reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

Tak, na insta dietetyków widziałam fajne porównanie mety i berberyny. Mniej skutków ubocznych przy berberynie. Dołączam screena z tego porównania.
Mój lekarz wierzy w moc mety, w ciągu trzech miesięcy stosowania miałam zajść, teraz jest moja ostatnia szansa ;)
Oooooo dzięki!
Ja paietam, ze na mecie przez pierwszy miesiąc miałam straszne zaparcia i czułam się jak balon.
Nie wiedziałam, ze w berberynie trzeba robić przerwę!
 
reklama
Analizując swój przypadek (nie konsultując tego ani z lekarzem, ani z farmaceutą) uważam, że akurat % są w moim przypadku często zbawienne.
 
Stopniowo czyli jak teraz przyjmuje 3 tabletki dziennie to przez kilka dni powinnam zejść do dwóch na dzień, a następnie do jednej dziennie. Tak samo stopniowo wchodzilam jak zaczynałam brać.
Biorę metformax 500 i takie miałam zalecenia. Może przy innych dawkach jest inaczej ;)
Tylko właśnie @LadyCaro bierze jedną i to najniższą dawkę. Myślę, że tu mozna odstawić normalnie ale oczywiście do konsultacji z fachowcem.
 
Ja poszłam na godzinny lunch z koleżanką ;D miałyśmy chęć pójść do jakiegoś fancy miejsca, ale wylądowałyśmy w barze mlecznymi, najadłam się po kokardkę <3 Zjadłam typowy makaron z białym serem i cukrem ;D
 
reklama
ej dziewczyny, takie niestaraczkowe pytanie (a może staraczkowe, w końcu dieta): jak wybrać oliwę z oliwek dobrej jakości, a nie jakiś szit?
 
Do góry