reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe prawilne kreski 🌷☀️

Ja też odstawiam wszelkie suple. Biorę jedynie kompleks wit B bo to mi wyszło z badań immuno. Że potrzebuję więcej wit b6 b12 i kwasu.
Mojego przez miesiąc podkarmię selenem i cynkiem. W udanym cyklu to zażywał, a info. Na opakowaniu że wpływa pozytywnie na proces spermatogenezy działa na moją wyobraźnię 😁.
I więcej zieleniny w jedzonku. Dobrze, że już wiosna to więcej naturalnych witamin.
 
reklama
Odnośnie witamin… ostatnio mówię mojemu lekarzowi, ze aaaa może by syplementowac witaminę D, dobrze tez wpływa na nastrój i jakieś inne witaminy, a on mówi, ze okej ale pod warunkiem, ze pójdę na badania i będą ich niedobory 🤷‍♀️ no i nie poszłam na badania i zostałam tylko przy puerii uno. Natomiast to już zupełnie inna bajka, ale moja babcia jest po raku żołądka 26 lat, i chodzi co roku na kontrole do onkologa i ta robi jej szereg badań łącznie z witaminami i babcia raz w roku w zastrzykach przyjmuje witaminę B12. Jak zapytała czy może brać jakiś kompleks czy coś to jej lekarka powiedziała, ze witaminy to pożywka dla raka i jeśli nie ma niedoborów to ich nie bierze 🤷‍♀️ każdy ma chyba inna teorie
 
No to ja właśnie tych używałam póki co i było średnio, szok ze taka kreska 🙈 Ja już bym biegła trzonować na Twoim miejscu 😁
Było wieczorem i dziś wieczorem znowu powtórka:d myślałam czy męża nie wyciągnąć na przerwę z pracy zdalnej jak mały miał drzemkę ale uznałam że codziennie wieczorem musi wystarczyć :D
Hahahaha! Jak do tego doszło - nie wiem 🤣🤣🤣 marzył mi się iPhone ale szkoda mi było kasy czy brania na raty. No i mąż mi zrobił niespodziankę i kupił pod choinkę… Tylko ja do dziś coś klikam pisze kursywa, albo jakieś ciulstwa wychodzą xd ostatnio jak pisałam SMSA do mojego lekarza to finalnie wyszło ze on ma tez iPhone i napisałam do niego na jakimś prywatnym super iphonowym czacie 🤷‍♀️
Haha jak z moim służbowym MacBookiem :p nie polubiliśmy się. Chciałam po prostu coś lekkiego, akurat taki był wolny więc sobie wzięłam. Rany, tam wszystko jest inaczej. Podstawowych rzeczy nie umiałam zrobić 🤦 a pakiet office uboższy w niektóre funkcje. Także nigdy więcej :D
 
Odnośnie witamin… ostatnio mówię mojemu lekarzowi, ze aaaa może by syplementowac witaminę D, dobrze tez wpływa na nastrój i jakieś inne witaminy, a on mówi, ze okej ale pod warunkiem, ze pójdę na badania i będą ich niedobory 🤷‍♀️ no i nie poszłam na badania i zostałam tylko przy puerii uno. Natomiast to już zupełnie inna bajka, ale moja babcia jest po raku żołądka 26 lat, i chodzi co roku na kontrole do onkologa i ta robi jej szereg badań łącznie z witaminami i babcia raz w roku w zastrzykach przyjmuje witaminę B12. Jak zapytała czy może brać jakiś kompleks czy coś to jej lekarka powiedziała, ze witaminy to pożywka dla raka i jeśli nie ma niedoborów to ich nie bierze 🤷‍♀️ każdy ma chyba inna teorie
oo w webinarze wczorajszym było o witaminie D. To jest jedna z niewielu witamin, które lekarze rekomendują, że można suplementować cały rok, z tym, że nie trzeba tak duzo jak w lecie ;)
 
oo w webinarze wczorajszym było o witaminie D. To jest jedna z niewielu witamin, które lekarze rekomendują, że można suplementować cały rok, z tym, że nie trzeba tak duzo jak w lecie ;)
Ja jak chodziłam dwa lata temu do psychiatry to prócz tabletek jak to mówię na dobry dzień miałam tez przepisaną witaminę D 30000 j.m raz w miesiącu
 
reklama
Strasznie skrociłaś moje inf i tak uproscilas, ze z opisu mozna wywnioskować, ze cos psychicznie mi jednak dolega. I wiesz co? Masz albo zly dzień, albo lubisz uprościć czyjes posty, by wyszlo, ze ktoś podaje szereg przeczących sobie inf . Dziewczyny, ktore czytaly i pisaly w trakcie, wiedzą dokładnie jaki jest ten cykl u mnie i szkoda mi się powtarzać, dla kogoś, kto niedokładnie od rana przeczytał. A co do tego czy Ty widzisz czy nie, no też jakby nie mam z tym problemu. Przeciez ja tez nie zawsze widzę i nikt się nie gniewa.
 
Do góry