieje ze teraz jak sie okazalo ze musze brac letrox to bedzie mi tez moze troche latwiej schudnac 🥹
To dużo ćwiczyłaś a z drugiej strony regeneracja tez jest bardzo ważna.
Podstawa to dieta. Ja żadnych restrykcyjnych diet nie stosuje i bardzo wolno chudnę, bo może z 1kg na miesiąc 😂 ale chce na stałe wypracować sobie takie nawyki, bez efektu jojo i katowania się.

ja 173 i 68 kg na wadze (no ostatnio widziałam już 67 xD) i też chyda nigdy nie byłam, ale szczupło wyglądam zdecydowanie. Ale tak mi się marzy zejsć do 62 :p
Starania to dobry moment na lekką redukcję, ponoć na płodność to dobrze wpływa, a jak się nie uda zajść to możemy się chociaż dobrą formą cieszyć 😀💪
 
To dużo ćwiczyłaś a z drugiej strony regeneracja tez jest bardzo ważna.
Podstawa to dieta. Ja żadnych restrykcyjnych diet nie stosuje i bardzo wolno chudnę, bo może z 1kg na miesiąc 😂 ale chce na stałe wypracować sobie takie nawyki, bez efektu jojo i katowania się.


Starania to dobry moment na lekką redukcję, ponoć na płodność to dobrze wpływa, a jak się nie uda zajść to możemy się chociaż dobrą formą cieszyć 😀💪
kurde, no własnie mi się w miesiąc udało schudnąć jakiś 1-1,5 kg i uznałam to za śmieszne xD ale sobie tłumaczę, że aby w dół xD
 
kurde, no własnie mi się w miesiąc udało schudnąć jakiś 1-1,5 kg i uznałam to za śmieszne xD ale sobie tłumaczę, że aby w dół xD
Mnie tez to śmieszy ale powoli do celu! 😂
Podziwiam ludzi, którzy chudną 5 lub wiecej kg w miesiąc, nigdy mi się to nie udało 🙈
Ale metoda małych kroczków też jest spoko💪
 
reklama
Do góry